Gość: JAL
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
04.05.02, 09:59
Jak się Ojciec Najprzewielebniejszy Dyrektor zgodzi, to może wybierze sobie
biskupów dwóch lub trzech do swojej rady programowej...
Przecież on działa pod bezpośrednim parasolem ochronnym papieża! To nie
przypadek, że przez dziesięć lat jest ten grzyb samobieżny ze swym szczuciem i
rozmodlonymi poglądami nienachalnie faszystowskimi.
Kiedy wy, katolicy, zobaczycie, że JP II to w istocie ta wredna morda radia, co
Ma Ryja!? Gdyby był chrześcijaninem - nie katolikiem, to nie popierały
stworzenia radia, co Ma Ryja na wzór takiego samego z Austrii. Powstało tam ono
w latach '60 i kierował nim ten pedalec, poźniejszy kard,. Groer! Teraz w
Austrii mamy Heidera!