Gość: d IP: *.otenet.gr 11.07.02, 21:06 ciekawe komu zaplacili, bo mi na pewno nie. kmioty z 4 mediow rzna glupa i tak czy tak wyjda na swoje. naiwny ten, kto mysli, ze zaplaca ludziom wszystko, co im wisza. to po prostu banda oszustow i zlodziei Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj