Dodaj do ulubionych

Optymizm w 4 Media

IP: *.otenet.gr 11.07.02, 21:06
ciekawe komu zaplacili, bo mi na pewno nie. kmioty z 4 mediow
rzna glupa i tak czy tak wyjda na swoje. naiwny ten, kto mysli,
ze zaplaca ludziom wszystko, co im wisza. to po prostu banda
oszustow i zlodziei
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka