Dodaj do ulubionych

światełko w tunelu

13.02.07, 14:12
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3915141.html?skad=rss
tylko kiedy wejdą do kopalni znaczy do kampani węglowej
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka