norma_jean 25.10.02, 11:58 Ty zawsze taka pomocna i życzliwa mi byłaś, chyba czas spłacić dług wdzięczności. Sygnaturkę Jagulara widziałam i biegnę Cię pocieszyć bo Ty pewnie cierpisz męki zdradzonej??? Podaję pomocne ramię i chusteczki. :))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jagular1 Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:01 norma_jean napisała: > Ty zawsze taka pomocna i życzliwa mi byłaś, chyba czas spłacić dług > wdzięczności. > Sygnaturkę Jagulara widziałam i biegnę Cię pocieszyć bo Ty pewnie cierpisz > męki zdradzonej??? > Podaję pomocne ramię i chusteczki. > :))))) Jaka sygnaturke??????? Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:21 yhyhyh (zasmieje sie uroczo zaklopotana zmieszana i wstrzasnieta ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jagular1 Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:22 Nie czytaj innych moich postów. pisał ja jakis klon Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:32 o. prowadzisz harem moze z ksiezniczkami? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:30 Anielu ja te chusteczki trzymam w pogotowiu jakby co. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:38 E-e. Aniela nie z tych , co chusteczek szukaja. Raczej widzialbym ja, jak flakonika z gorzkim migdalem w torebce szuka dyskretnie ;oD Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:40 No co Ty.... ona taka wrażliwa zawsze... Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:46 wrazliwosc dobrze sie z zapachem gorzkich migdalow komponuje ;) ale nie tym razem (to kryptoinfo dla baloo) Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:52 No dobra, widzę, że sobie poradzisz więc Cię zostawiam na pastwę losu :)) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:56 nene zupelnie niepotrzebnie wzielas krypto do siebie i tak osobiscie :) juz rzucam snop swiatla: zapach gorzkich migdalow nieodmiennie jak wiadomo kojarzy sie z niesczesliwymi milosciami (a to za sprawą cyjanku zlota). ale nei tym razem (jak wspomnialam :) Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:00 To ja odpowiem tak: Tobie nie chusteczki tylko coś od bólu brzucha będzie potrzebne. :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:57 Wiem ;oD Chodzilo mi o ogolny charakterystyke heroiny , a nie o analize akcji (w przypisie na dole strony dodaje). Czy przewidzialo mi sie, czy tez jeszcze flakonik z witriolem, spray z gazem osmieszajacym i srebrny sztylecik z tej torebki wystaja ? ;oD Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:06 hyhy z wymienionych siarczanów (ze się popisę naprędce zdobytą wiedzą chemiczną) to wystawacmi moze wylacznie kawaleczek napalmu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:06 hyhy z wymienionych siarczanów (ze się popisę naprędce zdobytą wiedzą chemiczną) to wystawacmi moze wylacznie kawaleczek napalmu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:11 aha grzebiecie mi w torebce i innych rzeczach osobistych moze pod pretekstem podania chusteczki moze? Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:14 Nene, ja tylko grzebałam, żeby zobaczyć jakąż to perfumą dzisiaj nas owiewasz :))) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:12 aha grzebiecie mi w torebce i innych rzeczach osobistych moze pod pretekstem podania chusteczki moze? Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:12 aha grzebiecie mi w torebce i innych rzeczach osobistych moze pod pretekstem podania chusteczki moze? Odpowiedz Link Zgłoś
basia! Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:14 spokojnie ,nie denerwuj się ,nie grzebiemy Ci w torebce ,bez torebki tu przyszłaś:) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:15 jakas taka wstrzasnieta jestem. i jąkam sie, zauwazylyscie? Odpowiedz Link Zgłoś
basia! Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:16 no właśnie ,drink z wisienką by się przydał Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:18 tak. zejde do bufetu. popilnuj mi basiu torebki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:17 To w czyjej ja "sznupię" (jak to się u nas mówi :)))???????? Qrde, to moja.... Od razu mi się dziwne wydawało, że Aniela Rexony używa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Aniela :)) IP: proxy / 213.255.126.* 25.10.02, 13:34 ja na ciebie aniela czekam w barze, wiesz kto jest dzis u mnie, tan z ramionami jak wioslarz , brunet jurek (giorgio)... czy pstryknac mu yaszika zdjecie? o twe zasoby bruneciarskie wiecznie dbajaca:)) Odpowiedz Link Zgłoś