Dodaj do ulubionych

Aniela :))

25.10.02, 11:58
Ty zawsze taka pomocna i życzliwa mi byłaś, chyba czas spłacić dług
wdzięczności.
Sygnaturkę Jagulara widziałam i biegnę Cię pocieszyć bo Ty pewnie cierpisz
męki zdradzonej???
Podaję pomocne ramię i chusteczki.
:)))))
Obserwuj wątek
    • jagular1 Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:01
      norma_jean napisała:

      > Ty zawsze taka pomocna i życzliwa mi byłaś, chyba czas spłacić dług
      > wdzięczności.
      > Sygnaturkę Jagulara widziałam i biegnę Cię pocieszyć bo Ty pewnie cierpisz
      > męki zdradzonej???
      > Podaję pomocne ramię i chusteczki.
      > :)))))

      Jaka sygnaturke???????
      • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:21
        yhyhyh (zasmieje sie uroczo zaklopotana zmieszana i wstrzasnieta ;)
        • jagular1 Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:22
          Nie czytaj innych moich postów. pisał ja jakis klon
          • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:32
            o. prowadzisz harem moze z ksiezniczkami? ;)
            • jagular1 Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:40
              Trzy to nie harem
        • norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:30
          Anielu ja te chusteczki trzymam w pogotowiu jakby co.
          :)))
          • baloo1 Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:38
            E-e. Aniela nie z tych , co chusteczek szukaja. Raczej widzialbym ja, jak
            flakonika z gorzkim migdalem w torebce szuka dyskretnie ;oD
            • norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:40
              No co Ty.... ona taka wrażliwa zawsze...
              • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:46
                wrazliwosc dobrze sie z zapachem gorzkich migdalow komponuje ;)
                ale nie tym razem (to kryptoinfo dla baloo)
                • norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:52
                  No dobra, widzę, że sobie poradzisz więc Cię zostawiam na pastwę losu :))
                  • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:56
                    nene zupelnie niepotrzebnie wzielas krypto do siebie i tak osobiscie :)
                    juz rzucam snop swiatla: zapach gorzkich migdalow nieodmiennie jak wiadomo
                    kojarzy sie z niesczesliwymi milosciami (a to za sprawą cyjanku zlota). ale nei
                    tym razem (jak wspomnialam :)
                    • norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:00
                      To ja odpowiem tak: Tobie nie chusteczki tylko coś od bólu brzucha będzie
                      potrzebne.
                      :))))
                • baloo1 Re: Aniela :)) 25.10.02, 12:57
                  Wiem ;oD Chodzilo mi o ogolny charakterystyke heroiny , a nie o analize akcji
                  (w przypisie na dole strony dodaje).

                  Czy przewidzialo mi sie, czy tez jeszcze flakonik z witriolem, spray z gazem
                  osmieszajacym i srebrny sztylecik z tej torebki wystaja ?

                  ;oD
                  • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:06
                    hyhy z wymienionych siarczanów (ze się popisę naprędce zdobytą wiedzą
                    chemiczną) to wystawacmi moze wylacznie kawaleczek napalmu ;)
                  • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:06
                    hyhy z wymienionych siarczanów (ze się popisę naprędce zdobytą wiedzą
                    chemiczną) to wystawacmi moze wylacznie kawaleczek napalmu ;)
                    • basia! Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:09
                      to już są dwa kawałeczki :)
                      • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:11
                        aha grzebiecie mi w torebce i innych rzeczach osobistych moze pod pretekstem
                        podania chusteczki moze?
                        • norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:14
                          Nene, ja tylko grzebałam, żeby zobaczyć jakąż to perfumą dzisiaj nas
                          owiewasz :)))
                      • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:12
                        aha grzebiecie mi w torebce i innych rzeczach osobistych moze pod pretekstem
                        podania chusteczki moze?
                      • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:12
                        aha grzebiecie mi w torebce i innych rzeczach osobistych moze pod pretekstem
                        podania chusteczki moze?
                        • basia! Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:14
                          spokojnie ,nie denerwuj się ,nie grzebiemy Ci w torebce ,bez torebki tu
                          przyszłaś:)
                          • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:15
                            jakas taka wstrzasnieta jestem. i jąkam sie, zauwazylyscie?
                            • basia! Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:16
                              no właśnie ,drink z wisienką by się przydał
                              • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:18
                                tak. zejde do bufetu. popilnuj mi basiu torebki ;)
                                • norma_jean A w bufecie... 25.10.02, 13:20
                                  Brunet :))))))))
                          • norma_jean Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:17
                            To w czyjej ja "sznupię" (jak to się u nas mówi :)))????????
                            Qrde, to moja.... Od razu mi się dziwne wydawało, że Aniela Rexony używa...
                            • Gość: viki2lav Re: Aniela :)) IP: proxy / 213.255.126.* 25.10.02, 13:34
                              ja na ciebie aniela czekam w barze, wiesz kto jest dzis u mnie, tan z ramionami
                              jak wioslarz , brunet jurek (giorgio)... czy pstryknac mu yaszika zdjecie?
                              o twe zasoby bruneciarskie wiecznie dbajaca:))
                              • aniela_ Re: Aniela :)) 25.10.02, 13:54
                                nie wodzcie mnie na pokuszenie ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka