Dodaj do ulubionych

Vampire Knight

09.10.09, 09:14
Oglądał ktoś? ^^
Jestem przy 9 odcinku i jak narazie... Obsesja ; d
Obserwuj wątek
    • shugo_chara_15 Re: Vampire Knight 09.10.09, 12:51
      Ja oglądałam wszystkie odcinki i też mam obsesje na punkcie tego anime xdd.
      Szkoda że się tak szybko kończy sad buuu Zercio RULEZ big_grin
      • yui Re: Vampire Knight 09.10.09, 14:10
        A! Zero rządzi ; 333
        Kaname mnie wkurza xd
      • zonkxd Re: Vampire Knight 09.10.09, 18:12
        Mi się podoba jedynie muzyka z tego. xd ...
      • blondi727 Re: Vampire Knight 10.10.09, 10:57
        nie ogladalam.. jeszcze ;p
    • seneka4 Re: Vampire Knight 09.10.09, 14:44
      ja nie oglądałam .. ale ogólnie lubię anime ,więc może pooglądam. wink
      • josama Re: Vampire Knight 09.10.09, 15:09
        anime w miare fajne...ale zakończenie mnie wkurzyło Yuki nie powinna stanowczo
        być z Kuranem!! Ona przecież powinna być z Zero! wkurzyło mnie to strasznie
        • shugo_chara_15 Re: Vampire Knight 09.10.09, 17:14
          NIe tylko Ciebie tongue_out Zercio jest boooski big_grin A kuran mnie wkurza niesamowicie...
          Taki nadopiekuńczy jest uncertain
    • honey__ Vampire Knight 09.10.09, 17:23
      oglądałam wszystkie. i szkoda że nie ma trzeciej serii :<
      • josama Re: Vampire Knight 10.10.09, 12:32
        nom trzecia seria by sie przydała i podobno w Japonii ta manga dalej jest
        kontynuowana więc szanse na III serie są ^^
        • yui Re: Vampire Knight 10.10.09, 14:49
          Schizaa!
          zakończenie jak w 'modzie na sukces', tylko schodów nie ma xdd
          Ehh... Nabrałam ochoty na Coca Colę Zero ; d
    • paulinusia4 Re: Vampire Knight 10.10.09, 14:56
      co to ?shock
      • kaila. Re: Vampire Knight 10.10.09, 15:13
        nie oglądałam tongue_out
        • sonia321 Re: Vampire Knight 10.10.09, 16:37
          oglądałam i bardzo mi się spodobało wink czekam na mangę od Waneko :
          • honey__ Re: Vampire Knight 10.10.09, 16:48
            wiem, że manga idzie dalej ale spotakłam się z opiniamii że to może być gdzieś za rok, jak juz by miało być jako anime ;dd.
            ahh, żeby chociarz przetłumaczyli na polski i w polsce publikowali mangę ;c
    • inna.xd Re: Vampire Knight 10.10.09, 16:53
      Przykro mi nie interesuję się mangą smile
      • shugo_chara_15 Re: Vampire Knight 11.10.09, 09:15
        Manga jest wydawana dalej i śledzę przygody naszych ulubionych postaci smile
        Niestety tłumaczona jest tylko na język angielski, ale jeżeli komuś to nie
        przeszkadza to proszę : Vampire
        knight ;**
        smile
        • video_girl Re: Vampire Knight 11.10.09, 17:46
          oglądałam już dawno pierwszą serię i bardzo mnie wciągnęła czego nie mogę powiedzieć o drugiej przy której zatrzymałam się na 4 odcinku nawet nie pamiętam kiedy to było. tongue_out
          • yui Re: Vampire Knight 12.10.09, 19:20
            Taa. Druga seria to porażka, niestety...
            A zakończenie 'fenomenalne' =.=
            • shugo_chara_15 Re: Vampire Knight 13.10.09, 18:41
              Tak... Zakończenie było 'boskie'... uncertain
              Pierwsza część bardziej mnie wciągnęła nie powiem, bo była ciekawsza, dużo się
              działo i w ogóle, a w drugiej zrobił się romans przesłodzony na maksa... uncertain
              Eh.
              • yui Re: Vampire Knight 07.11.09, 18:56
                Tu już nawet nie chodzi o romans, ale... Yuuki i Kaname? oO
                Kazirodztwo! Ona powinna być z Zero! xd Aż mi się go żal zrobiło,
                jak Kamcio tak chamsko mu oznajmił: "Yuuki jest moją narzeczoną". Ta
                smuutna mina ;c Aż mi się ryczeć zachciało. A jak w 11 odcinku
                Guilty Ichiru dednął, to myślałam, że zamienię się w emo i skoczę z
                mostu xd (nie no, oczywiście żartuję ^^)
    • klaudysia Re: Vampire Knight 13.10.09, 18:55
      koleżanka mi poleciła .
      nie oglądałam, ale obejrze ,jak bd miała tylko czas i oduzależnie się od metina XD
    • rainbowholic_ Re: Vampire Knight 07.11.09, 18:59
      Niestety nie oglądałam, nie orientuję się nawet co to. Ale chętnie obejrzę. Mogłabyś
      przybliżyć?
      • honey__ Re: Vampire Knight 07.11.09, 19:03
        yui, ja się poryczałam na tym odcinku ze śmiercią Ichiru.
        na ostatnim też płakałam.
        i na tym jak fuckingfuckingfucking Kaname zamienił Yukki w wampira.
        i w tym jak Yukki poszła porozmawiać z Zerem, kiedy byla już wampirem.

        ... i wyszło na prawie na każdym ;xx
    • ewelausmiech Re: Vampire Knight 07.11.09, 19:10
      a na czym to leci?smile
      • yui Re: Vampire Knight 07.11.09, 20:48
        W internecie są odcinki ;3 Trza poszukać xd
    • wailet Re: Vampire Knight 07.11.09, 19:14
      kochaaaam to ! xD Kaname... Zero..mmmmm xD żałuję tylko beznadziejnego
      zakończenia...chciałabym 3 serię crying

      Kuroshitsuji jest świetne ^ ^
      • yui Re: Vampire Knight 07.11.09, 20:49
        AA, Kuroshitsuji jest na 3 miejscu w mojej ścisłej top 10 anime xd
        Sebastianeek! Cieel! Greill... ;D
        • shugo_chara_15 Re: Vampire Knight 10.11.09, 16:44
          Sebastianek i to jego "watashiwa akuma des" Ohhh... xdd. Ciel też jest syty !
          xd. Świetne anime smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka