Dodaj do ulubionych

SP 273 jest tu ktoś.

IP: spc:* / 126.22.26.* 21.01.03, 07:47
Obserwuj wątek
    • Gość: marta Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.acn.waw.pl 13.02.03, 16:43
      ja konczylam w 1999 roku te szkole!
      • Gość: Q Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.chomiczowka.net.pl 27.04.03, 19:49
        Gość portalu: marta napisał(a):

> ja konczylam w 1999 roku te szkole!

A ja w 1998 :)
    • moniqueee Re: SP 273 jest tu ktoś. 25.02.03, 23:02
      Jest, jest :)
      • Gość: maja Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: 217.11.143.* 22.01.04, 16:35
        Jest - absolwentka 1990'- ktos z tych czasów tu zagląda ?
        • kalinosia Re: SP 273 jest tu ktoś. 16.02.04, 18:50
          hehe, ja jestem :-) Skonczylam w 91 :-)Wychowawczyni w klasach 1-5 Pani
          Janiszewska (wspaniala!!!) potem slynna Pani Kiełczykowska od matmy (surowa,
          ale matmy uczyla dobrze), a na koniec Pani od chemii i tu zapomnialam nazwiska
          ups! A pamietacie Pana od geografii chyba Gawryszewski jak na stolowce ciagle
          ustawial nas w szeregu hahahahhah. I te "ciocie" na stolowce co jedzonko
          dawaly :-) Ech, az sie łezka w oku kręci :-) -aga-
          • Gość: amaja1 Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: 217.11.143.* 24.02.04, 16:26
            Panią od chemii pamiętam , Laskowska? Miała odbarwione odczynnikami, czy czymś
            tam dłonie, a geograf Gawryszczak - dziwak też był niezłą osobowością.
            Kiełczykowska uczyła mnie matmy, dlatego umiem, choć juz niewiele pamiętam.
            Jeszcze był rosyjski z Panią Buziak i muzyka z Krasnodębską, polski z
            Bojarowską, fizyka z Żurawską. A wychowawczynia była Malicka od biologii. Nigdy
            nie myslałam, że sobie przypomnę te nazwiska, ale to chyba ze wzruszenia - same
            przyszły na myśl. A i historia z Obarą. Ciekawe jak to tam teraz jest, pewnie
            grono pedagogiczne całe się zmieniło... Pozdrawiam gorąco- Agnieszka
            • Gość: kalinosia Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.neostrada.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.04, 20:20
              oo, dzieki za przypomnienie, właśnie Pani Laskowska chyba :-). Ojej i Pani
              Żurawska od fizy, ależ ona mnei nie trawiła :-). Pani Krasnodębska - oj super
              była. No tak i Pan Gawryszczak Edward (przepraszam, wcześniej przekręciłam
              nazwisko). A Pani od słynnych "zetpetów" Domańska? Musiałam cały rok za kare z
              nią przy biurku siedzieć chyba w 7 klasie hahahhahahha. A chodziłam do klasy
              A ;-). Rosyjski miałam z Panią Ostachowicz, później została dyrektorką z tego
              co wiem. Za mojej kadencji dyrem był Pan Pawlicki . pozdrowionka dla wszytskich
              absolwentów 273 :-)
            • emzecik Re: SP 273 jest tu ktoś. 16.01.05, 21:02

Moją wychowawczynią była właśnie pani Krasnodębska - dlatego miałem jedną 5 na świadectwie - z muzyki :D
              A najcieplej wspominam panią Krystynę Kisielińską, która uczyła j. polskiego. Od niej najwięcej się nauczyłem i do tej pory dbam podobnie jak ona o czystość naszego języka ojczystego :)
              pzdr. dla wszystkich a szczegolnie dla klasy C z r 76
              • anasz Re: SP 273 jest tu ktoś. 01.09.22, 15:26
                Pogrzeb Pani Kisielińskiej 5 września 2022 roku na Wawrzyszewie/
          • Gość: Mysza Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.chello.pl 18.04.05, 22:35
            Chyba aga chodziliśmy razem do klasy, he he he
            • Gość: kalinosia Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.neostrada.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.05, 16:32
              cos Ty Rafcio :-)
        • tuskas Re: SP 273 jest tu ktoś. 17.08.04, 10:30
          Hej, hej!!
          Właśnie sobie obliczyłam, że ja skończyłam tę szkołę w 93r. Przez 8 lat byłam w
          jednej klasie i to klasie "a":-)) Moją wychowawczynią była p.Bojarowska. Czasem
          ją jeszcze spotykam i mnie poznaje :-))Z rozżewnieniem wspominam panią
          Krasnodębską, którą uwielbiałam i za którą naprawdę tęsknię!! Prowadziła chór
          szkolny - pamiętacie? No i niezapomniana p.Kiełczykowska. Wszyscy się jej
          baliśmy i grzecznie po dzwonku na lekcję ustawialiśmy się w dwóch szeregach:
          przy ścianie chłopcy, obok dziewczynki. Pani Kiełczykowska była sroga, rzadko
          się uśmiechała, ale dała nam duże podstawy matematyki i uporządkowania. No i
          nie bała się szczurów hodowlanych :-))
          Rosyjskiego uczyła mnie p.Borkowska, która potem zaczęła też uczyć
          angielskiego. Tym, którzy nie chcieli się uczyć języka kazała przepisywać
          teksty. Dzięki temu kilka osób mogło przechodzić z jednej klasy do następnej.
          To jest bardzo dziwne, ale szkołę podstawową wspominam dużo lepiej niż szkołę
          średnią. Chyba rzadko spotykane..
          Pozdrawiam gorąco wszystkich nauczycieli, absolwentów i obecnych uczniów
          SP273 :-)0
          • Gość: belfer Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.aster.pl 18.10.04, 21:27
            Dzięki "tuskas" za miłe słowa, wydrukuję je i powiesze w pokoju naucz. p.
            Kiełczykowska bardzo się ucieszy, Bojarowska i Borkowska też. Ciągle jeszcze nie
            mamy stronki, bo onet nas wylał za nie używanie ich poczty, ale podaję wszystkim
            zainteresowanym mailowy adres waszej starej budy z Balcerzaka: szkola273@tlen.pl
            no i pozdrawiam wszystkich Absolwentów!
    • Gość: ania Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.pkobp.pl 30.04.04, 14:40
      czesc, ja konczyłam w 89', o rany kiedy to było,
      czy jest ktoś z tego rocznika:)) lub gdzieś w okolicach

pozdrawiam, Ania
      • Gość: padorka Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.aster.pl 24.02.05, 21:31
        Witam,

Ja chyba w tych okolicach, ale jakos sie nie moge doliczyc :(
        Pamietam tylko ze przez jakis czas spod szkoly na Chomiczówke jezdzily takie
        specjalne orbisy (autobusy turystyczne).

Stare dobre czasy, nie ma co

padorka
      • agam13 Re: SP 273 jest tu ktoś. 03.08.05, 19:49
        witajcie absolwenci 273 :-) znalazłam forum i przeczytałam w całości z łezką w
        oku (nie jedną).edukację rozpoczęłam od "O" i wychowawczynią była p. Nina. W
        klasach 1-2 wychowawczynią była p. Janina Kucharczyk (chyba tak się nazywała),
        kochana ciocia - babcia, ideał jeśli chodzi o pierwszego nauczyciela, nieczęsto
        ma się takie szczęście
        naukę zakończyłam w 89r w klasie p. Domańskiej - zpt. polski Kisielińska
        (kochana nauczcielka), matematyka - Kiełczykowska (dzięki niej przetrwałam
        niedouczonych nauczycieli w liceum)pamiętacie raport przed matematyką jaki
        składał dyżurny. pamiętam jak jedna ze słabszch uczennic dostał z klasówki
        5,oceny musiały być podpisanie przez rodziców a klasówki na następniej lekcji
        zwrócone, ona zapominiała i dostała 2, miała na imię Justyna; grałam w sekcji
        piłki ręcznej i naewt chyba w dzielnicy coś tam wygrałyśmy; dyr był Pawlicki i
        uczył fizyki, historii uczył Obrzyńcki i faktycznie był wychowawcą w "c". ja
        chodziałam do f. pod koniec jakoś, jedną klasę podzielono i naszą "f"
        przemianowali ale nie pamiętam, chyba na "d". I autobusy pamiętam, kierowcy jak
        chyba napisała Kalinosia jeden starszy a drugi Szaranowicz;
        mój brat kończył szkołę rok później więc mu muszę podesłać info, chyba chodził
        do "c"
        żałuję że nie byłam na spotkaniu komuś udało się być? jak dla ludzi pracujących
        godzina była trochę średnia
    • kubarpm Re: SP 273 jest tu ktoś. 17.05.04, 01:15
      chodzilem do SP 273 pierwsze dwie klasy ('89/90).
      za wychowawce miałem p. Tartas
      reszty składu nie pamietam....
      Kuba
      • Gość: piotrek Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: 195.136.32.* 29.05.04, 13:49
        no to chodzilismy razem do klasy i chyba Cie nawet pamietam.
        chodziles po zajeciach na swietlice?
        • kubarpm Re: SP 273 jest tu ktoś. 06.11.05, 23:53
          nie ma to jak reflex: zagladam na to forum bardzo doraznie i teraz tak sobie
          przegladalem wyslane posty - patrze a tu odpowiedz na jeden z nich, sprzed
          roku ;-)
          Tak biegalem na swietlice po i czasem nawet przed lekcjami. Pamietam jednego
          lub dwóch Piotrków, ale na razie nie wiem czy o Ciebie chodzi. Daj znać jeśli
          jeszcze zaglądasz do tego wątku.
          Pozdr,
          Kuba
    • Gość: marta Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.chomiczowka.net.pl 01.06.04, 00:48
      rany... ja konczylam ale w 1985 roku
      pamietam pania Danowska od chemii a nawet nazwiska mojej wychowawczyni nie moge
      sobie przypomniec, wiem ze uczyla w-f i byla wspaniala
      • Gość: ojej, ja też..... Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.acn.pl 06.06.04, 14:35
        Ależ miło poczytać i powspominać!!! Kurcze, tylko tak niewiele pamiętam z
        tamtych czasów...Ale jak czytam te nazwiska to wydaja mi sie bardzo
        znajome...Nawet nie wiem w którym roku kończyłam ta szkołę, ja jestem z
        74...Pamietam tylko bardzo dobrze mojego wychowawcę - Andrzej Oborzyński!!!
        Chyba nie przekreciłam nazwiska...Uczył historii, młody fajny facet, bywał
        surowy ale wspominam go bardzo miło. Pamiętam kobitkę od matematyki (na
        szczęście mnie nie uczyła) która ciągała wszystkich na przerwach za uszy!!! A
        pamiętanie fartuszki szkolne!!! Ale by było fajnie kogoś z klasy spotkac, ale
        nawet nie wiem do jakiej chodziłam... Jak cos mi sie przypomni to napiszę.
        Pozdrawiam
        Aldonka
        • Gość: Jacek Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.06.04, 20:46
          ja tez , ja tez!!!! tez tam chodzilem, to byly czasy...klasa C, tylko nie
          pamietam w ktorym roku skonczylem, chyba 1991.... A Oborzynskiego pamietam,
          fajny nauczyciel, ciekawie opowiadal...moze ktos jest z rocznika 1975 i chodzil
          do C....

piszcie... marzeniami@poczta.onet.pl
          • Gość: amaja1 Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: 217.11.143.* 02.09.04, 13:17
            ja jestem z rocznika 1975 ale chodziłam do "b". Chyba nawet cie pamiętam, jesli
            ty to Ty..., w "c" miałam kumpelkę. A on czasem nie nazywał się Obara,ten
            Oborzynski?
            agnieszka
            • Gość: Jacek Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.12.04, 00:15
              Do Agnieszki (Amaja1)....

Nazywał się Oborzyński.... a ta kolezanka z "C" to kto ?....:-)...

Jacek
              • amaja1 Re: SP 273 jest tu ktoś. 20.01.05, 12:01
                Zdaje się, jeśli dobrze pamiętam klasę, to Aneta W. A kolega to czasem tak
                jakoś od dnia tygodnia się nie nazywa:)? Tak mi sie tłucze po głowie...
                Pozdrawiam,
                Agnieszka
                gg 5263518
                • Gość: Jacek Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.05, 20:52
                  Aneta W.? wysoka, szczupła.... chyba pamiętam... od dnia tygodnia - raczej
                  nie...

Jacek
    • ilhan Re: SP 273 jest tu ktoś. 21.06.04, 00:29
      I ja również :)
    • Gość: belfer Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.06.04, 00:21
      Chemii uczyła Krystyna Lasocka, wiele się zmieniło, chyba na lepsze, choć
      wielu Was pamięta. No i podaję Wam adres na stronę 273: www.szkola273.prv.pl,a
      maile można wysłać: szkola273@tlen.pl.Pozdrowienia dla wszystkich byłych!
      • Gość: aldonka Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.acn.pl 29.06.04, 19:07
        buuu, nie wyświetla mi sie nic na tej stonie...a tak sie ucieszyłam że szkoła
        ma swoją stronkę i sobie poczytam
        • Gość: belfer Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.acn.pl 30.06.04, 06:40
          może u Huberta się otworzy?!
        • Gość: smutny belfer Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.acn.pl 05.07.04, 07:28
          fakt, strona się nie wczytuje. próbuję to wyjaśnić.
        • brulinsia Re: SP 273 jest tu ktoś. 01.06.05, 21:54
          Hej!
          To Ty Aldona Kieler jak tak odpisz
          Aga
    • Gość: radosny belfer z 2 strona znów działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.aster.pl 18.12.04, 17:56
      przypominam namiary: www.szkola273.prv.pl
      no i adres do ew. korespondencji, z której zawsze bardzo sie cieszymy i na którą
      czekamy :szkola273@tlen.pl; pozdrawiam wszystkich byłych uczniótych bardzo i
      tych mniej grzecznych. belferka a. s.
      • liste_k Re: strona znów działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 13.01.05, 16:18
        Ja i moja siostra chodziłyśmy do tej szkółki, tylko że ja tylko przez pierwszy
        rok, później rodzice przenieśli mnie do innej szkoły.
        Dużo nazwisk kojarzę, w tym p. Kiełczykowską, p. Żurawskąi inne osoby. Moja
        siostra również należała do tych osób, co się bały p. Kiełczykowskiej, ale
        dzięki temu bardzo dobrze znała czy też umiała matematykę.
        Piszecie tylko o zacnych "belfrach", a nic o "szkolniaku". :) Pamiętam (już nie
        chodziłam do waszej szkoły) jak jeźdźił moja ulica taki zdezelowany autokar.
        Natomiast za moich czasów, to jeździłam do szkoły szkolniakiem - zwykłym małym
        autobusem.
        Podzielcie się wrazęniami o szkolniaku.
        Pozdrawiam
        • emzecik Autobusy szkolne 16.01.05, 21:15
          Oj tak, tak... było ich trochę :) najpierw stare krótkie Ikarusy nr boczny 10 i 50 - potem zmienili na 121 i 122 (nówki sztuki) ale najmilej wspominam Ikarusa z Orbisu chyba - takiego turystycznego - full wypas jak to się teraz mówi :)
          • Gość: kalinosia Re: Autobusy szkolne IP: *.neostrada.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.05, 17:14
            ja tez pamiętam 10 i 50 :) 10 prowadził taki starszy, siwy pan, a 50 taki ok.
            40-stki i chyba taki lekko łysiejący (przypominał Szaranowicza?) :)))
    • esony Re: SP 273 jest tu ktoś. 25.01.05, 20:42
      a może starsze roczniki tu zaglądają .... szkołę koczyłam w '76 -
      wychowawczynią była Ostachowicz... uczyła j. rosyjskiego.... :-))
      pozdrowienia dla absolwentów i oczywiście dala całego Ciała Pedagogicznego -
      Edyta
    • Gość: KillCat Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.css.pl / 83.238.11.* 07.02.05, 10:08
      A ja już mam rodzinę skladającą się z wychowanków naszej szkoły.
      Ja (skończyłam w roku 96)i moj mąż (skończył w 84) skończyliśmy 273 oraz mój
      brat (skończył w 91). Przez jakiś czas wiec okupowaliśmy szkołę :)
      Moja wychowawczyni Przyborowska + Lengiewicz. Super duet. Dały nam dużo ciepła,
      czasu i pracy, ale też czasem niezły wycisk i silną rękę.
      Wychowawczyni mojego brata i męża (w różnych latach) Kiełczykowska. Dobrze ich
      wychowała :)
      Orbis, świetlica, obiady, SKS (!!!), dyskoteki, radio szkolne, gazetka 273 i
      jeszcze troche.. (założone przez naszą klasę), pierwsze milości, pierwsze
      przyjaźnie...
      Może jest ktoś z mojego rocznika????
      • Gość: lampa Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 10:38
        KillCat - ja kończyłem 91 r - moją wychowawczynią też była Kielczykowska - oraz
        Lasocka a na wstępie Janiszewska - czy brat chodził do A ?? - Kalinosia co za
        fotograficzna pamięć :) - jak Szaranowicz?? :)))))))))
        • kalinosia Re: SP 273 jest tu ktoś. 14.03.05, 15:57
          Lampeczko, nie wymądrzaj się, bo znowu dostaniesz (i Adri :-))) przeze mnie
          uwagę w dzienniczku od naszej wychowawczyni pani Kiełczykowskiej :))
        • kalinosia Re: SP 273 jest tu ktoś. 14.03.05, 16:00
          heh, skoro brat kończył w 91 i wychowawczynią była Pani Kiełczykowska , to musi
          być to jakiś nasz kolega z klasy, prawda Lampa? :-)) Ciekawe, który z chłopaków
          to brat KillCat :-)))
          • Gość: lampa Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 12:00
            czekam na wieści dotyczące brata :) - a co do uwag w dzienniczku :)))))) to
            dobrze, że w I l.o. byliśmy w innych klasach :)))))
          • Gość: Mysza Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.chello.pl 18.04.05, 23:28
            A może o Lewego chodzi, on ma brata....
            • Gość: kalinosia Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.neostrada.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.05, 16:35
              Lewy ma brata, ale tego posta pisała dziewczyna, więc ten ktoś ma siostrę
              • Gość: Mysza Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.chello.pl 19.04.05, 16:44
                A to może Siciu??
                • Gość: kalinosia Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.neostrada.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.05, 18:25
                  hmm, Siciu może być , masz rację:) Zgadzałoby się :) Jeśli tak, to siostra
                  Sicia ma dużo starszego od siebie męża :). No bo kto u nas w klasie z chłopaków
                  miał jeszcze młodszą siorę?
                  • Gość: Mysza Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.chello.pl 19.04.05, 22:51
                    Ja;) ale Jej mąż jest ode mnie młodszy. he he he
                • Gość: KillCat Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 21.04.05, 10:13
                  Sorki, ale dawno nie zaglądałam.
                  Pewnie, że o Sicia chodzi :)))

Rozpracowaliście nas :)

Pozdrawiam wszystkich. Po nickach was rozpoznaje :)
                  • Gość: Mysza Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.chello.pl 21.04.05, 21:59
                    I kto jest the best'ciak?????
                    • Gość: kalinosia Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.neostrada.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 22:30
                      hehe :) pozdroofka, Mysza górą :-)
                      • Gość: lampa Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.chello.pl 24.04.05, 09:05
                        Mysza jak szerlok holms :) - 273 górą - polecam forum sidneya POLAKA -
                        www.polak.pl - tam nawet udało mi się z Anką K. pogadać :) i Siciem
                        • Gość: kalinosia Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.neostrada.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 12:00
                          z Anką to ja mam kontakt od wielu mcy :-) Czasem pisujemy do siebie maile :-).
                          Aha , uprzejmie donosze, że moja przyjacióła z jednej ławy tj. Brula wraca na
                          Chomiczówkę :) Kupują mieszkanie w 15-piętrowcu przy Leclercu :-). Jednak
                          sentyment pozostaje do końca zycia :). Lampa, ja to mieszkanie które wynajmuję
                          włąsnie kupuję :) W pon, wt podpisujemy już akt notarialny :-). Niby to
                          Wawrzyszew, ale jednak w bliskim sąsiedztwie naszej ukochanej Chomiczówki :) -
                          pozdro

• Gość: lampa Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 11:55
                            to gratuluje :) - blisko bardzo blisko - Adrian teraz powoli bardzo powoli
                            finalizuje końcówkę studiów w Berlinie - może skocze do niego do Berlina
                            niebawem - ale sie zobaczy - a księge wieczystą masz na to mieszkanie ;) :D BO
                            JA MAM :) :)
                            • Gość: kalinosia Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.neostrada.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 15:44
                              tak, będę miała, bo biorę kredyt, więc muszę :) Ale co to ma do rzeczy ??? :)
                              Aha, już się wpisałam na stronach polaka :)
                              • Gość: Mysza Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.chello.pl 26.04.05, 21:42
                                No widze że się nieźle koleżance powodzi....
                            • Gość: Mysza Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.chello.pl 26.04.05, 21:57
                              Ja pierdykam te forum Polaka zaczyna się zamieniac w forum naszej
                              klasy....niezłe jaja...
                              • Gość: lampa Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 12:05
                                co do księgi to ten tego może teraz łatwiej ale jak ja załatwiałem to troche
                                stresu było - ale jest to do załoatwienia :)
    • Gość: piobor Re: SP 273 jest tu ktoś. IP: 195.94.204.* 27.02.05, 14:03
      jasne! skonczylem w 1981 roku - jest ktos z tych czasów?
    • Gość: belfer SP 273 jest ktoś do naszych wszystkich dzieciaków IP: *.aster.pl 30.05.05, 19:32
      HEJ NASZE KOCHANE DZIEWCZYNY I SYMPATYCZNI CHŁOPCY! INFORMUJE WAS, ZE W SOBOTE
      11CZERWCA W IMIENINY SZKOŁY 273, JEST PLANOWANE SPOTKANIE ABSOLWENTÓW, Z
      EMERYTOWANYMI NAUCZYCIELAMI! JESZCZE TU WEJDE! STRANA INTERN, JUZ DZIAŁA, A
      TELEFON DO SZKOŁY ZNAJDZIECIE W KSIAZCE TELEF,
      ALE CO BUY NIE BYŁO, TO JUZ WAS SERDECZNIE ZAPRASZAMYYYYYYYYYYY
      • Gość: kalinosia Re: SP 273 jest ktoś do naszych wszystkich dziec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.05, 13:15
        extra, ale mam nadzieję, że 11.06 w dzień????? Bo jak wieczorem to ja nie będę
        mogła przyjść :-(. Pozdrawiam - absolwentka zacnej 273
      • brulinsia Re: SP 273 jest ktoś do naszych wszystkich dziec 01.06.05, 20:16
        Super będzie się spotkać z dawnymi znajomymi tylko o, której to godzinie?????
        Brulińsia (może być i Dunia)Pozdrawiam wszystkich.
      • tuskas Re: SP 273 jest ktoś do naszych wszystkich dziec 02.06.05, 09:56
        Także mam nadzieję, że spotkanie się odbędzie w ciągu dnia. Zabiorę Siostrę i
        postaram się przyjechać!! Już się cieszę!!
      • Gość: belfer Re: SP 273 jest ktoś do naszych wszystkich dziec IP: *.aster.pl 06.06.05, 20:00
        HEJ, DZIECIAKI! 11 CZERWCA 2005 ROKU, W GODZINACH 9.30-12.00, W SZKOLE
        PODSTAWOWEJ NR 273 PRZY UL. BALCERZAKA, ODBEDZIE SIE COROCZNY RODZINNY FESTYN
        "IMIENINY SZKOŁY", W PROGRAMIE MIEDZY INNYMI SPOTKANIE ABSOLWENTÓW SZKOŁY.
        SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZE WSZYSTKIE DZIECIAKI, A ZWŁASZCZA, TE NAJSTARSZE,
        KTÓRE WYSZŁY Z BUDY W ROKU 1975.
        SŁYSZYCIE??? CZEKAMY NA WAS WSZYSTKICH!!!
        ZA R.P. ANNA S
        • anasz Re: SP 273 jest ktoś do naszych wszystkich dziec 06.06.05, 20:12
          www.szkola273.cjb.net/index.html, lub www.szkola273.prv.pl
          to adresy na nasza szkolna strone internetową
    • kalinosia do belfra 08.06.05, 11:09
      Witam, weszłam na stronę szkoły i owszem jest napisane, że 11.06 są imieniny
      szkoły, ale nawet słowa nie ma o zlocie absolwentów. Więc jak to jest? pzdr- aga
      • anasz Re: do belfra 10.06.05, 23:47
        przychodzcie !!! przeciez to imieniny waszej starej budyyyyyyyyyyyyyy
        • Gość: kalinosia Re: do belfra IP: *.chello.pl 11.06.05, 13:11
          tylko, że to było ogłoszone wyłącznie na tym forum, więc niby kto miał o tym
          widziec, że i absolwenci są mile widziani???? Poza tym te godziny :/. Przykro
          mi, ale ja wstałam o 10.40 więc po prostu nie wyrobiłam się. Tak samo jak moje
          koleżanki. Godziny imprezy fatalne.
        • tuskas Re: do belfra 12.06.05, 10:10
          A ja byłam :-) Aaaaaaaaaaaaale się zmieniło!! Szkoła wygląda super!! Jestem
          bardzo zadowolona, że udało mi się wyrwać na chwilę z domu. Z 7 tygodniową
          Zuzią został jej Tata, więc miałam wychodne na godzinkę :-)))
          Chciałam pogratulować pomysłu całej akcji. Jestem pod wielkim wrażeniem i oby
          tak dalej!!
    • sepia1111 Re: SP 273 jest tu ktoś. 30.09.18, 12:16
      www.facebook.com/pg/AnnaSzwymerbelfer/photos/?ref=page_internal, podaję ten adres , to tak z okazji 50 lecia szkoły, jeśli macie jakieś zdjęcia, które warto tam jeszcze wkleic , to wyslijcie na ten adres: anasz@vp.pl z góry dziekuje Anna Szwymer, 30.09.2018 ( własnie minęło te 50 lat!!!)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka