Dodaj do ulubionych

Domek dla 4 osób Albania

12.07.13, 16:40
Razem ze znajomymi wybieramy się w dniach 10-18.08 do Albanii (gdzieś pomiędzy Vlore - Himare). Szukamy taniego domu dla 4 dorosłych osób. Na 5 dni. Czy możecie coś pomóc / doradzić do kogo napisać, gdzie szukać?
Z góry dzięki za pomoc!
Obserwuj wątek
    • ma.ci.ej Re: Domek dla 4 osób Albania 15.07.13, 11:52
      Szukajcie na miejscu - kwater do wynajęcie jest mnóstwo. Vlora - duże zatłoczone miasto, kilkanaście km dalej na południe jest Orikum. Ale wg mnie najlepiej przejechać za przełęcz Llogara i szukać albo w Dhemii albo w Himare albo w innych miejscowościach w okolicy. Nie warto rezerwować z Polski.
      Ceny - od 5 eur za osobę
        • llydiaa-82 Re: Domek dla 4 osób Albania 15.07.13, 12:13
          Beda ale napewno nie w cenie 5 euro za osobe???i w szczycie sezonu watpie czy blisko morza ?
          Jesli chodzi o himere i dhermi sa to dosc drogie miejscowosci( Himara - miejscowosc zamieszkana glownie przez grekow i nie za bardzo chca albanczykow turystow co za tym idzie ceny w gore nastepna dhermi- bardzo popularne wsrod albanczykow (snobistyczne winki rowniez z cenami w sierpniu kosmos.
          Ogolem dla wszytkich tutaj sierpien oznacza wzrost cen do maksimum -najwieciej turystow.
          Szukajcie prywatnych apartamentow (bedzie kuchnia wink ale przygotujecie sie na ceny od 10 euro za osobe minimum .
          Troszke sie orientuje w sytuacji bo sama pracuje z turystami i mieszkam na miejscu od kilku lat .
          Pozdrawiam i zycze udanego pobytu smile
          mirmira.pl/
          • ma.ci.ej Re: Domek dla 4 osób Albania 15.07.13, 13:03
            W tamtym roku w Vlore płaciłem 20 eur za 4-os, tyle samo we Borsh. Nie było to przy samym morzu, dlatego napisałem "od 5 eur". Tuż przy plaży pewnie będzie więcej. Wyposażona kuchnia oczywiście była.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka