Dodaj do ulubionych

Do bani z taką informacją (zjazd z Mickiewicza)

IP: 212.76.37.* 19.06.02, 08:44
Podobno wczoraj o 17.00 w urzędzie dzielnicowym miała się odbyć debata w
sprawie zjazdu z ul. Mickiewicza (jadąc z Bielan) na osiedle Potok. Chodzi o
to, by tak go przeprofilować, aby przejazd przez pas rozdzielający jezdnie
znajdował się nie tylko na wprost ul. Lutosławskiego ale i wjazdu na osiedle
Potok. Było tak dawniej, ale komuś to przeszkadzało. I teraz, chcąc być w
zgodzie z przepisami, trzeba dojeżdżać do skrzyżowania Potocka/Mickiewicza,
czekać parę minut na zielone światło, zawrócić (a ruch jest duży, nie
wyłączając tramwajów), przejechać 100 metrów i dopiero wtedy wjechać na
osiedle. Trwa to już parę lat i jako osoba zainteresowana chciałbym
uczestniczyć w tej debacie. Cóż z tego jednak, skoro informacja o tej debacie w
UD pojawiła się na drzwiach mojej klatki dopiero wczoraj, a dowiedziałem się o
tym czytając wywieszkę dopiero o 17.15 (wtedy jestem w domu po pracy), czyli
już po rozpoczęciu posiedzenia.
Obserwuj wątek
    • Gość: Tygrys01 Re: Do bani z taką informacją (zjazd z Mickiewicza IP: *.chello.pl 19.06.02, 11:28
      Gość portalu: potok napisał(a):
      > Podobno wczoraj o 17.00 w urzędzie dzielnicowym miała
      się odbyć debata w sprawie zjazdu z ul. Mickiewicza Cóż
      z tego jednak, skoro informacja o tej debacie w UD
      pojawiła się na drzwiach mojej klatki dopiero wczoraj,
      ========= Informacje na posiedzenie Rady Osiedla
      przyniósł radny A.Oleśniewicz w przeddzień Sesji Rady
      Dzielnicy - niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości
      informacja została rozklejona na klatkach schodowych. Nic
      więcej nie byłem w stanie zrobić. Powodem na który
      powoływał się Urząd Dzielnicowy skreślając z planu
      przebudowę wyjazdu z osiedla był zgloszony zamiar
      przebudowy osiedla (zabudowa rodzajem barbakanu obrzeża
      Osiedla)przez Radę Osiedla poprzedniej kadencji co w
      rezultacie doprowadziło do żądania podzialu NSBM aby
      uniemożliwiś tego rodzaju dobrodziejstwa serwowane
      mieszkańcom osiedla przez grupę ludzi którzy dla
      własnej prywaty byli oddać za darmo (czy na pewno za
      darmo?) nasze tereny obcym inwestorom. Jedyną obroną
      przed możliwością tego rodzaju działań było żądanie
      podziału Spółdzielni w ramach Ustawy z grudnia 2000.
      Jest nadzieja, że 29 czerwca 2002 Osiedle zostanie
      podzielone i mieszkańcy poszczególnych części Osiedla
      będą mogli decydować o swoich zasobach bez narzucania
      nieprzemyślanych decyzji, a mających najżywotniejszy
      wpływ na zamieszkiwanie we wspólnych zasobach.

      • Gość: potok Re: Do bani z taką informacją (zjazd z Mickiewicza IP: *.auth-el-0209568.acn.pl 19.06.02, 12:37
        No i na czym stanęło? Czy doszło wczoraj do jakichkolwiek rozstrzygnięć?
        • Gość: Tygrys01 Re: Do bani z info -zjazd z Mickiewicza IP: *.chello.pl 19.06.02, 13:37
          Z tego co się dowiedziałem stanęło na niczym. Dobrze by
          było aby kolega dziennikarz który na codzień w GW
          zajmuje się sprawami komunikacji zajął się
          upublicznianiem spraw będących domeną jego pióra a
          dotyczącym Osiedla na którym mieszka zamiast
          rozdmuchiwać cudzymi rękami nieistotną sprawę z punktu
          widzenia funkcjonowania Osiedla -figury kultowej.
          O ile chcesz to zapraszam na forum w portalu Wirtualnej
          Polski pn. "Potok Zoliborski" Od czasu założenia tego
          forum żadne posty są tam nie usuwane i o ile nie będą
          naruszać praw osobowych lub zdeaktualizują sie z powodu
          upływu czasu będą zawsze dostępne. Można też tam
          umieszczać wszelkiego rodzaju informacje z zycia
          rodzinnego, kulturalnego i towarzyskiego oraz wszelkie
          inne anonse które autor uzna za stosowne z wyjątkiem
          naruszających obyczajność.
          • Gość: potok Re: Do bani z info -zjazd z Mickiewicza IP: *.auth-el-0209568.acn.pl 19.06.02, 14:41
            Gość portalu: Tygrys01 napisał(a):

            > ...O ile chcesz to zapraszam na forum w portalu Wirtualnej
            > Polski pn. "Potok Zoliborski" Od czasu założenia tego
            > forum żadne posty są tam nie usuwane i o ile nie będą
            > naruszać praw osobowych lub zdeaktualizują sie z powodu
            > upływu czasu będą zawsze dostępne. Można też tam
            > umieszczać wszelkiego rodzaju informacje z zycia
            > rodzinnego, kulturalnego i towarzyskiego oraz wszelkie
            > inne anonse które autor uzna za stosowne z wyjątkiem
            > naruszających obyczajność.


            Właśnie chciałem i tam wysłać ten post/wątek, ale bezskutecznie. Chyba obowiązuje
            tam inna niż tu technika zakładania wątków, o której nie wiem, bo do tej pory
            jeszcze mimo usilnych prób ani razu nie udało mi się zamieścić tam żadnych
            tematów. A szkoda, bo forum "Potok Żoliborski" wydaje się być jednym z
            ciekawszych.
            • Gość: Tygrys01 Re: Posty na forum POTOK IP: *.chello.pl 19.06.02, 15:57
              Ja nie mam trudnosci we wpisywaniu postow na forum POTOK.
              Po lewej stronie strony (jak juz wejdziesz na
              forum)jest menu :
              Nowy list : Przeglądaj listy; Użytkownicy. Należy
              wybrać 'Nowy list' i wtedy pokaze sie klasyczne
              okienko do wysylania postow. Niezaleznie od tego mozesz
              zalogowac sie jako uzytkownik i wstawic opcje 'chce
              otrzymywac poczte z tego forum, to automatycznie do
              Twojej skrzynki bedzie rafiac kazdy nowy wpis.
              Wprawdzie forum to zalozylem dla potrzeb informacji o
              tym co się dzieje w Radzie Osiedla i okolicach, ale
              niezależnie od tego czy bedę dalej uprawiał gorzką dla
              mnie dzialalność samorządowa to forum Potok bedę
              utrzymywał jako wolna trybune dla mieszkańcow i miejsce
              wzajemnych kontaktow.
              Pozdrawiam.
              • Gość: potok Re: Posty na forum POTOK IP: webcacheP* / *.visp.energis.pl 19.11.02, 11:24
                Gość portalu: Tygrys01 napisał(a):

                > Ja nie mam trudnosci we wpisywaniu postow na forum POTOK.
                > Po lewej stronie strony (jak juz wejdziesz na
                > forum)jest menu :
                > Nowy list : Przeglądaj listy; Użytkownicy.


                W dalszym ciągu niczego takiego nie widzę na tej stronie. Szkoda, że nie mogę w
                pełni (bo odczytywać i komentować posty jeszcze mogę) korzystać z tego forum.
                • roody102 Re: Posty na forum POTOK 20.11.02, 11:08
                  A gdzie jest tamto forum?
                  Mozna adresik?
                  • Gość: potok Re: Posty na forum POTOK IP: webcacheP* / *.visp.energis.pl 20.11.02, 11:40
                    Proszę bardzo, oto adresik:
                    forum.wp.pl/forum.html?forum=T98994
                    Życzę powodzenia w założeniu wątku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka