michaelmontana 10.09.09, 22:14 Co mam zrobić żeby przyśniło mi się to co chcę ?? Słyszałem o metodzie "... myśl o tym"... ale to tylko zabobony i to nie działa... Co mam robić ?? ktoś zna coś ciekawego >?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lola1212 Re: Mam problem ze snami .... 10.09.09, 22:19 mi codziennie się sni co innego. Sny odzwiercielają nasze obawy, pragnienia i ja nie wierzę, aby można było zrobić tak by sniło nam się co chcemy.. Odpowiedz Link Zgłoś
independent_ Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 14:29 a da się w ogóle panować nad naszym mózgiem kiedy śpimy? chyba nie. -.- chyba że macie jakieś pieprzone zdolności paranormalne. Odpowiedz Link Zgłoś
szysza_xd Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 14:42 mi tez sie nigdy nie sni to co bym chciala. Dziwniejsze jest to, ze nigdy mi się nie sni to co przypuszczam. PRZYKŁAD Ogladałam wieczorem the ring lub inny horror, kladę sie do łóżka i próbuje myslec o czymś spokojnym. Wtedy stwierdzam, że pewnie bedzie mi sieto snilo, ale tak sie nie dzieje. Dziwne, co nie?? Odpowiedz Link Zgłoś
nicky Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 14:52 Mi się kiedyś śnił sen jak byłam mała,strasznie mi się spodobał.Obudziłam się w środku nocy i poźniej tak strasznie chciałam żeby mi się znów przyśnił,położyłam się do łóżka prawie odrazu usnęłam i mi się znowu śnił Niestety już nigdy sie to nie powtórzyło Odpowiedz Link Zgłoś
adi Re: Sen 20.11.09, 18:38 mi sie ciagle snia jakies oczy a nstylu glos mmowiacy spokojnie i bardzo wolno :cos ty zrobila: niewiem co to znaczy????????? Odpowiedz Link Zgłoś
miley_1 Ja mam możliwość. 25.10.09, 21:42 Mam możliwość zmieniania snu za pomocą swoich myśli..Np śni mi sie horror to mysle o np jakis gwiazdach i zacyzna sie przygoda wg sny mam super ^^ Moge snić o czym chce np Selenie Gomez że nią jestem itd... Odpowiedz Link Zgłoś
twilight_6 Re: Mam problem ze snami .... 17.11.09, 18:27 ja kiedyś miałam taki okropny sen! juŻ niezbyt go pamiętam ale obudziłam się w środku nocy, nie mogłam otworzyć oczu bo tak się bałam i jeszcze częsłam się jak nigdy xd to było okropne xd czasami mi się śni coś związanego z tym co robiłma przed snem, czasami to o czym myśle i nie daje mi to spokoju przez długi czas a czasami byle o od czego się boję, ale w wakacje jakoś tak śniło mi się ciągle że umieram xd dziwne...;p Odpowiedz Link Zgłoś
lamma Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 16:02 Mojej kumpeli przyśnił się jutrzejszy dzień... I naprawdę tak się stało! xdd Co do tematu, ja sobie sama czasami wymyślam sny. Hehe, ale jestem świruską ;D Ale do tego trzeba mieć trochę wyobraźni... 6.6 Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
zuaona Re: Mam problem ze snami .... 13.09.09, 15:12 yeah , mówisz o mnie . x DD prawdopodobnie . kiedy budzę się w nocy i miałam poprzednio boski sen , myślę o tym intensywnie i trwa dalej gdy zasnę . poza tym gdy mam koszmar typu ktoś mnie goni , to gdy prześladowca prawie mnie łapie myślę (w śnie , ofc x D) nie chcę tego i otwieram oczy . nie wiem czy to normalne ale fajne na pewno . x D Odpowiedz Link Zgłoś
samezlo Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:27 Nie wiem dlaczego dziwna jakaś4 jestem ale jak np przez dwa trzy dni o czymś myślę to potem mi się to śni ;[ Odpowiedz Link Zgłoś
dakota_ Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 14:50 No przecież , nie przyśni ci się to co chcesz . to niemożliwe , choć ja też bym chciała tak . każde sny są inne . Odpowiedz Link Zgłoś
rosalie Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 15:01 mi sie snilo cos 'jak chcialam' 5 razy pod rzad. myslalam o tym przed zasnieciem i skupialam sie na tym.. wyobrazalam sobie takie sytuacje xD i sie snilo ale to tylko te kilka razy;/;/ Odpowiedz Link Zgłoś
wyobraznia Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 15:14 hah . ja np. mam tak, że jak się zabujam to mi się śni ten chłopak , i mojej koleżance lol2 zawsze tak jest . xd albo coś mi się przyśni , to potem się stnie , ale w takim sensie normalnym , nie to, że np. marsjanie atakują . ; d albo takie tam .. dużo by wymieniać pff . ale raczej nie mamy nad tym kontroli. ;] Odpowiedz Link Zgłoś
oxygeniumoflife Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 15:19 pf. pf. ale masz problem ;/ :q Odpowiedz Link Zgłoś
paulusia68 Re: Mam problem ze snami .... 11.09.09, 15:31 Ja zakochałam się w jednym chłopaku i cały wieczór o n8im myślałam , I co .? Przyśnił mi się , Odpowiedz Link Zgłoś
agusiak01 Re: Mam problem ze snami .... 13.09.09, 13:15 W życiu to ci sie nie uda!! Sny są odzwierciedleniem tego co działo sie w twoim życiu, albo tym czego sama przed sobą boisz sie przyznać może być też tak że są zupełnie przypadkowe bo w snie nasz mózg 'układa' sobie informacje i czasem śnią nam sie przypadkowe zdarzenia które mózg połączył ze sobą. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_cekoladka. Re: Mam problem ze snami .... 13.09.09, 13:17 Mi się zawsze śni to czego nie chce. ; / Np. śnił mi się chłopak w którym się zabujałam. Byłoby super gdyby to nie był koszmar. Nigdy nie przytrafił mi się sen który chciałam. Chociaż próbowałam tak jak ty myśleś o tym. Nie działa. I nie znam innych metod. ; X Odpowiedz Link Zgłoś
kardolina na sny niezbyt da sie wplynac 13.09.09, 15:14 to podswiadomosc. na prawde kiedy sie duzo mysli o czym MOŻE to sie rpzysnic, ale nie musi. to raczej nie od Ciebie zalezy ;] Odpowiedz Link Zgłoś
pati8989 Re: na sny niezbyt da sie wplynac 13.09.09, 17:39 na początku , musisz caly czas sobie to wyobrażać , a podziała , a jak nie no to weź zaśnij , i załóżmy powiedz mamie żeby cię rano , obudziła , i gdy cie obudzi ,będziesz miala mieć jeszcze ten sen przed oczami i powiedz mamie zeby cie nie budziła i sobie o czymś innym pomyśl , wyobraź będziesz mogła nim sterować , że załóżmy sprubujesz pocałowac takie przystojnego gościa czy co chcesz ja tak kiedyś zrobiłam i mi się udało ale nie wiem czy ty umiesz zrobić tak samo , Odpowiedz Link Zgłoś
madziia Re: na sny niezbyt da sie wplynac 14.09.09, 19:08 jaa ... masz problem tak sie chyba nie da Odpowiedz Link Zgłoś
th4ever Re: Mam problem ze snami .... 14.09.09, 19:58 ....na pewno nie wmawiaj sobie ze ma Ci się to przysnic... pomysl o tym przed snem ale pamietaj nie wmawiaj sobie niczego nie zawsze wychodzi ale czassseeeem xdd powodzenia x* Odpowiedz Link Zgłoś
paulinusia4 Re: Mam problem ze snami .... 18.09.09, 20:49 Mi się śni zawsze to o czym myśle, to co się ostatnio działo, coś ekscytującego Ale czasami mam takie sny nad którymi nie mam kontroli. Rzadko mi się to zdarza, ale czasami jest. Czyli na przykład, ostatnio śniło mi się, że przyjaciółka chce mnie zrzucić z klifu Czy to normalne ?? Ey, no wiesz, ja jestem tam taka trochę nienormalna, taka mądra, a jednocześnie głupia jak but. Miła, a jak trzeba to wredna, no i najważniejsze szczera aż do bólu. Nie wiem jakie to ma powiązanie z tematem, ale musicie się pogodzić z tym, że czasem piszę bez sensu. A wracając do tematu to ja nie wiem co mogę ci radzić, mi działa metoda 'myśl o tym' A właściwie o czym chciałbyś mieć sen? O tym, że ktoś cię spycha z klifu? Nie sądzę... Domyślam się, o dziewczynach, nie? Wiesz mi też się śnią chłopaki od czasu do czasu. Ostatnio śniła mi się babka od Chemii, brrr Dzisiaj nie będę nic myśleć przed snem. A da się wogóle nie myśleć? Ja nie potrafię, zawsze o czymś myślę, no bo jak to jest nie myśleć?? Dobra, ja wiem, że piszę bez sensu i może też bez zrozumienia, no ale... Mam tylko nadzieję, że w końcu przyśni ci się to, co byś chciał O, mam coś jeszcze Oglądnij jakiś horror wieczorem, to potem będziesz miał te wszystkie rzeczy przed oczami i może przyśni ci się dalsza część Odpowiedz Link Zgłoś
thedulcemonisia Re: Mam problem ze snami .... 20.09.09, 14:38 hmm czasem tak jest, że jak o czymś bardzo intensywnie wieczorem myślę to potem mi się to śni. Podobno sny są odzwierciedleniem ważnych dla nas przeżyć, czasem pragnień. są jakieś sposoby na kontrole snów, ale to już podchodzi pod niezbyt czystą magię i lepiej dla własnej psychiki się w to nie bawić ;P Miałam kilka razy sen w którym zdawałam sobie sprawę że śnie, i z własnej woli się budziłam - taki sen miałam chyba 3 razy w życiu owszem ciekawe doświadczenie. żeby nie śniły się głupoty wystarczy nie jeść nic kilka godzin przed zaśnięciem, żeby organizm zdążył to strawić. Podobno sen właściwy trwa chyba od 1 do 4 godziny i wtedy nam się coś tam śni, a potem o tym zapominamy. Każda sekunda snu jest w rzeczywistości bardzo długa, nawet kilku minutowa ;D dlatego w ciągu całej nocy może nam się śnić bardzo krótki sen. przez obudzeniem powinniśmy zapomnieć o śnie, ale nie zawsze się to zdarza ;D dlatego mówi się ze najzdrowsze sny są wtedy "kiedy się nic nie śniło" ( nie pamiętamy snu) Odpowiedz Link Zgłoś
katiediamond Mam problem ze snami .... 20.09.09, 14:27 Podam Ci pewną stronę na której jest wytłumaczone jak zrobić tak, żeby Ci sie przyśniło to co chcesz, ale wątpię czy to działa no ale możesz spróbować KLIKNIJ i tam na dole będzie pisać: LD - jak nauczyć się śnić świadomie? (KURS!) i masz tam poszczególne rozdziały na które klikasz. Wątpie czy poskutkuje, no ale tak jak powiedziałam spróbować nie zaszkodzi. Może po latach ćwiczeń Ci się uda Odpowiedz Link Zgłoś
wili Re: Mam problem ze snami .... 20.09.09, 14:47 Yyy, nie znam żadnego sposobu.. Sorry, ale uważam, że to trochę głupi pomysł.. Po co ci to? Odpowiedz Link Zgłoś
xxsweetgirlxx ;)) 20.09.09, 16:02 mi się czasem śni to co chce czasem w trakcie snu się skapnę, że to tylko sen i wymyślam co chce a to się robi spróbuj w trakcie snu cos pomyśleć ale nie zawsze tak jest..... Odpowiedz Link Zgłoś
zigii Re: Mam problem ze snami .... 26.10.09, 11:59 Hihi, też bym chciała. Niestety. Za to co ci się śni odpowiada twój mózg, twoje emocje. Jeśli chcesz śnić o wojnie, pobij się z kolegą i będziesz miał sen o wojnie jak w banku Odpowiedz Link Zgłoś
kasiula1997 Re: Mam problem ze snami .... 16.11.09, 16:58 Ja niestety nie mam takich zdolności chociaż bardzo bym chciała sobie ustalać co ma mi się śnic. Najczęściej śni mi się to o czym w danym dniu najczęściej myśle. Odpowiedz Link Zgłoś
paula11 Re: Mam problem ze snami .... 17.11.09, 16:57 Zawsze jak śni mi sie koszmar to mówię sobie obudź się, obudź. I otwieram oczy. To jest fajne A tak to nie mam żadnych sposobów, fajnie by było jak by mogło mi się przyśnić to co chce, np. Księżyc w Nowiu. Premiera we śnie Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy Re: Mam problem ze snami .... 19.11.09, 13:39 ja powtarzam sobie w myślach o czym chcę śnić , i o tym myślę , w moim przypadku to działa trzeba mieć dużo wyobraźni i silnej woli żeby kontrolować swoje sny. to trudne ale nie niemożliwe . Odpowiedz Link Zgłoś
wtf.owa Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:24 Ja ogólnie śnię tak dziwinie. Ja obejrze jakiiś horror to mi się śnie miesiąc później ^ ; D Ostatnio w nocy przypomniało mi się , że nie spakowałam zeszytu z bioli a potem mi się śniło jak dostaje ochrzan od pani od bioli ;D Wiecie, co zrobiłam jak się obudziłam ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
inka_love_nick Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:26 Też tak chciałam zrobić a mianowicie chciała bym żeby mi się pzysnił chłopak (taki jestem) i chciałam się z nim całować w snie xd haha.. ale to nie pomaga xd Odpowiedz Link Zgłoś
losers Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:30 Nie rozumiem czemu aż tak zależy ci na tym, żeby ci się coś fajnego przyśniło. Nie wystarcza ci, że myślisz o czymś co cię nakręca, o czymś przyjemnym ? Odpowiedz Link Zgłoś
oldziaaa Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:34 wiesz co ?! ja myśle że to głupi problem ... nie można tak zrobić żeby ci sie przyśniło coś co chcesz ! to realne Odpowiedz Link Zgłoś
drakangel Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:43 a ja oglądałam kiedyś "strefa tajemnic" i tam byla kobieta ktora panowala nad snem nie snilo jej sie to co chce tylko panowala nad snem robila w nim co by chciala np. randra z bradem pittem) to troche nie do tematu ale jest! Odpowiedz Link Zgłoś
milunia3000 Re: Mam problem ze snami .... 20.11.09, 18:51 Podobno nie można wymyślić sobie snu. Jak zasypiasz off- myślenie, on- podświadomość. A nawet sama ty nie jesteś w stanie powiedzieć co ci tam siedzi... Odpowiedz Link Zgłoś