Gość: Peppers
IP: *.pl
23.05.02, 15:06
Kto wydal pozwolenie na wyscig rolkarzy na Imielinie? Chyba sa inne miejsca
przezaczone do organizowania tego typu imprez. Co to znaczy aby pozbawic
mozliwosci poruszania sie kilkuset rodzinom na kilka godzin tylko dlatego, ze
paru amatorow watpliwego (to moja opinia i moze sie z nia nie zgodzic) sportu
chce sobie urzadic wyscig? Od tego sa stadiony. Jeszcze zeby taki wyscig chcial
ktos ogladac, moge sie zalozyc, ze kibicow bedzie niewielu.