Dodaj do ulubionych

Król młotka

13.10.07, 18:40
Tak na rozluźnienie pomiędzy kolejnymi debatami i meczem
eliminacyjnym...

deser.gazeta.pl/deser/1,83453,4564885.html
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka