Gość: Beton. IP: *.gdynia.mm.pl 18.10.05, 16:05 Witam! Jestem użytkowanikiem CDM-net. Chciałbym dowiedzieś się jak rozpoznać w tabelach notowań, czy akcje zastały kupione, czy sprzedane? Chodzi mi dokładnie o tabelę "Dziennik". Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj