Gość: potok
IP: 212.76.37.*
19.06.02, 08:44
Podobno wczoraj o 17.00 w urzędzie dzielnicowym miała się odbyć debata w
sprawie zjazdu z ul. Mickiewicza (jadąc z Bielan) na osiedle Potok. Chodzi o
to, by tak go przeprofilować, aby przejazd przez pas rozdzielający jezdnie
znajdował się nie tylko na wprost ul. Lutosławskiego ale i wjazdu na osiedle
Potok. Było tak dawniej, ale komuś to przeszkadzało. I teraz, chcąc być w
zgodzie z przepisami, trzeba dojeżdżać do skrzyżowania Potocka/Mickiewicza,
czekać parę minut na zielone światło, zawrócić (a ruch jest duży, nie
wyłączając tramwajów), przejechać 100 metrów i dopiero wtedy wjechać na
osiedle. Trwa to już parę lat i jako osoba zainteresowana chciałbym
uczestniczyć w tej debacie. Cóż z tego jednak, skoro informacja o tej debacie w
UD pojawiła się na drzwiach mojej klatki dopiero wczoraj, a dowiedziałem się o
tym czytając wywieszkę dopiero o 17.15 (wtedy jestem w domu po pracy), czyli
już po rozpoczęciu posiedzenia.