Dodaj do ulubionych

Klub Lemon katuje swoich gości

    • Gość: foreks przeciez to bandycki lokal IP: 82.177.0.* 29.04.08, 13:33
      od zawsze ochronaiorze-gownierze z AT podskakuja do gosci. sami
      zapraszaja swoich lysych kolegow-bandytow. i nie plote trzy-po-trzy,
      ale bylem swiadkiem rok temu jak bogu ducha winnego goscia pobili.
    • Gość: albrecht krzywy Klub Lemon katuje swoich gości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.08, 13:39
      ta... "ochroniarze" po prostu wynajete na legalu dresy ktore lubia
      sobie pocwiczyc bicie. wiedza ze sa bezkarni bo ewentualne nagrania
      zawsze jakos 'znikaja' a patrole skladaja sie z takich samych meneli
      jak oni sami.

      i kto winny? policja.
    • Gość: Cymron Klub Lemon katuje swoich gości IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 29.04.08, 13:42
      ojjjjjj jak tu lubic policje jak mozna za damski dostac od nich po gebie:/
      wielcy stroze prawa potrafia nawet dziewczyne uderzyc:/ wstyd!
    • Gość: uchat Klub Lemon katuje swoich gości IP: *.gl.digi.pl 29.04.08, 13:50
      Powinni się zwrócić do Rzecznika Praw Obywatelskich.
    • Gość: Goemon Dysortografia wsród dziennikarzy IP: *.icpnet.pl 29.04.08, 13:51
      nie mam pojęcia czy ten wyraz jest poprawny ale "zwyzywali" nie brzmi najlepiej...
      • Gość: lll Re: Dysortografia wsród dziennikarzy IP: 83.1.118.* 29.04.08, 14:02
        poprawny inaczej ale...
      • Gość: G.Suss Re: Dysortografia wsród dziennikarzy IP: *.chello.pl 29.04.08, 14:16
        > nie mam pojęcia czy ten wyraz jest poprawny ale "zwyzywali" nie brzmi najlepiej
        > ...

        Następnym razem jak nie będziesz miał o czymś pojęcia, najpierw sprawdź zamiast
        nas o tym informować.
        sjp.pwn.pl/lista.php?co=zwyzywa%E6
    • olias Klub Lemon katuje swoich gości 29.04.08, 13:57
      najmocniejsza scena z horroru" .. poszkodowani naleźli się w
      szpitalu MSWiA. No, no .. taka odwaga, samemu leźć z łapy policji.
      Co do gibbonów - od sterydów rosną mięśnie, natomiast mózg i
      siusiaczek odwrotnie. zwłaszcza siusiaczek ... to i nic dziwnego że
      mózg wysyła sygnał na widok dziwczyny - lej! lej! w mordę!
      Gobbonom nic sie nie stanie, nawet właściciel bedzie przysięgał że
      byli jak dziewice czyści. ale może sąd łagodnie potraktuje młodzież?
    • themoony Klub Lemon katuje swoich gości 29.04.08, 13:59
      Mam nadzieję, że znajdziecie świadków, którzy potwierdzą waszą
      wersję! Bądźcie silni, wygracie!
      Prawda może i leży bardziej po środku, ale za samo pobicie! powinna
      grozić odpowiednia kara. Np spuszczenie łomotu tym wszystkim
      bezmózgom! Tak się nie traktuje ludzi nigdzie i nigdy!! A jak ktoś
      ma wątpliwości to może powinien zgłosić się do psychologa albo
      psychiatry, bo mu się wartości poprzestawiały!!
    • Gość: lolek jak mozna wyjsc z przechyłów trzezwym? IP: 213.77.81.* 29.04.08, 14:00

      :D
      • Gość: Sasiad Re: jak mozna wyjsc z przechyłów trzezwym? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 14:44
        Tez nie wiem jak mozna wyjsc z "Przechyłów" trzezwym, mieszkam obok i juz wqrwa
        maxymalnego dostaje na ciagłe pijackie wrzaski budzace nas w srodku nocy -gdy
        narabane jak szpadle towarzystwo opuszcza klub, o kilku dewastacjach
        zaparkowanych samochodów mieszkanców nawet nie bede pisać. Prawdopodobnie
        wystapimy jako mieszkancy okolicznych budynkow o likwidacje tego klubu o ile
        własciciele nie sprawia by osoby bawiace sie w nim nie zakłocały nam spokoju o
        2-3 nad ranem. Nic nie mamy do samego klubu i wiem ze ludzie musza gdzies sie
        bawic-to normalne.Ale darcie ryji przez kilkunastoosobowe grupy "zeglarzy" i
        szanty w ich wykonaniu niosace sie echem po okolicy w srodku nocy nie sa czyms
        najfajniejszym.
    • Gość: kid Klub Lemon katuje swoich gości IP: 129.35.231.* 29.04.08, 14:01
      miała kiedys nieprzyjemną scysję w lemonie. czekałam na znajomego.
      wszedł, ale zapomniał z samochodu laptopa. był ubrany swobodnie. ale
      na boga - był poniedziałek wieczór. ochroniarzowi nie spodobał sie
      stój mojego znajomego. według oficjalnej wersji. znajomy laptopa
      brał ze swojego samochodu - carrery. i chyba to ubodło owego osiłka.
      zabronił mu ponownego wstępu. bezmózgi kark o wygladzie gołoty :/
    • Gość: Michał NoName we Wrocławiu nie jest lepszy. IP: *.magma-net.pl 29.04.08, 14:07
      Kiedyś w klubie NoName we Wrocławiu ochroniarz chciał pobić mojego kolegę, za to
      że chciał numerek za każdą rzecz jaką zostawia (płacił za każdą).

      Ochroniarz wpadł w furię i chciał się, jak to nazwał, "napie..ć" z moim
      kolegą, który należy raczej do osób inteligentnych i spokojnych (w
      przeciwieństwie do, pewnie sfrustrowanego niską płacą, ochroniarza).

      Wszyscy ochroniarze to idioci, zamiast mózgu mają gąbkę.

      Tak więc nie polecam klubu, a polecam składanie doniesień do prokuratury na
      takie wybryki. Niech nie czują się bezkarni. W końcu to tylko zwierzęta i trzeba
      się z nimi odpowiednio obchodzić.

    • Gość: hejho Klub Lemon katuje swoich gości IP: *.gl.digi.pl 29.04.08, 14:11
      Lemon Warszawa ul. Sienkiewicza 6
      Lemon Club powstał po to, by ludzie mogli dobrze się zabawić i mieli
      gdzie potańczyć…
      WSZYSTKO BYLO BY OK GDYBY JEDNA Z KELNEREK BYŁA MILSZA I NIE
      SPRAWIAŁA ŁASKI ŻE WOGÓLE MUSI DO NAS PODCHODZIĆ RADZE ZMIENIĆTˇ
      KELNERKE BO TO ZAMIAST PRZYCIAGAĆ TO ODSTRASZA KLIENTÓW
      Chyba właściciel: Eryk erykadamczyk@wp.pl
      Są, są, ale staramy się być mili dla ludzi, hehe. Czyli jak to ktoś
      powiedział "people friendly" i nie przesadzamy z selekcją. Czyli np.
      kreacja z zeszłego sezonu nie dyskwalifikuje na wejściu. Ale bardzo
      fajne spodnie do joggingu już tak...
      Myślę,że mozna Panu Adamczykowi podesłać maila z pytaniami.:)
    • Gość: pfff Klub Lemon katuje swoich gości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.08, 14:11
      Tacy wlasnie sa ochroniarze.. Mnie kiedys ochroniarz zaczol szturchac za to ze
      spytalem sie co jest nie tak z moimi butami(powod nie wpuszczenia na impreze)
      Ochroniarz (jeszcze wtedy Tango&Cash) zwyzywal mnie za to ze, nie zgodzilem sie
      z nim ze jestem nie elegancko ubrany..
      I teraz uwaga, nie jestem drechem, ani nic z tych rzeczy, studiuje i tak tez
      wygladam (jak student:D).. Innym razem nie wpuscili z calej grupy jednego
      kolegi, ktory mu sie z twarzy nie podobal.. Poprostu skandaliczne sa zachowania
      ochroniarzy...
      Selekcja w klubach dyskryminuje ludzi, jest niezgodna z konstytucja i lamie
      prawo cywilne:D W ofercie klubu jest impreza, ktora kosztuje x PLN.. Jesli ja
      zglaszam chec nabycia tej imprezy to nie maja prawa mi odmowic, ale owszem moga
      mnie wyprosic za niekulturalne zachowanie...
      Ale kto dal im prawo uzycia sily? Jesli im wolno, to nie widze powodu dla
      ktorego, to ja nie mialbym uzyc sily? Za tym idac kazdy kazdego moze prac po
      mordzie??? (to ja sie boje wychodzic na ulice:D )

      No ale kogo to obchodzi.. taka jest tradycja..

      A poszkodowani z klubu Lemon, oddac sprawe do sadu!!! I jeszcze naslac Sanepid (
      :D ) i kontrole skarbowa (:D) jako przedsmak sprawiedliwosci:) :D hehe:D

      A dla dziewczyny, ktora sie nie mogla przygotowac na mature, GIERTYCHOWA
      AMNESTIA i pk na podstawie ocen z liceum! :)
    • Gość: Knappi Klub Lemon katuje swoich gości IP: 217.153.253.* 29.04.08, 14:16
      CO JAK CO ALE KU.. MAC BIC DZIEWCZYNY?
      TACY MADRZY ZAPRASZAM DO MOICH SKROMNYCH PROGÓW NA WALKE WWE
    • Gość: wujek dobra rada selekcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 14:17
      piękny wynalazek - SELEKCJA.
      to mi pachnie apartcheidem - tych z kręconymi włosami wpuścić, ale tej i tego w
      tenisówkach nie. ludzie, czy wy nie macie za grosz honoru, poczucia własnej
      godności? tak bardzo chcecie kupić sobie kolę w lemonie, że pozwolicie na to,
      żeby jakiś napompowany kutas, którego menadżerek z małym fiutkiem zrobił
      ochroniarzem, decydował jak i gdzie spędzicie wieczór? lemon-co to za ku..dół,
      że tak się tam pchacie?
      jest tyle miejsc w warszawie, gdzie można BEZPIECZNIE spędzić wieczór. po co się
      pchać tam, gdzie wizyta zaczyna się od obmacywania twojej panny przez
      naspidowanych karków-ochroniarzy.
      ale, co kto lubi ....
      • critto Re: selekcja 29.04.08, 15:31
        dokładnie. Nigdy nie chodzę do tzw. "klubów" z "selekcją", bo to zwykły objaw
        pogardy dla klienta. Rozumiem, że mogą nie wpuszczać agresywnych, pijanych
        osobników w dresach, ale nie ma powodu, aby nie wpuszczali normalnie ubranego
        człowieka.
        Warto przestać chodzić do tych lokali, to ich właściciele będą musieli zmienić
        zasady albo zbankrutować i wylecieć z rynku.
    • Gość: ja tam nie pójdę Klub Lemon katuje swoich gości IP: *.chello.pl 29.04.08, 14:20
      To koniec klubu Lemon.

      Wynika z tego, że najbardziej niebezpieczna była .... dziewczyna i dlatego
      ochroniarze ją unieszkodliwić łamiąc jej kości czaszki.

      Powinno się skończyć procesem cywilnym i odszkodowaniem w wysokości kilku
      milionów złotych dla poszkodowanych.
    • Gość: MoD moment moment, dlaczego"niewinniochroniarze wziali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 14:25
      dlaczego w trakcie, chwile po zdarzeniu, nie bylko krysztalowo czystych
      ochroniarzy, a tylko pobici uczniowie (z narkotykami w dodatku wg ochroniarzy)
      domagali sie interwencji policji....

      oj kupy sie nie trzyma panow wersja panowie pseudoochrona
    • Gość: Student Ochroniarze to Policjanci po pracy. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.08, 14:41
      Kto z ich kolegów będzie ich ścigał, Kolejny przypadek na komisję
      sejmową w tym durnym kraju bezprawia. Tyle tego jest dookoła od
      wielu lat i nic! Ani policja ani prokuratura nic nie robią. Bo po
      co? Mają kasę i siedzę cicho. A za kasę Polak katolik zabije i
      poćwiartuje własną matkę. Obojętnie czy policjant, prokurator czy
      barman.
    • Gość: z warsiawy jak się chodzi do wieśniackich klubów to tak jest IP: 217.116.98.* 29.04.08, 14:44
      moja noga w takich spelunach nigdy nie staje... trzeba się szanować proszę państwa i chodzić tylko tam gdzie ochrona jest albo po studiach, albo w trakcie a nie jakieś tam kołtuństwo w dresach czy kelnereczki po podstawówce z warszawskiej pragi czy zabitej dechami wsi... kultury jednym słowem, kultury!
    • Gość: gosc Re: Klub Lemon katuje swoich gości IP: 192.193.245.* 29.04.08, 14:47
      oglosmy bojkot Lemona, mowmy o tym wszystkim naszym znajomym, jakie chamstwo tam
      panuje!

      mail do managera klubu (warto napisac mu, co o nich myslimy):
      eryk@cafelemon.pl

      tel:
      (22) 829 55 45

      lemonclub.pl
      • critto Re: Klub Lemon katuje swoich gości 29.04.08, 15:29
        myślę że najlepiej pisać o tym na forach dla obcokrajowców.
        Dla Niemca, Anglika czy Amerykanina będzie to szok i na pewno tam nie przyjdzie.
        Oraz rozgłosi innym.
    • Gość: nastka Klub Lemon katuje swoich gości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.08, 14:49
      Prawda, że ochrona niejednokrotnie niesłusznie reaguje agresywnie,
      szczególnie w stosunku do małolatów. Starsi uczestnicy takich imprez
      owszem, są w razie potrzeby wypraszani z lokalu, przemocą w
      ostateczności. Natomiast takie osiemnastoletnie podrostki stanowią
      pożywkę dla niewyżytych agresorów(tu ochrona). Jak czytamy w
      artykule, tłumaczenia to ich rzekome pijaństwo, stawianie się,
      narkotyki. Łatwo to wmówić bo tego po dzieciakach się spodziewamy.
      Powodzenia pokrzywdzonym w walce o swoje. Powinno się to zakończyć
      założeniem spraw cywilnych(jak widzę na sąd grodzki nie ma co
      liczyć).
      • critto Re: Klub Lemon katuje swoich gości 29.04.08, 15:32
        mam nadzieję, że sprawa zostanie dalej nagłośniona, a winni - ukarani. Również
        ci z policji, co zlekceważyli doniesienie.
        Bo przecież w przypadku pobicia nie ma znaczenia, czy pobity był pijany. Jeśli
        nawet był, to nie powód, aby rozwalać mu głowę.
    • bezkarnamyszka91 Klub Lemon katuje swoich gości 29.04.08, 14:53
      żal mi takich ludzi(ochrtoniarzy), myśla ze napakuja w siebie jakies swinstwo, pochodza na siolownie i sa fajni i mocni... ŻAL MI WAS LUDZIE! Bo tak na prawde to jestescie słabi!!

      a co do poszkodowanych to trzymam kciuki zeby prawda wyszla na jaw i powodzenia na maturze:p bisous:P
    • Gość: znafca Klub Lemon katuje swoich gości IP: *.chello.pl 29.04.08, 14:55
      Jesli to prawda ze dziewczyna ma uszkodzona czaszke to ja bym zabral sie
      najpierw za policjantow, ktorzy nie przyjeli zgloszenia. Czy goscie klubu byli
      pijani, brudni, sierdzacy,niemili a nawet sie awanturowali to policja miala
      obowiazek zareagowac w celu wyjasnienia sprawy.
      • critto Re: Klub Lemon katuje swoich gości 29.04.08, 15:32
        dokładnie. Nie ma usprawiedliwienia dla takiej brutalności. Mogli ją złapać pod
        pachy i wyprowadzić, jeśli się awanturowała. Nie wolno bić w głowę.
    • allamen Manager Lemona: W klubie nie ma ochrony... 29.04.08, 14:59
      No mówiłem, samo pobicie ... a jak będą podskakiwać to kto wie czy
      nie dojdzie do samo porwania
      • allamen Re: Manager Lemona: W klubie nie ma ochrony... 29.04.08, 15:00
        a może i samogwałtu
    • jarus16 Wszystkie dzieciaki chodzące do knajpy nocą ,.. 29.04.08, 15:07
      powinny dostawać lanie, jak w tym przypadku.Na dodatek powinni być usunięci ze
      szkoły bo przed matura to są jeszcze uczniowie.Oczywiście, w ramach ochrony
      "wszystkiego co złe" nie spadnie im włos z głowy.
      • allamen Re: Wszystkie dzieciaki chodzące do knajpy nocą , 29.04.08, 15:21
        jarus16 napisał:

        > powinny dostawać lanie, jak w tym przypadku.Na dodatek powinni być
        usunięci ze
        > szkoły bo przed matura to są jeszcze uczniowie.Oczywiście, w
        ramach ochrony
        > "wszystkiego co złe" nie spadnie im włos z głowy.


        Nie jestem pewien czy to uczniowie. Dostali świadectwa i opuścili
        szkołę a do egzaminu maturalnego może przystąpić każdy kto ukończył
        szkołę średnią , kto wie może kiedyś i ty ?
      • critto Re: Wszystkie dzieciaki chodzące do knajpy nocą , 29.04.08, 15:28
        lanie to ty powinieneś dostać. Wtedy może zmienisz swój absurdalny pogląd.
      • Gość: elosz Re: Wszystkie dzieciaki chodzące do knajpy nocą , IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.08, 16:11
        Poszli sie napić już po zakończeniu, czyli nie są uczniami szkoły, tylko jej absolwentami i tym samym mają wykształcenie średnie, którego Ci życzę. Do klubów mogą wchodzić i pić alkohol od lat 18, czyli pewnie od zeszłego roku.
        A z tego co mi sie wydaje, to ochrona nie ma prawa użyć przemocy wobec gości, chyba że Ci stanowią realne zagrożenie dla innych i nie chcą opuścić lokalu - wtedy maja prawo ich obezwładnić, wyprowadzić i czekać na policje.
        A ze ochroniarze to hołota bez szkoły i perspektyw to wiadomo od dawna. I że z psiarnia sie dobrze znają to też nie nowość. Niemniej jednak nie odpuszczałbym i sie procesował mimo wszystko. Albo narobić im problemów w inny sposób. pzdr
      • Gość: lenka Re: Wszystkie dzieciaki chodzące do knajpy nocą , IP: *.chello.pl 29.04.08, 21:52
        nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego ze osoby tuż przed maturą mają po 19
        lat i w związku z tym są pełnoletnie.
        a nawoływanie do przemocy świadczy o Twoim ograniczeniu, niestety.
        oby mniej ludzi z taką mentalnością jak Twoja w naszym społeczeństwie.
    • przyczajony_mason_ukryty_zyd Klub Lemon katuje swoich gości 29.04.08, 15:10
      Nie rozumiem jednego: po kiego grzyba ludzie łazicie do klubow o ktorych chodzi
      w swiatku klubowiczy fama ze sa do dupy??? Jak ochrona jest chamska to sie omija
      taka żulerska spelunke szerokim łukiem i bojkotuje. Czy ktos przy zdrowych
      zmysłach łazi na imprezy do połnocnopraskiego "trójkata bermudzkiego"'??? czyli
      okolice szwedzkiej 11 listopada targowa brzeska? ..nie ! to po kiego czorta
      łazicie do lokali gdzie na bramkach stoja nakoksowani sterydowcy o iq mniejszym
      od pantofelka (zwierzatko takie..rotflll a nie but)
      Total ostracyzm i albo speluna padnie albo sie zmieni.
      • Gość: obronca Re: Klub Lemon katuje swoich gości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 21:38
        na pierwszy widok klub wyglada porzadnie i normalnie skad mieli
        wiedziec ze dostana lomot? zapewniam cie ze gdyby o tym wiedzieli
        nie byloby ich tam tamtej nocy nikt nie lubi dostawac za darmo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka