Gość: dudor
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.11.05, 13:37
Sanwil musi kiedyś przebić cenę emisyjną. Patrząc na AT myślę że to nastąpi
teraz i pójdzie ostro w górę.
A co Wy o tym myslicie. Jestem amatorem i korzystam tylko i wyłacznie z AT i
90% jak na razie mi się sprawdza.