Dodaj do ulubionych

Lepper: ulga od biopaliw musi być większa

IP: *.jgora.dialog.net.pl 08.02.07, 13:46
niech ten sie wreszcie z....., to moze przejda mu te straszaki, debil jeden!
Obserwuj wątek
    • mt7 Lepper: ulga od biopaliw musi być większa 08.02.07, 13:47
      Co się będziesz ograniczał! Zwolnić z wszelkiej daniny na rzecz państwa, a
      spółeczeństwo solidarne ufunduje spokojną, godną przyszłość POLSKIM ROLNIKOM.
    • bardzosztywny Lepper: ulga od biopaliw musi być większa 08.02.07, 13:58
      Nic sie tym pasożytom nie opłaca k...a ich mać!
      • krychola Jak to nic?A wyciąganie pieniędzy to im się nie 08.02.07, 20:58
        opłaci?

        > Nic sie tym pasożytom nie opłaca k...a ich mać!
    • neiden Lepper: ulga od biopaliw musi być większa 08.02.07, 14:12
      artykul nie podaje konkretnych iformacji. kto wie co to znaczy zmniejszyla sie
      dwukrotnie.jaka byla przedtem? pap nie ma dobrych wykwalifikowanych
      dziennikarzy.
      • Gość: gaz4 Re: Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.tpnet.pl 08.02.07, 18:38
        Przedtem była wyższa, niż ustawa przewiduje (a dokładniej kochana UE). A Lepper najwyraźniej "rżnie głupa" udając, że dba o rolników.
        Aż żal d... ściska, że o biopaliwach ciągle mówi się w kontekście dopłat. Sorki, ale jakby nasze kochane państewko pogłówkowało, to i bez dopłat biopaliwa będą opłacalne. Tyle tylko, że nie będzie wtedy tak łatwo trzymać na nich łapy.
    • Gość: sclavus Re: Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.w90-31.abo.wanadoo.fr 08.02.07, 14:19
      .... bo jak nie, to koniec koalicji...
      hihihi...
      • Gość: kome Re: Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.pke.pl 08.02.07, 14:33
        Jasne dajmy tym rolnikom wszystko co zarabiamy
    • Gość: pseudoliberał Co się stało panie Lepper? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 14:42
      synek już naciska bo nie zarobi na swojej ziemi?
    • Gość: kapitan Lepper byłby wspaniałym Ministrem Obrony Narodowej IP: *.acn.waw.pl 08.02.07, 15:45
      Lepper przy wsystkich swoich wadach, jest facetem twardym. Szkoda, że nie
      powołano Pana Leppera na szefa MON. Potrafi walczyć o kasę dla swych wyborców.
      Niestety do MON przychodzą szefowie którzy tylko pogłebiają destrukcję Sił
      Zbrojnych. Wojsku potrzebne są pieniądze i jeszcze raz pieniądze a nie
      upolitycznianie i bezsensowne czystki kadrowe.
      • Gość: :)))) Re: Lepper byłby wspaniałym Ministrem Obrony Naro IP: *.acn.waw.pl 08.02.07, 16:00
        Gość portalu: kapitan napisał(a):

        > Lepper przy wsystkich swoich wadach, jest facetem twardym. Szkoda, że nie
        > powołano Pana Leppera na szefa MON. Potrafi walczyć o kasę dla swych wyborców.
        > Niestety do MON przychodzą szefowie którzy tylko pogłebiają destrukcję Sił
        > Zbrojnych. Wojsku potrzebne są pieniądze i jeszcze raz pieniądze a nie
        > upolitycznianie i bezsensowne czystki kadrowe.

        A więc Lepper i wojsko mają ze sobą więcej wspólnego niż się wydawało: wszyscy potrzebują moich
        pieniędzy. Nie zwracacie uwagi tylko na jedno: ja też ich potrzebuję i dlatego wyjeżdżam do kraju,
        gdzie rząd nie okrada tak bezczelnie swoich obywateli. Zresztą w porównaniu do rolników, księży i
        górników to ja jestem tak jakby mniej obywatelem, a bardziej dojną krową. A teraz będę Polakiem na
        emigracji wymuszonej przez polityków. A wy z czego się utrzymacie? Z tacy?
      • Gość: Jaaja Re: Lepper byłby wspaniałym Ministrem Obrony Naro IP: *.grs-k0.g1.pl 08.02.07, 16:15
        "Lepper przy wsystkich swoich wadach, jest facetem twardym."

        Szkoda tylko że jest głupi a jego obraz świata naiwny.

        Pozdrawiam.
        • Gość: kapitan Stary, czasem głupota jest cnotą IP: *.acn.waw.pl 08.02.07, 16:30
          Mylisz się co do intelektu Leppera. Wszyscy psy wieszali na nim, jeźdzli jak na
          burej suce a On dopiął swego. Dobrze wie ,że Kaczyńscy dla absolutnej władzy i
          z diabłem zawrą układy.To Lepper pomimo spadku notowań Samoobrony jest
          rozgrywającym, to On jest jeźdźcem. W Ameryce na rektorów uczelni powołuje się
          często ludzi niewykształconych, ważne aby zdobywali pieniądze dla uczelni.
          Podobnie jest z szefami obrony narodowej. Najgorszym przypadkiem dla armii jest
          gdy zupełnie surowy cywil zacznie bawić się w generała. Kto zawalił bitwę o
          Stalingrad?. Nie genarałowie ale sam Adolfek, który uważał się za
          najmądrzejszego stratega. Od myslenia są fachowcy. Polityk powinien zaufać
          fachowcom, odsunąć od siebie klakierów, tylko wtedy osiągnie sukces.
      • krychola Jak ktoś jest twardy to nie znaczy że bedzie się 08.02.07, 21:10
        nadawał na szefa MON. Akurat potrzebny nie jest tu człowiek twardy tylko madry
        I najlepiej na ministra rolnictwa też. I aby jeszcze potrafił ocenic możliwości
        państwa

        > Lepper przy wsystkich swoich wadach, jest facetem twardym. Szkoda, że nie
        > powołano Pana Leppera na szefa MON. Potrafi walczyć o kasę dla swych wyborców.
        > Niestety do MON przychodzą szefowie którzy tylko pogłebiają destrukcję Sił
        > Zbrojnych. Wojsku potrzebne są pieniądze i jeszcze raz pieniądze a nie
        > upolitycznianie i bezsensowne czystki kadrowe.
    • Gość: ROLNIK Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.pro.lama.net.pl 08.02.07, 16:27
      POWINNA BYC BARDZO DUZA ŻEBY MAKSYMIUK ŁYZWINSKI I STOKŁOSA MOGLI WIECEJ
      OKRDAC TO BEZPRAWNE PANSTWO
    • Gość: złodziej Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.pro.lama.net.pl 08.02.07, 16:28
      bedzie więcej dla złodziejow dobry pomysł
    • Gość: matoły Re: Lepper: ulga od biopaliw musi być większa IP: *.pro.lama.net.pl 08.02.07, 16:30
      ten nawiedzomy chłop bredzi idzie na rękę złodziejom typu stokłosa i reszta
      samoobromy
    • Gość: Salsa Odchody IP: *.customers.d1-online.com 08.02.07, 16:31
      Bezobotny, najgorszy element, "odchody" glupoty, ktora juz jest na calym
      swiecie przyslowiowa " zabieraja glos" (naturalnie fachowo) w sprawie biopaliw.
      Boicie sie osly, ze piniadze, ktore pojda na dotacje, zabraknie wam na
      kuroniowke ??? Do roboty darmozjady i pasozyty Europy.
      Lepper ma w malym palcu wiecej sprytu i rozumu jak wy wszyscy razem.
      I to was boli, oj boli...
    • krychola Lepperowi nie chodzi o wysokość ulgi.chodzi 08.02.07, 20:52
      aby wszyscy jego wyborcy zobaczyli jak on to ich broni! Jak wyciąga dla nich a
      to 100milionów, a to miliard

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka