Dodaj do ulubionych

moje imię - co sądzicie?

06.01.10, 14:07
mam rzadko spotykane imię. kiedyś go nie
lubiłam, ale w ten sposób, że mam tak na imię
poczułam się... hmm, poczułam, że się wyróż-
niam. ; - pp moje imię to Julita. co o nim sądzi-
cie? chcielibyście mieć tak na imię? znacie kogoś,
kto ma tak na imię? pozdrawiaaam. kiss
Obserwuj wątek
    • annie__ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:13
      Imie spoko mam kolezanke o tym imieniu ; )
      • bunnyusagi Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:16
        Sama mam tak na imię, i je uwielbiam. Jest rzadko spotykane, ooo jak ja jestem
        wdzięczna rodzicom że nie jestem kolejną kasią, anią, natalką, asią itp...
        smile
        • julka_18 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:36
          bez kitu. nie chciałabym
          mieć na imię Marysia, Ania,
          Kasia, itd. to są dziwne imio-
          na. a Ola.. xd zwykłe, często
          spotykane.
          • mojlukaszek Re: moje imię - co sądzicie? 07.01.10, 09:58
            wyróżnion? hahahahahah
            to imie jest czesto spotykane
            w moim przypadku u nas w szkole w kazdej klasie jest Julita
            dosłownie w kazdej
            wiec czujecie jak ktos na korytarzu krzyknie Julita
            moje trzy przyjaciółki maja na imie julita ;p :8
            wiec nie jestes wyjątkowa ;/
          • olcia2296 Re: moje imię - co sądzicie? 07.01.10, 12:51
            Może Ola jest często spotykane ale nie zwykłe!!
            Można wymyślić dużo ksyw i uważam (mając tak na imię) że to fajne imięwink
            A co do Julita..... Może lepsze byłoby Julia.
        • trufla Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 19:02
          Moja chrzestna to Julita i moja koleżanka też ma tak na imię.
        • kiciaa123 Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 19:36
          Imie spoko, ale ja nie chciałabym mieć tak na imię wink ale czuj się wyróżniona surprised
      • dianolinka . 06.01.10, 14:32
        rzadkie ? nie powiedziałabym . tam gdzie ja mieszkam dosyć popularne jest to
        imię , do mojej sql chodzi aż 10 Julit . może u cb jest ich mało , : pp , no ale
        imię ładnee : pp
        • julka_18 Re: . 06.01.10, 14:36
          tak? bo do mojej
          szkoły chodzi tyl-
          ko jedna. JA! xd
        • julka_18 Re: . 06.01.10, 14:38
          tak? a u mnie w szkole
          jest jedna Julita, JA! ;P
          • dianolinka Re: . 06.01.10, 14:43
            julka_18 napisał(a):

            > tak? a u mnie w szkole
            > jest jedna Julita, JA! ;P

            haha , no tak . xD
          • karrla19i94 Re: . 06.01.10, 19:23
            masz ładne imię i faktycznie nie znam nikogo o takim imieniu, ale do mojej
            szkoły chodzi dziewczyna o imieniu Jagoda....
            • sweetyy1 Re: . 06.01.10, 19:38
              Moja wychowawczyni sie tak nazywa tongue_out
      • jula__ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:14
        annie__ napisał(a):

        > Imie spoko mam kolezanke o tym imieniu ; )

        annie__ czy to chodzi o mnie ?? xd kiss
    • natuska412 ;-) 06.01.10, 14:14
      Julita ? ciekawe imię i ładne wink
      podoba mi się i miałam nawet
      czas ( bardzo chwilowy ) , że
      chciałam mieć tak na imię , ale
      od jakiegoś czasu jestem po
      prostu zakochana w moim imieniu tongue_out

      mojej przyjaciółki siostra miała
      przyjaciółkę o tym imieniu kiss
    • ashleytisdalep Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:17
      podoba mi sie wink)
      • julii Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:24
        też mam na imię Julita.
        i bardzo lubię moje imię.
    • renesmee__ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:25
      Masz rację to rzadkie i piękne imię ; ) ... Chyba nikogo nie znam o takim imieniu ..
    • violet_ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:32
      nie jest rzadko spotykane, znam wielu ludzi o imieniu julita. gdybyś miała na imię ścibora
      czy nikoletta; wtedy byłoby niespotykane. niezbyt mi się podoba. btw, po nicku
      myślałam, że masz na imię julia. imię julia kiedyś bardzo mi się podobało, teraz już nie. ;3
      • nearlaify Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:38
        Ej, nie lubię imion typu Julia, Julita...Jedynie Julianna jest dla mnie
        odpowiednie. Ja lubię imiona typu Klara, Antosia, Laura, Martyna. smile
        • anieluska anielka 06.01.10, 19:20
          Moze byc . ja to dopiero mam zadko spotykane imie. ANIELA\ANIELKA \ANIELUS
          RÓZNIE MOWIA. OSOBISCIE mi sie nie podoba ono. ale takie mi rodzice
          nadalisadsciana
          • nearlaify Re: anielka 20.01.10, 19:12
            Anielka jest zajebiste XD śliczne, polskie imię.
    • kristen_136 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:45
      moja koleżanka z 2 miasta ma tak na imię wink
      • miqusia Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:47
        Uh, nie macie ciekawszych problemów?
        Mnie się osobiście Julita nie podoba, ale to ja.
    • truuu Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:46
      ładne imię, podoba mi się ;p
    • kammi Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:47
      ładne. znam jedna dziewczynę co sie tak nazywa, może to ty ? ;pp
      • julka_18 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:50
        eem, raczej nie. ty mieszkasz
        w Krakowie, a ja w Zamościu,
        więc... xd
        • kammi Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:18
          tak, ale to możliwe. nigdy nic nie wiadomo. ;pp

          oj, weź, trochę humoru zawsze się przyda... eem, ważniaro. ;pp
    • razzo moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:51
      nie jest ani oryginalne, ani rzadko spotykane.`
      mi się nie podoba. wolę julka. ;3
      • rathbone Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 17:06
        Fajne imie ;p
        znam jedną julite wink
        ale moje jest chyba jeszcze bardziej rzadkiee
        Dagmara
        ;p
        • szejkii Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:00
          mi się Julita tak o podoba :q
          znam jedną Julite .
    • caterina97 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 18:56
      masz super imię! Zawsze chciałam się Julia nazywać big_grin
      znam kilka Julii, moja przyjaciółka ma tak na imię ^^
      śliczne masz imionko . !
    • jessie Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:00
      hm..fajne imię wink
      znam , znam winkwink
    • aivelen Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:04
      Moja mama ma na imię Julita xD a tak to znałam tylko jedną Julitę jeszcze oprócz niej.
      Imię Julita może być, bo wolę Julitę od tej pospolitej i pozbawionej uroku Julki wink
      przynajmniej sie czymś wyrózniasz smilekiss
      • mweezy Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:07
        Julita, hm.
        ładne imię, ale czy takie niespotykane?
        no może u ciebie ; )

        a mi się podoba ta pospolita Julka -,-
        albo Natalia albo Dominika, ah.

        ale oczywiście rodzice musieli mnie nazwać inaczej ; x
      • sylwek11 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:07
        Ja nie znam żadnej Julity. Ale ładne imię smirk
    • hilary_fanka Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:11
      Mi się podoba smirk Ja tam mam strasznie pospolite imię ....
    • beauty12 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:17
      Znam, to jest córeczka mojej cioci.
    • slodkiporanek Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:18
      Całkiem ładne imięwink Znam jedną osobę o takim imieniu.
    • zouza_ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:26
      moja kuzynka ma tak na imię .
      imię jak imię .
      moim zdaniem nie jest jakieś niezwykłe .
      • shadow_ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:29
        MOJA IMIENNICZKO!! :-333333
    • sweet_ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:31
      ` niestety . sadsad nie znam nikogo o takim imieniu . sad
      ` masz nawet ładne imie . kiss
      • duuumi Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:37
        Znam takie dwie osoby . ; )
        Ogólnie ładne imie.
        Lol, myslalam ze masz na imie Juia i piszesz, ze masz niespotykanie imie XD .
        Wywnioskowałam to po temacie ; x .
        Ale ogólnie spoko.
    • zania02 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:34
      bez obrazy ale mi sie nie podoba smile))) ale ja tez mam bardzo oryginalne imie i jestem jedna
      dziewczyna o tym imieniu w szkole; Jeannette (na polskie to Żaneta)
      • ann_ie Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:41
        masz baardzo ładne imię wink ja znam 2 osoby, które takie imię mają wink)
    • drama_queen Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:42
      Julita jest takie niespotykane?
      Ja znam 5 Julit..
      Nawet mi się podoba.
      • shadow_ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:48
        u mnie w szkole są tylko dwie Julity. ;*
        ja i jakaś jeszcze. ;3
    • szczera Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 21:52
      Julia hm uważam że to fajne imię smile podoba mi się i to bardzo =D cool
    • blender Re: moje imię - co sądzicie? 07.01.10, 10:04
      moja koleżankoprzyjaciółka nazywa się Julita
    • lady_cat Re: moje imię - co sądzicie? 07.01.10, 16:56
      znam jedną dziewczynę dżulitę .
      spoko jest .
      ale imię, dżulia jest ładniejsze niż dżulita .
      ale takie rzadko spotykane, to...
      nie powiedziałabym . x d .
    • louise_ Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 18:27
      Nawet mi się podoba, lecz nie chciałabym mieć tak na imię.
      • taewunia8 Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 18:57
        mnie się nawet podoba. ; )
        __
        tak ma na imię siostra mojej przyjaciółki ;d
      • nastolatkak93 Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 18:58
        wiesz co.. nie chciałam nic reagować ale muszę, sama jesteś dziwna a nie Kasia
        Ola itp...a Julita to bardzo znane imię...
    • emm_ Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 18:51
      ; Mam kumpelę
      o tym imieniu <33333

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka