yui 09.10.09, 09:14 Oglądał ktoś? ^^ Jestem przy 9 odcinku i jak narazie... Obsesja ; d Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shugo_chara_15 Re: Vampire Knight 09.10.09, 12:51 Ja oglądałam wszystkie odcinki i też mam obsesje na punkcie tego anime xdd. Szkoda że się tak szybko kończy buuu Zercio RULEZ Odpowiedz Link Zgłoś
yui Re: Vampire Knight 09.10.09, 14:10 A! Zero rządzi ; 333 Kaname mnie wkurza xd Odpowiedz Link Zgłoś
zonkxd Re: Vampire Knight 09.10.09, 18:12 Mi się podoba jedynie muzyka z tego. xd ... Odpowiedz Link Zgłoś
seneka4 Re: Vampire Knight 09.10.09, 14:44 ja nie oglądałam .. ale ogólnie lubię anime ,więc może pooglądam. Odpowiedz Link Zgłoś
josama Re: Vampire Knight 09.10.09, 15:09 anime w miare fajne...ale zakończenie mnie wkurzyło Yuki nie powinna stanowczo być z Kuranem!! Ona przecież powinna być z Zero! wkurzyło mnie to strasznie Odpowiedz Link Zgłoś
shugo_chara_15 Re: Vampire Knight 09.10.09, 17:14 NIe tylko Ciebie Zercio jest boooski A kuran mnie wkurza niesamowicie... Taki nadopiekuńczy jest Odpowiedz Link Zgłoś
honey__ Vampire Knight 09.10.09, 17:23 oglądałam wszystkie. i szkoda że nie ma trzeciej serii :< Odpowiedz Link Zgłoś
josama Re: Vampire Knight 10.10.09, 12:32 nom trzecia seria by sie przydała i podobno w Japonii ta manga dalej jest kontynuowana więc szanse na III serie są ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
yui Re: Vampire Knight 10.10.09, 14:49 Schizaa! zakończenie jak w 'modzie na sukces', tylko schodów nie ma xdd Ehh... Nabrałam ochoty na Coca Colę Zero ; d Odpowiedz Link Zgłoś
sonia321 Re: Vampire Knight 10.10.09, 16:37 oglądałam i bardzo mi się spodobało czekam na mangę od Waneko : Odpowiedz Link Zgłoś
honey__ Re: Vampire Knight 10.10.09, 16:48 wiem, że manga idzie dalej ale spotakłam się z opiniamii że to może być gdzieś za rok, jak juz by miało być jako anime ;dd. ahh, żeby chociarz przetłumaczyli na polski i w polsce publikowali mangę ;c Odpowiedz Link Zgłoś
shugo_chara_15 Re: Vampire Knight 11.10.09, 09:15 Manga jest wydawana dalej i śledzę przygody naszych ulubionych postaci Niestety tłumaczona jest tylko na język angielski, ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to proszę : Vampire knight ;** Odpowiedz Link Zgłoś
video_girl Re: Vampire Knight 11.10.09, 17:46 oglądałam już dawno pierwszą serię i bardzo mnie wciągnęła czego nie mogę powiedzieć o drugiej przy której zatrzymałam się na 4 odcinku nawet nie pamiętam kiedy to było. Odpowiedz Link Zgłoś
yui Re: Vampire Knight 12.10.09, 19:20 Taa. Druga seria to porażka, niestety... A zakończenie 'fenomenalne' =.= Odpowiedz Link Zgłoś
shugo_chara_15 Re: Vampire Knight 13.10.09, 18:41 Tak... Zakończenie było 'boskie'... Pierwsza część bardziej mnie wciągnęła nie powiem, bo była ciekawsza, dużo się działo i w ogóle, a w drugiej zrobił się romans przesłodzony na maksa... Eh. Odpowiedz Link Zgłoś
yui Re: Vampire Knight 07.11.09, 18:56 Tu już nawet nie chodzi o romans, ale... Yuuki i Kaname? oO Kazirodztwo! Ona powinna być z Zero! xd Aż mi się go żal zrobiło, jak Kamcio tak chamsko mu oznajmił: "Yuuki jest moją narzeczoną". Ta smuutna mina ;c Aż mi się ryczeć zachciało. A jak w 11 odcinku Guilty Ichiru dednął, to myślałam, że zamienię się w emo i skoczę z mostu xd (nie no, oczywiście żartuję ^^) Odpowiedz Link Zgłoś
klaudysia Re: Vampire Knight 13.10.09, 18:55 koleżanka mi poleciła . nie oglądałam, ale obejrze ,jak bd miała tylko czas i oduzależnie się od metina XD Odpowiedz Link Zgłoś
rainbowholic_ Re: Vampire Knight 07.11.09, 18:59 Niestety nie oglądałam, nie orientuję się nawet co to. Ale chętnie obejrzę. Mogłabyś przybliżyć? Odpowiedz Link Zgłoś
honey__ Re: Vampire Knight 07.11.09, 19:03 yui, ja się poryczałam na tym odcinku ze śmiercią Ichiru. na ostatnim też płakałam. i na tym jak fuckingfuckingfucking Kaname zamienił Yukki w wampira. i w tym jak Yukki poszła porozmawiać z Zerem, kiedy byla już wampirem. ... i wyszło na prawie na każdym ;xx Odpowiedz Link Zgłoś
yui Re: Vampire Knight 07.11.09, 20:48 W internecie są odcinki ;3 Trza poszukać xd Odpowiedz Link Zgłoś
wailet Re: Vampire Knight 07.11.09, 19:14 kochaaaam to ! xD Kaname... Zero..mmmmm xD żałuję tylko beznadziejnego zakończenia...chciałabym 3 serię Kuroshitsuji jest świetne ^ ^ Odpowiedz Link Zgłoś
yui Re: Vampire Knight 07.11.09, 20:49 AA, Kuroshitsuji jest na 3 miejscu w mojej ścisłej top 10 anime xd Sebastianeek! Cieel! Greill... ;D Odpowiedz Link Zgłoś
shugo_chara_15 Re: Vampire Knight 10.11.09, 16:44 Sebastianek i to jego "watashiwa akuma des" Ohhh... xdd. Ciel też jest syty ! xd. Świetne anime Odpowiedz Link Zgłoś