Od jakiegoś czasu zaczęłam oglądać ten serial i powiem Wam, że na maksa się wkręciłam.
Nie pisze jednak o nim na forum by go zareklamować, tylko po to byście mi i innym fanom
Los Serrano pomogli.
TV4 postanowiła przestać emitować ten serial. Jako powód podają niską oglądalność- w co
wątpię. Chociaż wiele osób ( w tym ja) narzeka na godzinę emisji- w tym czasie wielu z Nas
jest jeszcze w szkole lub w pracy. W zamian za Los Serrano TV4 będzie puszczać powtórki
Zbuntowanych. Wiem, że na forum jest tysiące fanów RBD, ale zrozumcie, że Wy możecie
obejrzeć te odcinki na internecie, my nie mamy takiej możliwość, gdyż wszystkie nie
zostały przetłumaczone.
Dlatego proszę fanów LS o podpisanie się pod petycją i potwierdzenie e-maila. To bardzo
ważne. Miłośników Zbuntowanych proszę o to, żeby nie podpisywali się ,,Przeciw". Wy
mieliście prawo obejrzeć Wasz serial do końca, teraz nasza kolej.
Oto link to petycji:
KLIK
Z góry dziękuje