alitka_a
27.09.11, 11:37
Zastanawiam się nad wyborem szkoły podstawowej dla dziecka na rok szkolny 2012/2013. Najbliżej mam do Zaruskiego - tzw rzut beretem. Nie znam tej szkoły, nie wiem jacy są tam nauczyciele, jak działa świetlica, czy dzieciaki tak się dobrze odnajdują (te najmłodsze). Jak działa stołówka (jedzenie znośne ?) ?
Będę bardzo wdzięczna za opinie rodziców dzieci tam uczęszczających. :)
Do innych szkół jest strasznie daleko. Przy osiedlu Ruda jest straszna posucha jeśli chodzi o podstawówki ...