05.03.05, 17:00
widzisz hepik to nie jest tak ze mlode pokolenie ma w dupie jak powiedziales
wyksztalcenie kogos u wladzy, moje pokolenie zdobywalo wyzsze wyksztalcenie
bez ukladow i za wlasne ciezko zarobione pieniadze i to my bardzo mocno
gardzimy ludzmi ktorzy zdobyli tytul mgr na "uczelni" gowno wartej powiem ci
ze dla mnie czlowiek ktory studiowal na uczelni gdzie patronem jest marks
albo lenin to lepiej sprzatac muszle klozetowe niz przyznac sie ze konczylo
tego typu szkole i wierz mi ze mlodzi ludzie zwracaja uwage na to kto jaka
uczelnie konczyl.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka