Gość: gość IP: *.jgora.dialog.net.pl 08.02.07, 13:46 niech ten sie wreszcie z....., to moze przejda mu te straszaki, debil jeden! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mt7 Lepper: ulga od biopaliw musi być większa 08.02.07, 13:47 Co się będziesz ograniczał! Zwolnić z wszelkiej daniny na rzecz państwa, a spółeczeństwo solidarne ufunduje spokojną, godną przyszłość POLSKIM ROLNIKOM. Odpowiedz Link Zgłoś
bardzosztywny Lepper: ulga od biopaliw musi być większa 08.02.07, 13:58 Nic sie tym pasożytom nie opłaca k...a ich mać! Odpowiedz Link Zgłoś
krychola Jak to nic?A wyciąganie pieniędzy to im się nie 08.02.07, 20:58 opłaci? > Nic sie tym pasożytom nie opłaca k...a ich mać! Odpowiedz Link Zgłoś
neiden Lepper: ulga od biopaliw musi być większa 08.02.07, 14:12 artykul nie podaje konkretnych iformacji. kto wie co to znaczy zmniejszyla sie dwukrotnie.jaka byla przedtem? pap nie ma dobrych wykwalifikowanych dziennikarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaz4 Re: Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.tpnet.pl 08.02.07, 18:38 Przedtem była wyższa, niż ustawa przewiduje (a dokładniej kochana UE). A Lepper najwyraźniej "rżnie głupa" udając, że dba o rolników. Aż żal d... ściska, że o biopaliwach ciągle mówi się w kontekście dopłat. Sorki, ale jakby nasze kochane państewko pogłówkowało, to i bez dopłat biopaliwa będą opłacalne. Tyle tylko, że nie będzie wtedy tak łatwo trzymać na nich łapy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sclavus Re: Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.w90-31.abo.wanadoo.fr 08.02.07, 14:19 .... bo jak nie, to koniec koalicji... hihihi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kome Re: Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.pke.pl 08.02.07, 14:33 Jasne dajmy tym rolnikom wszystko co zarabiamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pseudoliberał Co się stało panie Lepper? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 14:42 synek już naciska bo nie zarobi na swojej ziemi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kapitan Lepper byłby wspaniałym Ministrem Obrony Narodowej IP: *.acn.waw.pl 08.02.07, 15:45 Lepper przy wsystkich swoich wadach, jest facetem twardym. Szkoda, że nie powołano Pana Leppera na szefa MON. Potrafi walczyć o kasę dla swych wyborców. Niestety do MON przychodzą szefowie którzy tylko pogłebiają destrukcję Sił Zbrojnych. Wojsku potrzebne są pieniądze i jeszcze raz pieniądze a nie upolitycznianie i bezsensowne czystki kadrowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :)))) Re: Lepper byłby wspaniałym Ministrem Obrony Naro IP: *.acn.waw.pl 08.02.07, 16:00 Gość portalu: kapitan napisał(a): > Lepper przy wsystkich swoich wadach, jest facetem twardym. Szkoda, że nie > powołano Pana Leppera na szefa MON. Potrafi walczyć o kasę dla swych wyborców. > Niestety do MON przychodzą szefowie którzy tylko pogłebiają destrukcję Sił > Zbrojnych. Wojsku potrzebne są pieniądze i jeszcze raz pieniądze a nie > upolitycznianie i bezsensowne czystki kadrowe. A więc Lepper i wojsko mają ze sobą więcej wspólnego niż się wydawało: wszyscy potrzebują moich pieniędzy. Nie zwracacie uwagi tylko na jedno: ja też ich potrzebuję i dlatego wyjeżdżam do kraju, gdzie rząd nie okrada tak bezczelnie swoich obywateli. Zresztą w porównaniu do rolników, księży i górników to ja jestem tak jakby mniej obywatelem, a bardziej dojną krową. A teraz będę Polakiem na emigracji wymuszonej przez polityków. A wy z czego się utrzymacie? Z tacy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaaja Re: Lepper byłby wspaniałym Ministrem Obrony Naro IP: *.grs-k0.g1.pl 08.02.07, 16:15 "Lepper przy wsystkich swoich wadach, jest facetem twardym." Szkoda tylko że jest głupi a jego obraz świata naiwny. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kapitan Stary, czasem głupota jest cnotą IP: *.acn.waw.pl 08.02.07, 16:30 Mylisz się co do intelektu Leppera. Wszyscy psy wieszali na nim, jeźdzli jak na burej suce a On dopiął swego. Dobrze wie ,że Kaczyńscy dla absolutnej władzy i z diabłem zawrą układy.To Lepper pomimo spadku notowań Samoobrony jest rozgrywającym, to On jest jeźdźcem. W Ameryce na rektorów uczelni powołuje się często ludzi niewykształconych, ważne aby zdobywali pieniądze dla uczelni. Podobnie jest z szefami obrony narodowej. Najgorszym przypadkiem dla armii jest gdy zupełnie surowy cywil zacznie bawić się w generała. Kto zawalił bitwę o Stalingrad?. Nie genarałowie ale sam Adolfek, który uważał się za najmądrzejszego stratega. Od myslenia są fachowcy. Polityk powinien zaufać fachowcom, odsunąć od siebie klakierów, tylko wtedy osiągnie sukces. Odpowiedz Link Zgłoś
krychola Jak ktoś jest twardy to nie znaczy że bedzie się 08.02.07, 21:10 nadawał na szefa MON. Akurat potrzebny nie jest tu człowiek twardy tylko madry I najlepiej na ministra rolnictwa też. I aby jeszcze potrafił ocenic możliwości państwa > Lepper przy wsystkich swoich wadach, jest facetem twardym. Szkoda, że nie > powołano Pana Leppera na szefa MON. Potrafi walczyć o kasę dla swych wyborców. > Niestety do MON przychodzą szefowie którzy tylko pogłebiają destrukcję Sił > Zbrojnych. Wojsku potrzebne są pieniądze i jeszcze raz pieniądze a nie > upolitycznianie i bezsensowne czystki kadrowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ROLNIK Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.pro.lama.net.pl 08.02.07, 16:27 POWINNA BYC BARDZO DUZA ŻEBY MAKSYMIUK ŁYZWINSKI I STOKŁOSA MOGLI WIECEJ OKRDAC TO BEZPRAWNE PANSTWO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: złodziej Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.pro.lama.net.pl 08.02.07, 16:28 bedzie więcej dla złodziejow dobry pomysł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matoły Re: Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.pro.lama.net.pl 08.02.07, 16:30 ten nawiedzomy chłop bredzi idzie na rękę złodziejom typu stokłosa i reszta samoobromy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Salsa Odchody IP: *.customers.d1-online.com 08.02.07, 16:31 Bezobotny, najgorszy element, "odchody" glupoty, ktora juz jest na calym swiecie przyslowiowa " zabieraja glos" (naturalnie fachowo) w sprawie biopaliw. Boicie sie osly, ze piniadze, ktore pojda na dotacje, zabraknie wam na kuroniowke ??? Do roboty darmozjady i pasozyty Europy. Lepper ma w malym palcu wiecej sprytu i rozumu jak wy wszyscy razem. I to was boli, oj boli... Odpowiedz Link Zgłoś
krychola Lepperowi nie chodzi o wysokość ulgi.chodzi 08.02.07, 20:52 aby wszyscy jego wyborcy zobaczyli jak on to ich broni! Jak wyciąga dla nich a to 100milionów, a to miliard Odpowiedz Link Zgłoś