thedulcemonisia 31.10.09, 17:30 Kto oglądał/ogląda......lubicie??? ja bardzo nawet wiem jak się skończy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paulinusia4 Re: Charmed.....?? 31.10.09, 18:29 Oglądałam kiedyś, ale to dawno, dawno, dawno.. Odpowiedz Link Zgłoś
thedulcemonisia Re: Charmed.....?? 31.10.09, 22:11 ja w sumie też teraz nie mam czasu......na kotka też bardzo rzadko wpadam Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_jonas Taak! 01.11.09, 21:13 Ja kiedyś byłam mega fanką tego serialu! Miałam nawet bloga o nim Teraz już mi przeszło i nie oglądam, bo nie mam kiedy... Ale mimo wszystko zdania nie zmienilam i cały czas uważam że serial jest super! Odpowiedz Link Zgłoś
selcia17 Re: Taak! 01.11.09, 21:24 Kiedyś ogladałam a teraz nie mogę za tym nadąrzyc..! ; // Szkoda bo nie wiem co się działo przez ten rok Odpowiedz Link Zgłoś