Dodaj do ulubionych

Heeeelp ;)

19.12.09, 15:52
Zima przyszła . Nudzi mi się, Znacie jakieś fajne filmy przy których można się
pośmiać, ale żeby nie były nudne .
Coś dla młodzieży . xD ;pp
Please . :]
Obserwuj wątek
    • xxwariatkowoxx Re: Heeeelp ;) 19.12.09, 15:53
      Jest tu ktoś .?
    • xxwariatkowoxx Re: Heeeelp ;) 19.12.09, 15:55
      Heeloooo xdsurprised
    • softy_girl ;] 19.12.09, 16:00
      "Grubaski" nie takie typowe dla młodzieży ale fajne : ) .
      No a z takich filmów raczej trochę poważniejszych i straszniejszych to
      Przebudzenie (dla osób o slinych nerwach )
      A jeden z filmó na których płakałam to : "Australia" niby znowuu nie takie
      super ale rozryczałam się jak dzieckoo ;dd
      • agapi Re: ;] 19.12.09, 20:01
        oglądałam ''Przebudzenie'' i jest super, ale nie na poprawę humoru ;/. ja
        polecam noc żywych kretynów. jest o nastolatkach, tylko trochę zboczony xD, ale
        jak go oglądałam, to ryczałam ze śmiechu ;] polecam
        • martynus10 x 19.12.09, 20:08
          ostatnio oglądałam film pt : Rozbitkowie .
          faajny nawet .
          Albo Wredne dziewczyny .
          Stare , ale jare.kiss
    • demi2917 Re: Heeeelp ;) 19.12.09, 20:11
      Wild Child faajnysmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka