bydlaq 13.10.07, 18:40 Tak na rozluźnienie pomiędzy kolejnymi debatami i meczem eliminacyjnym... deser.gazeta.pl/deser/1,83453,4564885.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj