08.01.08, 14:15
Bardzo proszę o pomoc! Szukam dobrego, skutecznego adwokata od spraw
rodzinnych i rozwodowych z Warszawy. Jestem mamą małego chłopczyka.
Mój mąż bardzo nas nęka-ma już wyrok w sprawie karnej. Błagam o
pomoc ponieważ mój mąż jest nieprzewidywalny, bardzo się boję o
siebie i synka. Może ktoś ma już takie przykre doświadczenia za sobą
i może mi polecić naprawdę kompetentnego prawnika..Bardzo proszę o
kontakt na adres bea507@wp.pl. Wszystkich serdecznie pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • czenio78 Re: Adwokat 19.08.14, 11:17
      Jeżeli chodzi o Warszawę to ja polecam Kancelarię Adwokacką Michała Krawczyka. Po tym jak prowadził moją sprawę widać, że jest to osoba z dużym doświadczeniem zawodowym. Już po pierwszej rozmowie wiedział jak poprowadzić całą sprawę i co było dla mnie bardzo ważne również wytłumaczyć mi jakie mamy procentowe możliwości jej wygrania. Prowadził moją sprawę odszkodowawczą oraz rodzinną (alimenty). Ogólnie polecam i dziękuję za pomoc. Gdyby ktoś potrzebował namiary, podaje adres strony www.kancelariakp.com, tel 509952452.
    • awanturnica25 Re: Adwokat 30.01.24, 18:05
      Bardzo polecam skorzystanie z oferty kancelarii kancelariakawalec.pl/. Zajmują się wieloma sprawami rodzinnymi, więc nie powinno być problemów z realizacją również tej. Na pewno pomogą Pani się uspokoić i dokładnie wszystko wytłumaczą.
    • majka12345 Re: Adwokat 08.10.24, 12:56
      Jeżeli chcesz naprawdę dobrą pomoc która zna się na rzeczy w sprawie alimentów, rozwodów i innych rzeczy to Z czystym sumieniem mogę ci polecić Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka