Dodaj do ulubionych

OCHOTA drogi rowerowe

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.03, 16:27
Też macie ochoty najeżdzać na tych kretynów co łaża po drogach dla rowerów? Macie jakieś patenty? Mój własny to hamowanie z piskiem opon tuż za plecami delikwenta.
Obserwuj wątek
    • Gość: mlinnk Re: OCHOTA drogi rowerowe IP: *.u.mcnet.pl 05.07.03, 21:27
      Gość portalu: rowerzysta napisał(a):

      > Też macie ochoty najeżdzać na tych kretynów co łaża po drogach dla rowerów?
      Mac
      > ie jakieś patenty? Mój własny to hamowanie z piskiem opon tuż za plecami
      delikw
      > enta.

      Kiedys jade Podleśną rowerem, a tu dwie panie spacerują z bachorami w wózkach
      po ścieżce rowerowej! Skląłem obie na czym świat stoi. Coś tam pyskowały, ale
      chyba już więcej nie wlazły na rowerową,

      :-)
    • robertrobert1 Re: OCHOTA drogi rowerowe 07.07.03, 08:36
      Gość portalu: rowerzysta napisał(a):
      Mac
      > ie jakieś patenty?

      Robert: Głosna (bardzo glosna) trabka!
    • Gość: CHAO Re: OCHOTA drogi rowerowe IP: 217.153.24.* 14.07.03, 10:50
      Ja mam dobra trabke, taka z gumowa gruszka.
      Mysle tez o kupieniu takiej na sprezone powietrze.
    • Gość: pieszy Re: OCHOTA drogi rowerowe IP: *.studiokwadrat.com.pl 17.07.03, 15:15
      A mój sposób na rowerzystę zasuwającego po chodniku to kop w bok roweru podczas
      gdy mnie mija. Mam super zabawę gdy widzę jak wywija orła i zalewa się krwią. A
      im szybciej jedzie tym efekt jest lepszy...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka