xjonasbrothersx 06.10.09, 17:46 No to jak? kto już się pocałował ? xd Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zmierzchoomania Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 17:49 ja nie . ;p i jakoś mi się nie spieszy . dopiero trzynastka na karku ;x Odpowiedz Link Zgłoś
star_96 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 16:43 zmierzchoomania napisał(a): > ja nie . ;p > > i jakoś mi się nie spieszy . > > dopiero trzynastka na karku ;x no właśnie. mi też się nie śpieszy Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_girl.xd Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 15:34 prawie . XDD tzn . moja kumpela przerwała . od tamtegoczasu , nie śpieszy nie się za bardzo. ;dd Odpowiedz Link Zgłoś
cosi Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 23.10.09, 20:49 Ja też, ale co tam... To było w polik ;] Na razie mi się nie śpieszy do języczka ;hahaha; Odpowiedz Link Zgłoś
pariska65 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 18:00 w życiu jakoś żaden chłopak mnie nie chce nie dziwie się xd Odpowiedz Link Zgłoś
buntowniczkaxd Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:10 nie ale bym chciała spróbowac a nawet mam z kim xdd Odpowiedz Link Zgłoś
london19 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:17 Nie i też mi do tego ie spieszy. Mam dopiero 13 lat! Odpowiedz Link Zgłoś
kasia036 Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:18 ja nie i mi tez sie nie spieszy mam dopiero 13 lat Odpowiedz Link Zgłoś
tayluver_ Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:23 nie. i pewnie za szybko mieć nie będę... ale ludzie mam dopiero 14 lat! ;x nie spieszy mi się z tym, ooo nie! Odpowiedz Link Zgłoś
truflowa Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 16:38 Jeszcze nie Ostatnio wiedziałam taka gosciowke ona ma 12 lat, o ludzie, tak sie obsiskiwała z chlopakim żalll jak to wygladalo, 12 lat, ludzie w takim wieku to normalne? Moze ja jestem jakas zacofana, sama nie wiem ... ale tak czytalam wasze wypowiedzi to malo kto sie całowł ... Ja jestem w jej wielku ( chodzimy razem do 6kl ) ale mnie jeszcze tak bardzo nie goni, moim zdaniem pierwszy pocałunek powinnien być niezapomniany, cudowny itp. I oczywiscie z wartym tego chlopakiem ^^ Upsss chyba wypowiedziałam sie nie na temat .... kit, juz trudno .... Odpowiedz Link Zgłoś
anonimka Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 31.10.09, 16:38 mam 14 lat miałam taką okazje ale odmówiłam (no co? jeszcze dzieckiem jestem) i mi sie nie śpieszy. ;p Odpowiedz Link Zgłoś
wisienkax33 Re: : > 06.10.09, 19:34 Ja nie miałam. ;D Ale mam dopiero 14 lat i brak szczęścia u chłopaków więc... na całusy się nie zabiera ;D Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 Re: : > 06.10.09, 19:36 Ludu a kto mowil ze z chlopakiem ? xD Ja mialam duzo u mamusi <lol2> Odpowiedz Link Zgłoś
michelle_ Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:37 hahahah. = 33 nie, mam 13 lat . mam jeszcze czas. ; - p Odpowiedz Link Zgłoś
bazuka To zależy :] 21.10.09, 15:31 z mamą ( taki rodzinny całus ) owszem ale z chłopakiem to nie czas mam ! dopiero w 1 gim jestem Odpowiedz Link Zgłoś
seneka4 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:40 a mój brat się rucha kilka lat. Odpowiedz Link Zgłoś
claudunia Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 19:51 całus ,taki cmok? =* miałaam ;p Odpowiedz Link Zgłoś
blah___rock .. 06.10.09, 19:52 Tak już dawno ...... ;PPP znaczy się kilka lat temu ;PPP Odpowiedz Link Zgłoś
madziulka515 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 06.10.09, 20:17 na ja miałam 5 lat w piaskownicy uderzyłam chłopaka a mama kazała mu dać buzi na przeprosiny a tak na <- Odpowiedz Link Zgłoś
polsia <333 ;** 21.10.09, 15:28 No pewnie, to fajoowskie uczucie) Najlepsze jest wtedy gdy z ukochaną osobą xD Odpowiedz Link Zgłoś
mika999 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 08.10.09, 20:13 nie ale bym chciała Odpowiedz Link Zgłoś
lusskamala16 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 15:38 tak, miałam. mam 16 lat więc już mi chyba można ;D szanuje Te dziewczyny ktore mają 13 lat i jeszcze nie zamierzają sie całować jesteście bardzo madre, u mnie w mieście dziewczyny do 5 klasy malują sobie włosy, makijazu tone, i chłopaków po uszy. nie kumam. ja jak miałam 11 lub 12 lat , wiadomo, podkochiwałam sie, ale żeby z kims chodzic to nie Odpowiedz Link Zgłoś
ultrafioletowa Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 15:46 oczywiście! Odpowiedz Link Zgłoś
korni1996 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 15:55 Jeszcze nie i jakoś mi się nie spieszy mam dopiero 13lat Odpowiedz Link Zgłoś
pati8989 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 19:05 ja miałam dwa , ale nie w usta , od takiego głupiego chłopaka , chłopaki inni mnie trzymali a on mnie całował oni mnie za ręce , ja się wierciłam , włosami na wszystkie strony kręciłam a on mnie pocałowaj jeszcze raz w głowe . Odpowiedz Link Zgłoś
samotnymotyl Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 19:17 nie.. jeszcze nie Odpowiedz Link Zgłoś
zonkxd Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 20:47 Ehe. xd Z kolegą mojego starszego brata. >.< -.- Odpowiedz Link Zgłoś
im_rebel Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 20:52 Ale to zalezy jakiego. Takiego mła mła mła to jeszcze nie. Takie buzi do chłpaka takiego co sie w nim bujam to nie A z kimż to independet_ się całowałaś? Odpowiedz Link Zgłoś
independent_ Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 21:04 a czemuż zadajesz takie pytanie? -,- Patryk się nazywał, lat wtedy 17. Odpowiedz Link Zgłoś
anicca Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 27.10.09, 19:00 mam 14 lat i nie śpieszy mi się z tym kiedyś pewnie znajdę sobie jakiegos faceta Odpowiedz Link Zgłoś
wyobraznia Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 20:58 niee . mam jeszcze czas . Odpowiedz Link Zgłoś
pauliska1212 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 22:22 niee. ale ciekawa jestem jakie to uczucie . <lol2> x DD Odpowiedz Link Zgłoś
im_rebel Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 09.10.09, 22:51 Ciekawośc to pierwszy stopień do piekła ;/ Ehh... Trudno się mówi ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
kkk277 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 11:42 nie,doszlam tylko do buziaka w usta Odpowiedz Link Zgłoś
kamieczx. Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 14:15 mam 17 lat i jeszcze na powaznie sie niecalowalam:d i nie wstydze sie tego jak niektoremoje kolezanki:p moim zdaniem pocalunek to powazna sprawa... nie mozna tego zawalic, wiec musi byc z facetem ktorego bede traktowala powaznie, a nie jak przyjacielaxD buziaki nawet w usta mam juz za soba, ale nic wiecej:] Odpowiedz Link Zgłoś
v. Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 14:22 całowanie jest zaje, zwłaszcza z nowym chłopakiem, kiedy nastaje ta cisza w rozmowie. Odpowiedz Link Zgłoś
satini Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 14:28 Nie i nie zależy mi na tym Mam14 lat i jak na razie "buziaki" z moimi kotami mi wystarczają xD. Odpowiedz Link Zgłoś
zaza_ Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 14:47 sa juz takie watki nie zakładaj ich widziałąm takie chyba juz 3 Odpowiedz Link Zgłoś
shila_115 Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 15:33 Hahah Noooo Już dawno Szczerze mówiąc to rozśmieszył mnie trochę ten wątek ;p;p Odpowiedz Link Zgłoś
turbodymoman Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 15:44 Ja całuję tylko żaby- w nadziei że zamienią się w księżniczki. Ale póki co jedyne w co się zamieniają to woźne, albo gospodynie domowe Odpowiedz Link Zgłoś
not_sweet_baby Re: Mieliście pierwszego całusa? ;dd ;* 21.10.09, 16:05 To i jaa xD Było super...;** Odpowiedz Link Zgłoś