Dodaj do ulubionych

Mam problem ze snami ....

10.09.09, 22:14
Co mam zrobić żeby przyśniło mi się to co chcę ??
Słyszałem o metodzie "... myśl o tym"... ale to tylko zabobony i to nie
działa... Co mam robić ?? ktoś zna coś ciekawego >??
Obserwuj wątek
    • lola1212 Re: Mam problem ze snami .... 10.09.09, 22:19
      mi codziennie się sni co innego. Sny odzwiercielają nasze obawy, pragnienia i ja nie wierzę,
      aby można było zrobić tak by sniło nam się co chcemy..tongue_out
    • independent_ Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 14:29
      a da się w ogóle panować nad naszym mózgiem kiedy śpimy?
      chyba nie. -.-

      chyba że macie jakieś pieprzone zdolności paranormalne.
      • szysza_xd Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 14:42
        mi tez sie nigdy nie sni to co bym chciala. Dziwniejsze jest to, ze nigdy mi się
        nie sni to co przypuszczam.
        PRZYKŁAD
        Ogladałam wieczorem the ring lub inny horror, kladę sie do łóżka i próbuje
        myslec o czymś spokojnym. Wtedy stwierdzam, że pewnie bedzie mi sieto snilo, ale
        tak sie nie dzieje.
        Dziwne, co nie??
        • nicky Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 14:52
          Mi się kiedyś śnił sen jak byłam mała,strasznie mi się spodobał.Obudziłam się w środku
          nocy i poźniej tak strasznie chciałam żeby mi się znów przyśnił,położyłam się do łóżka
          prawie odrazu usnęłam i mi się znowu śnił big_grin Niestety już nigdy sie to nie
          powtórzyło sciana
          • sophie_annabet Sen 19.09.09, 22:27
            nie dasz rady panować nad snem. siła wyższa.
            • adi Re: Sen 20.11.09, 18:38
              mi sie ciagle snia jakies oczy a nstylu glos mmowiacy spokojnie i bardzo wolno :cos ty
              zrobila: niewiem co to znaczy?????????uncertain
          • miley_1 Ja mam możliwość. 25.10.09, 21:42
            Mam możliwość zmieniania snu za pomocą swoich myśli..Np śni mi sie horror to
            mysle o np jakis gwiazdach i zacyzna sie przygoda big_grin wg sny mam super ^^ Moge
            snić o czym chce tongue_out np Selenie Gomez że nią jestem itd... smilesmile
          • twilight_6 Re: Mam problem ze snami .... 17.11.09, 18:27
            ja kiedyś miałam taki okropny sen!
            juŻ niezbyt go pamiętam ale obudziłam się w środku nocy, nie mogłam otworzyć
            oczu bo tak się bałam i jeszcze częsłam się jak nigdy xd
            to było okropne xd
            czasami mi się śni coś związanego z tym co robiłma przed snem, czasami to o czym
            myśle i nie daje mi to spokoju przez długi czas a czasami byle o od czego się
            boję, ale w wakacje jakoś tak śniło mi się ciągle że umieram xd dziwne...;p
        • lamma Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 16:02
          Mojej kumpeli przyśnił się jutrzejszy dzień... I naprawdę tak się stało! xdd
          Co do tematu, ja sobie sama czasami wymyślam sny. Hehe, ale jestem świruską ;D
          Ale do tego trzeba mieć trochę wyobraźni... 6.6
          Pozdr tongue_out
      • zuaona Re: Mam problem ze snami .... 13.09.09, 15:12
        yeah , mówisz o mnie . x DD
        prawdopodobnie . kiedy budzę się w nocy i miałam poprzednio boski sen , myślę o tym
        intensywnie i trwa dalej gdy zasnę . poza tym gdy mam koszmar typu ktoś mnie goni
        , to gdy prześladowca prawie mnie łapie myślę (w śnie , ofc x D) nie chcę tego i
        otwieram oczy . nie wiem czy to normalne ale fajne na pewno . x D
      • samezlo Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:27
        Nie wiem dlaczego dziwna jakaś4 jestem ale jak np przez dwa trzy dni o czymś
        myślę to potem mi się to śni ;[
    • dakota_ Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 14:50
      No przecież , nie przyśni ci się to co chcesz .
      to niemożliwe , choć ja też bym chciała tak .
      każde sny są inne .
    • rosalie Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 15:01
      mi sie snilo cos 'jak chcialam' 5 razy pod rzad. myslalam o tym przed zasnieciem i
      skupialam sie na tym.. wyobrazalam sobie takie sytuacje xD i sie snilo ale to tylko te kilka
      razy;/;/
      • wyobraznia Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 15:14
        hah .
        ja np. mam tak, że jak się zabujam to mi się śni ten chłopak , i mojej koleżance lol2
        zawsze tak jest . xd
        albo coś mi się przyśni , to potem się stnie , ale w takim sensie normalnym , nie to, że np.
        marsjanie atakują . ; d
        albo takie tam .. dużo by wymieniać
        pff . ale raczej nie mamy nad tym kontroli. ;]
        • oxygeniumoflife Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 15:19
          pf. pf. ale masz problem ;/ :q
      • paulusia68 Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 15:31
        Ja zakochałam się w jednym chłopaku i cały wieczór o n8im myślałam ,

        I co .?

        Przyśnił mi się , smile
    • agusiak01 Re: Mam problem ze snami .... 13.09.09, 13:15
      W życiu to ci sie nie uda!! Sny są odzwierciedleniem tego co działo sie w twoim życiu, albo
      tym czego sama przed sobą boisz sie przyznać może być też tak że są zupełnie
      przypadkowe bo w snie nasz mózg 'układa' sobie informacje i czasem śnią nam sie
      przypadkowe zdarzenia które mózg połączył ze sobą.
      • pink_cekoladka. Re: Mam problem ze snami .... 13.09.09, 13:17
        Mi się zawsze śni to czego nie chce. ; /
        Np. śnił mi się chłopak w którym się zabujałam.
        Byłoby super gdyby to nie był koszmar.
        Nigdy nie przytrafił mi się sen który chciałam.
        Chociaż próbowałam tak jak ty myśleś o tym.
        Nie działa.
        I nie znam innych metod. ; X
    • kardolina na sny niezbyt da sie wplynac 13.09.09, 15:14
      to podswiadomosc. na prawde kiedy sie duzo mysli o czym MOŻE to sie rpzysnic, ale nie
      musi. to raczej nie od Ciebie zalezy ;]
      • pati8989 Re: na sny niezbyt da sie wplynac 13.09.09, 17:39
        na początku , musisz caly czas sobie to wyobrażać , a podziała ,
        a jak nie no to weź zaśnij , i załóżmy powiedz mamie żeby cię rano , obudziła ,
        i gdy cie obudzi ,będziesz miala mieć jeszcze ten sen przed oczami i powiedz
        mamie zeby cie nie budziła i sobie o czymś innym pomyśl , wyobraź będziesz mogła
        nim sterować ,
        że załóżmy sprubujesz pocałowac takie przystojnego gościa czy co chcesz
        ja tak kiedyś zrobiłam i mi się udało
        ale nie wiem czy ty umiesz zrobić tak samo , uncertain
        • madziia Re: na sny niezbyt da sie wplynac 14.09.09, 19:08
          jaa ... masz problem uncertainuncertain

          tak sie chyba nie da
    • th4ever Re: Mam problem ze snami .... 14.09.09, 19:58
      ....na pewno nie wmawiaj sobie ze ma Ci się to przysnic...
      pomysl o tym przed snem ale pamietaj nie wmawiaj sobie niczego


      nie zawsze wychodzi ale czassseeeem xdd
      powodzenia x*
      kiss
    • paulinusia4 Re: Mam problem ze snami .... 18.09.09, 20:49
      Mi się śni zawsze to o czym myśle, to co się ostatnio działo, coś ekscytującego smile
      Ale czasami mam takie sny nad którymi nie mam kontroli.
      Rzadko mi się to zdarza, ale czasami jest. Czyli na przykład, ostatnio śniło mi
      się, że przyjaciółka chce mnie zrzucić z klifu uncertain Czy to normalne ?? Ey, no
      wiesz, ja jestem tam taka trochę nienormalna, taka mądra, a jednocześnie głupia
      jak but. Miła, a jak trzeba to wredna, no i najważniejsze szczera aż do bólu.
      Nie wiem jakie to ma powiązanie z tematem, ale musicie się pogodzić z tym, że
      czasem piszę bez sensu. A wracając do tematu to ja nie wiem co mogę ci radzić,
      mi działa metoda 'myśl o tym' big_grin A właściwie o czym chciałbyś mieć sen?
      O tym, że ktoś cię spycha z klifu? Nie sądzę... Domyślam się, o dziewczynach,
      nie? big_grin Wiesz mi też się śnią chłopaki od czasu do czasu. Ostatnio śniła mi się
      babka od Chemii, brrr uncertain
      Dzisiaj nie będę nic myśleć przed snem. A da się wogóle nie myśleć? Ja nie
      potrafię, zawsze o czymś myślę, no bo jak to jest nie myśleć??
      Dobra, ja wiem, że piszę bez sensu i może też bez zrozumienia, no ale...
      Mam tylko nadzieję, że w końcu przyśni ci się to, co byś chciałsmile
      O, mam coś jeszcze tongue_out Oglądnij jakiś horror wieczorem, to potem będziesz miał
      te wszystkie rzeczy przed oczami i może przyśni ci się dalsza część smirk
      • thedulcemonisia Re: Mam problem ze snami .... 20.09.09, 14:38
        hmm czasem tak jest, że jak o czymś bardzo intensywnie wieczorem myślę to potem
        mi się to śni. Podobno sny są odzwierciedleniem ważnych dla nas przeżyć, czasem
        pragnień. są jakieś sposoby na kontrole snów, ale to już podchodzi pod niezbyt
        czystą magię i lepiej dla własnej psychiki się w to nie bawić ;P Miałam kilka
        razy sen w którym zdawałam sobie sprawę że śnie, i z własnej woli się budziłam -
        taki sen miałam chyba 3 razy w życiu big_grin owszem ciekawe doświadczenie. żeby nie
        śniły się głupoty wystarczy nie jeść nic kilka godzin przed zaśnięciem, żeby
        organizm zdążył to strawić. Podobno sen właściwy trwa chyba od 1 do 4 godziny big_grin
        i wtedy nam się coś tam śni, a potem o tym zapominamy. Każda sekunda snu jest w
        rzeczywistości bardzo długa, nawet kilku minutowa ;D dlatego w ciągu całej nocy
        może nam się śnić bardzo krótki sen. przez obudzeniem powinniśmy zapomnieć o
        śnie, ale nie zawsze się to zdarza ;D dlatego mówi się ze najzdrowsze sny są
        wtedy "kiedy się nic nie śniło" ( nie pamiętamy snu)smile
    • katiediamond Mam problem ze snami .... 20.09.09, 14:27
      Podam Ci pewną stronę na której jest wytłumaczone jak zrobić tak, żeby Ci sie
      przyśniło to co chcesz, ale wątpię czy to działa no ale możesz spróbować smile

      KLIKNIJ
      i tam na dole będzie pisać: LD - jak nauczyć się śnić świadomie? (KURS!) i
      masz tam poszczególne rozdziały na które klikasz.
      Wątpie czy poskutkuje, no ale tak jak powiedziałam spróbować nie zaszkodzi.
      Może po latach ćwiczeń Ci się uda big_grin
    • wili Re: Mam problem ze snami .... 20.09.09, 14:47
      Yyy, nie znam żadnego sposobu..
      Sorry, ale uważam, że to trochę głupi pomysł.. Po co ci to?
    • xxsweetgirlxx ;)) 20.09.09, 16:02
      mi się czasem śni to co chcebig_grin
      czasem w trakcie snu się skapnę, że to tylko sen i wymyślam co chce a to się
      robi smirk
      spróbuj w trakcie snu cos pomyśleć wink
      ale nie zawsze tak jest.....
    • zigii Re: Mam problem ze snami .... 26.10.09, 11:59
      Hihi, też bym chciała. Niestety. Za to co ci się śni odpowiada twój mózg, twoje
      emocje.

      Jeśli chcesz śnić o wojnie, pobij się z kolegą i będziesz miał sen o wojnie jak
      w banku cool
    • kasiula1997 Re: Mam problem ze snami .... 16.11.09, 16:58
      Ja niestety nie mam takich zdolności chociaż bardzo bym chciała sobie ustalać co
      ma mi się śnic. Najczęściej śni mi się to o czym w danym dniu najczęściej myśle.
      • paula11 Re: Mam problem ze snami .... 17.11.09, 16:57
        Zawsze jak śni mi sie koszmar to mówię sobie obudź się, obudź. I otwieram oczy. To jest
        fajne smile A tak to nie mam żadnych sposobów, fajnie by było jak by mogło mi się przyśnić
        to co chce, np. Księżyc w Nowiu. Premiera we śnie big_grin
        • mweezy Re: Mam problem ze snami .... 19.11.09, 13:39
          ja powtarzam sobie w myślach o czym chcę śnić , i o tym myślę , w moim przypadku
          to działa wink trzeba mieć dużo wyobraźni i silnej woli żeby kontrolować swoje
          sny. to trudne ale nie niemożliwe .
          • wtf.owa Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:24
            Ja ogólnie śnię tak dziwinie. Ja obejrze jakiiś horror to mi się śnie miesiąc później ^ ; D

            Ostatnio w nocy przypomniało mi się , że nie spakowałam zeszytu z bioli a potem mi się
            śniło jak dostaje ochrzan od pani od bioli ;D

            Wiecie, co zrobiłam jak się obudziłam ^^
    • inka_love_nick Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:26
      Też tak chciałam zrobić a mianowicie chciała bym żeby mi się pzysnił chłopak (taki jestem)
      i chciałam się z nim całować w snie xd haha.. ale to nie pomaga xd
    • losers Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:30
      Nie rozumiem czemu aż tak zależy ci na tym, żeby ci się coś fajnego przyśniło.
      Nie wystarcza ci, że myślisz o czymś co cię nakręca, o czymś przyjemnym ? wink
    • oldziaaa Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:34
      wiesz co ?! ja myśle że to głupi problem ... nie można tak zrobić żeby ci sie
      przyśniło coś co chcesz ! to realne uncertain
      • drakangel Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:43
        a ja oglądałam kiedyś "strefa tajemnic"
        i tam byla kobieta ktora panowala nad snem nie snilo jej sie to co chce tylko
        panowala nad snem robila w nim co by chciala np. randra z bradem pittemwink)
        to troche nie do tematu ale jest!wink
        kisskisskisskisskiss
    • milunia3000 Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:51
      Podobno nie można wymyślić sobie snu. Jak zasypiasz off- myślenie, on- podświadomość.
      A nawet sama ty nie jesteś w stanie powiedzieć co ci tam siedzi...
    • nulka_ Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 19:02
      Nie da się ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka