Dodaj do ulubionych

Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę

14.07.06, 13:37
Polacy źle oceniają prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a "uczciwość" to jedyna
kategoria, w której wypada on lepiej niż Wałęsa i Kwaśniewski.
Miał być prezydentem aktywnym, wielkim patriotą i dokonać przełomu w polityce
międzynarodowej. Po pół roku Polacy widzą go inaczej - pisze "Gazeta
Wyborcza".
Lech Kaczyński wraz z bratem Jarosławem po rozstaniu z Lechem Wałęsą w 1991
r. budowali swoją pozycję na krytyce jego prezydentury. Potem należeli do
zaciekłych przeciwników Aleksandra Kwaśniewskiego. Dziś jednak Polacy
oceniają surowo obecnego prezydenta na tle poprzedników. W sześciu z siedmiu
kategorii sondażu "Gazety Wyborczej" Kaczyński był ostatni.
Najniżej badani oceniają go jako przedstawiciela Polski na arenie
międzynarodowej - tylko 5 proc. uznało go za najlepszego z trzech
prezydentów. Kwaśniewskiego wskazało aż 79 proc., Wałęsę - 11 proc.
Obserwuj wątek
    • romulus.i.remus dwoch najwiekszych aferalow Polski 14.07.06, 13:39
      ich popularnosc wynikala tylko z medialnych klamstw i propagandy. teraz narod
      wie lepiej.
      • kotek.filemon Re: dwoch najwiekszych aferalow Polski 14.07.06, 13:41
        Nie nazywaj się narodem. Fałszywa projekcja...
        • mr_perfekt_2 [...] 14.07.06, 20:19
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kolo1001 Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 13:40
      Bielan i Kamiński juz sie starają o alternatywny sondaż, gdzie proporcję będą
      symetrycznie odwrócone. A Wałęsy nie będzie wcale.
    • konex2 Re: Forumowy przetwarzacz 14.07.06, 13:40
      n/t
    • nowytor3 Równie dużą popularnością cieszył się Al Capone 14.07.06, 13:43
      bo to był taki ludzki gangster, jak zabijał to się jeszcze potrafił uśmiechnąć
      • adam228 Re: Równie dużą popularnością cieszył się Al Capo 14.07.06, 13:55
        Najlepiej Kwaśniewski reprezentował Nas Polaków w Charkowie.
        Wyborcza już tego nie pamieta ?
    • jhbsk Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 13:55
      Uczciwość?? Kręcenie o złym stanie zdrowia było faktycznie super uczciwe.
      • joannabarska Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 14:06
        Wasza nienawisc was zabije!
        • konex2 Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 14:21
          a niejedna i niejeden zginęli z "miłości".
    • t-800 I Mandarynę i Wiśniewskiego /bt. 14.07.06, 14:07

      • eboshi Miesza ci sie w rozumku piecyku :) 14.07.06, 14:24
        Mówimy o prezydentach RP nie o festiwalu w Sopocie
    • ratatatam naród woli Kwacha i...dlatego wybiera Kaczynskiego 14.07.06, 14:49
      tow. barska zalecam wiekszy kontakt z rzeczywistoscia , a mniejszy z
      rzeczywistoscia w wydaniu gazety wyborczej - rzeczywistosc GWniana ma sie do
      rzeczywistosci , jak krzeslo elektryczne do krzesla...
      • kotek.filemon Re: naród woli Kwacha i...dlatego wybiera Kaczyns 14.07.06, 14:49
        A to mógł Kwacha?
        • joannabarska [...] 14.07.06, 16:21
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • lauriane Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 15:03
      Hehe, uczciwosc w TYM narodzie to choroba, tak wiec trudno sie dziwic.....
      J.C.
      • melisa-bb Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 16:27
        A niech sobie wolą Kwaśniewskiego i Wałęsę. To chyba wynik nieumiejetności
        czytania rzeczywistości ze zrozumieniem.Teraz to juz w liceach mają.
        • pugaczow Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 17:20
          I czego to się człowiek nie dowie z sondaży o narodzie? Że lepszy przystojny
          Kwaśniewski niż kartoflany Lech Kaczyński. Ciekawe że Kwach też był wzrostu
          niepoważnego ale jakoś nikt mu tego nie wypominał. No ale najważniejsze że jak
          kogoś obrażał to najwyżej Polaków (patrz goleń w Charkowie) co z pewnością nie
          stymulowało pożal się Boże Salonu do ogłaszania listów otwartych. jak wiadomo
          Polaczkom moża napluć w twarz a oni że deszcz pada. Toteż czy można się dziwić
          że po 15 latach transformacji wchodzą jak nędzarze do UE? Kojarzenie
          podstawowych faktów nie jest mocną stroną naszych rodaków. A ponieważ większość
          młodego pokolenia ma w dalszym ciągu problemy z matematyką nie należy się dziwić
          iż liczenie pieniędzy rozkradzionych przez kolesi w ogóle ich nie interesuje, za
          trudno. I tak że zebrało się trochę ludzi i może to wystarczy żeby rozpędzić to
          tałatajstwo na 4 wiatry.
    • greg43 Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 17:38
      Niedługo nowa kategoria:
      Prezydent który odsiaduje wyrok, I miejsce Kwaśniewski; II miejsce Wałęsa
    • ardon Takie polskie harakiri 14.07.06, 17:46
      Naród wie kogo woli.
      Woli Kwaśniewskiego i Wałęsę,
      ale wybrał Kaczystów.
      Naród dokonał wyboru wbrew sobie - takie polskie harakiri.
      • wirwieder Re: Takie polskie harakiri 14.07.06, 19:49
        Woli, ale na Tuska nie chciał glosowac...
    • witek.bis Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 20:10
      oannabarska napisała:

      > Polacy źle oceniają prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a "uczciwość" to jedyna
      > kategoria, w której wypada on lepiej niż Wałęsa i Kwaśniewski.

      Obawiam się, że niestety się mylisz. Kaczyński przegrał z Kwaśniewskim nawet w
      kategorii "uczciwość" (!!!).
      • joannabarska Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 21:47
        Cytowałam,ale masz racje. Kwsniewski górą na wzystkich frontach, co mnie nie
        dziwi.
        • witek.bis Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 22:02
          joannabarska napisała:

          > Cytowałam,ale masz racje. Kwsniewski górą na wzystkich frontach, co mnie nie
          > dziwi.

          Niestety obawiam się, że znowu się mylisz. Moim zdaniem wcale nie cytowałaś. A
          jeśli chodzi o "zdziwienia", to mnie jednak bardzo dziwi to, że Kwaśniewski
          wygrywa z Kaczyńskim w kategoriach "uczciwy" i "patriota". To że wygrywa w
          kategorii "sympatyczny" nie dziwi mnie wcale.
    • adam81w Bo Kwasniewski to byl prezydent . To byl ktos 14.07.06, 21:50
      potrafil godzic Polakow a nie ich ciagle antagonizowac , dzielic , sklocac jak
      Kaczynski . Kaczynski odejdz.
      • frank_drebin Zwlaszcza wielu Polakow pogodzil jak chcial ich 14.07.06, 22:11
        sadzac na kanapach wyprodukowanych przez swojego szwagra i jak mial bolesnosci
        goleni ;)
        adam81w napisał:

        > potrafil godzic Polakow a nie ich ciagle antagonizowac , dzielic , sklocac
        jak
        > Kaczynski . Kaczynski odejdz.
      • eric_theodore_cartman Re: Bo Kwasniewski to byl prezydent . To byl ktos 14.07.06, 22:28
        adam81w napisał:

        > potrafil godzic Polakow a nie ich ciagle antagonizowac , dzielic , sklocac jak
        > Kaczynski . Kaczynski odejdz.

        Ciekawe czy wafle pod celą docenią te jego umiejętności, czy wykorzystaja inne
        jego zalety i dadzą mu miske z dziurką?:-)
    • frank_drebin Hihi totalna schizofrenia :) Raz narod jest cacy 14.07.06, 21:50
      bo woli "magistra" i Walese. Raz zly bo wybral PiS. Moze w koncu sie ktos tu
      zdecyduje zly czy cacy ???? ;)
    • kacosk Re:Kaczyńskiego 14.07.06, 21:58
    • hrabia.m.c Re: Te 3% to 14.07.06, 22:14
      i tak nieżle jak na kartofla.
    • kaczysta Rok 2015 14.07.06, 22:26
      Konczy swoja druga kadencje prezydent IV RP Lech Kaczynski.
      Konczy odsiadywanie pierwszego wyroku ob.Aleksander Kwasniewski(Zostaly jeszcze 4 wyroki po 10 lat)
      Od 9 lat nieznany jest los TW. "Bolek" Spalil sie ze wstydu?
      Nowym prezydentem IV RP zostal .................... z PiS.
      • hrabia.m.c Re: Rok 2015 14.07.06, 22:32
        Nikt nie jada kartofli.
    • trudny99 Re: Naród woli Kwasniewskiego i Wałęsę 14.07.06, 22:37

      Naród durny(!)..,
      nie powinien iść do urny !

      Przed wyborami jeden z drugim o ,,życzenia'' wyborców pyta (!)..,
      aby za wszelką cenę dostać się do koryta !..

      A Polak - jak ten głupi..,
      każdą ,,bajkę'' kupi !..

      t.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka