Dodaj do ulubionych

Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;*

06.10.09, 17:46
No to jak? kto już się pocałował ? xd
Obserwuj wątek
    • zmierzchoomania Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 17:49
      ja nie . ;p

      i jakoś mi się nie spieszy .

      dopiero trzynastka na karku ;x
      • star_96 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 16:43
        zmierzchoomania napisał(a):

        > ja nie . ;p
        >
        > i jakoś mi się nie spieszy .
        >
        > dopiero trzynastka na karku ;x

        no właśnie.
        mi też się nie śpieszy

        wink
    • independent_ Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 17:53
      ja.
      • sysiek4444 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 17:55
        No i ja big_grin
        xDD
        • thedulcemonisia Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 22:31
          me too smirk
          • sweet_girl.xd Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 15:34
            prawie . XDD
            tzn . moja kumpela przerwała .
            od tamtegoczasu , nie śpieszy nie się za bardzo. ;dd
        • cosi Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 23.10.09, 20:49
          Ja też, ale co tam...
          To było w polik ;]
          Na razie mi się nie śpieszy do języczka
          ;hahaha;
    • pariska65 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 18:00
      w życiu jakoś żaden chłopak mnie nie chce nie dziwie się xd
      • buntowniczkaxd Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:10
        nie ale bym chciała spróbowac a nawet mam z kim xdd
        • london19 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:17
          Nie i też mi do tego ie spieszy. Mam dopiero 13 lat!
    • kasia036 Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:18
      ja nie i mi tez sie nie spieszy mam dopiero 13 lat wink
      • tayluver_ Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:23
        nie.
        i pewnie za szybko mieć nie będę... ale ludzie mam dopiero 14 lat! ;x
        nie spieszy mi się z tym, ooo nie!
        • truflowa Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 16:38
          Jeszcze nie big_grin Ostatnio wiedziałam taka gosciowke ona ma 12 lat, o ludzie, tak sie
          obsiskiwała z chlopakim sciana żalll jak to wygladalo, 12 lat, ludzie w takim wieku to
          normalne? Moze ja jestem jakas zacofana, sama nie wiem ... ale tak czytalam wasze
          wypowiedzi to malo kto sie całowł ... Ja jestem w jej wielku ( chodzimy razem do 6kl ) ale
          mnie jeszcze tak bardzo nie goni, moim zdaniem pierwszy pocałunek powinnien być
          niezapomniany, cudowny itp. I oczywiscie z wartym tego chlopakiem ^^

          Upsss chyba wypowiedziałam sie nie na temat uncertain .... kit, juz trudno ....
        • anonimka Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 31.10.09, 16:38
          mam 14 lat miałam taką okazje ale odmówiłam (no co? jeszcze dzieckiem jestem) i
          mi sie nie śpieszy. ;p
    • kolorowo Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:24
      JA ! tongue_out
    • donkey : > 06.10.09, 19:30
      oczywiście XD
      • devilish_ Re: : > 06.10.09, 19:33
        ja .
      • wisienkax33 Re: : > 06.10.09, 19:34
        Ja nie miałam. ;D
        Ale mam dopiero 14 lat i brak szczęścia u chłopaków więc... na całusy się nie
        zabiera ;D
        • sysiek4444 Re: : > 06.10.09, 19:36
          Ludu a kto mowil ze z chlopakiem ? xD
          Ja mialam duzo u mamusi
          <lol2>
          • michelle_ Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:37
            hahahah. = 33
            nie, mam 13 lat .
            mam jeszcze czas. ; - p
            • bazuka To zależy :] 21.10.09, 15:31
              z mamą ( taki rodzinny całus ) owszem wink ale z chłopakiem to nie czas mam ! dopiero w 1
              gim jestem brawo
    • seneka4 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:40
      a mój brat się rucha kilka lat. big_grin
      • lola234 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:48
        jasne big_grin
        • claudunia Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:51
          całus ,taki cmok? =*
          miałaam ;p
    • blah___rock .. 06.10.09, 19:52
      Tak już dawno ...... ;PPP znaczy się kilka lat temu ;PPP
    • madziulka515 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 20:17
      na ja miałam 5 lat w piaskownicy uderzyłam chłopaka a mama kazała mu dać buzi na
      przeprosiny a tak na <-
      • polsia <333 ;** 21.10.09, 15:28
        No pewnie, to fajoowskie uczuciewink)
        Najlepsze jest wtedy gdy z ukochaną osobą xDwink
    • mika999 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 08.10.09, 20:13
      nie ale bym chciała uncertain serce serce serce big_grin cool
      • lusskamala16 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 15:38
        tak, miałam.wink mam 16 lat więc już mi chyba można ;D
        szanuje Te dziewczyny ktore mają 13 lat i jeszcze nie zamierzają sie całowaćsmile
        jesteście bardzo madre, u mnie w mieście dziewczyny do 5 klasy malują sobie włosy,
        makijazu tone, i chłopaków po uszy. nie kumam. ja jak miałam 11 lub 12 lat , wiadomo,
        podkochiwałam sie, ale żeby z kims chodzic to nie smile
    • razzo ` 09.10.09, 15:44
      jaa. `
    • ultrafioletowa Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 15:46
      oczywiście!
      • korni1996 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 15:55
        Jeszcze nie i jakoś mi się nie spieszy mam dopiero 13lat wink
    • pink_rulez :* 09.10.09, 16:01
      Jeszcze nie.
    • madziusia94 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 16:40
      No ja. ;P
      • pati8989 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 19:05
        ja miałam dwa , ale nie w usta , od takiego głupiego chłopaka , chłopaki inni
        mnie trzymali a on mnie całował shock oni mnie za ręce , ja się wierciłam ,
        włosami na wszystkie strony kręciłam a on mnie pocałowaj jeszcze raz w głowe .
    • misia_x33 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 19:15
      oj tak ; )big_grin
    • samotnymotyl Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 19:17
      nie.. jeszcze nie smile
      • nikt. Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 20:44
        not yet .
    • zonkxd Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 20:47
      Ehe. xd
      Z kolegą mojego starszego brata. >.<
      -.-
      • im_rebel Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 20:52
        Ale to zalezy jakiego. Takiego mła mła mła to jeszcze nie. Takie buzi do chłpaka
        takiego co sie w nim bujam to nie crying

        A z kimż to independet_ się całowałaś? big_grin
        • independent_ Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 21:04
          a czemuż zadajesz takie pytanie? -,-


          Patryk się nazywał, lat wtedy 17.
          • anicca Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 27.10.09, 19:00
            mam 14 lat i nie śpieszy mi się z tym smile
            kiedyś pewnie znajdę sobie jakiegos faceta smile
    • lola234 xDD 09.10.09, 20:51
      ja xDDbig_grin
      • wyobraznia Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 20:58
        niee . mam jeszcze
        czas .
    • pauliska1212 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 22:22
      niee. tongue_outkiss

      ale ciekawa jestem jakie to uczucie . <lol2>

      x DD
      • im_rebel Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 22:51
        Ciekawośc to pierwszy stopień do piekła ;/

        Ehh... Trudno się mówi ^^
        • kkk277 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 11:42
          nie,doszlam tylko do buziaka w usta kiss brawo
          • kamieczx. Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 14:15
            mam 17 lat i jeszcze na powaznie sie niecalowalam:d i nie wstydze sie tego jak
            niektoremoje kolezanki:p
            moim zdaniem pocalunek to powazna sprawa... nie mozna tego zawalic, wiec musi byc z
            facetem ktorego bede traktowala powaznie, a nie jak przyjacielaxD buziaki nawet w usta
            mam juz za soba, ale nic wiecej:] santa
    • v. Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 14:22
      całowanie jest zaje, zwłaszcza z nowym
      chłopakiem, kiedy nastaje ta cisza w rozmowie.
      • cocomaroko Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 14:24
        miałam , ; p
    • satini Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 14:28
      Nie i nie zależy mi na tym wink Mam14 lat i jak na razie "buziaki" z moimi
      kotami mi wystarczają xD.
      • kaila. Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 14:46
        miałam ;]]
        ;*
    • zaza_ Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 14:47
      sa juz takie watki nie zakładaj ich widziałąm takie chyba juz 3
    • shila_115 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 15:33
      Hahah
      Noooo
      Już dawno
      Szczerze mówiąc to rozśmieszył mnie trochę ten wątek ;p;p
      • turbodymoman Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 15:44
        Ja całuję tylko żaby- w nadziei że zamienią się w księżniczki. Ale póki co
        jedyne w co się zamieniają to woźne, albo gospodynie domowe sad
    • not_sweet_baby Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 16:05
      To i jaa xD Było super...;**serce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka