jankolodziej
17.04.07, 17:09
Przegladając stare gazety (z roku 1929) doznałem uczucia deja-vu. Doszedłem do
przekonania, że cofnięto nas do lat dwudziestych.
Fragment 1 dotyczy Bezpartyjnego Bloku Wspierania Rządu. Przeczytajcie i
oceńcie: co juz zostało zrealizowane?
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ed5eaca6453f879.html
Fragment drugi dotyczy ciężkiej pracy robotnika
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d1bfa933afae0f0.html
Fragment trzeci dotyczy warunków ochrony życia poczętego
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/794be81160e6650e.html
Ostatni (na razie) dotyczy starych problemów
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23a8d270983eae59.html
miłego czytania!