julka_18 06.01.10, 14:07 mam rzadko spotykane imię. kiedyś go nie lubiłam, ale w ten sposób, że mam tak na imię poczułam się... hmm, poczułam, że się wyróż- niam. ; - pp moje imię to Julita. co o nim sądzi- cie? chcielibyście mieć tak na imię? znacie kogoś, kto ma tak na imię? pozdrawiaaam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annie__ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:13 Imie spoko mam kolezanke o tym imieniu ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
bunnyusagi Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:16 Sama mam tak na imię, i je uwielbiam. Jest rzadko spotykane, ooo jak ja jestem wdzięczna rodzicom że nie jestem kolejną kasią, anią, natalką, asią itp... Odpowiedz Link Zgłoś
julka_18 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:36 bez kitu. nie chciałabym mieć na imię Marysia, Ania, Kasia, itd. to są dziwne imio- na. a Ola.. xd zwykłe, często spotykane. Odpowiedz Link Zgłoś
mojlukaszek Re: moje imię - co sądzicie? 07.01.10, 09:58 wyróżnion? hahahahahah to imie jest czesto spotykane w moim przypadku u nas w szkole w kazdej klasie jest Julita dosłownie w kazdej wiec czujecie jak ktos na korytarzu krzyknie Julita moje trzy przyjaciółki maja na imie julita ;p :8 wiec nie jestes wyjątkowa ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
olcia2296 Re: moje imię - co sądzicie? 07.01.10, 12:51 Może Ola jest często spotykane ale nie zwykłe!! Można wymyślić dużo ksyw i uważam (mając tak na imię) że to fajne imię A co do Julita..... Może lepsze byłoby Julia. Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 19:02 Moja chrzestna to Julita i moja koleżanka też ma tak na imię. Odpowiedz Link Zgłoś
kiciaa123 Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 19:36 Imie spoko, ale ja nie chciałabym mieć tak na imię ale czuj się wyróżniona Odpowiedz Link Zgłoś
dianolinka . 06.01.10, 14:32 rzadkie ? nie powiedziałabym . tam gdzie ja mieszkam dosyć popularne jest to imię , do mojej sql chodzi aż 10 Julit . może u cb jest ich mało , : pp , no ale imię ładnee : pp Odpowiedz Link Zgłoś
julka_18 Re: . 06.01.10, 14:36 tak? bo do mojej szkoły chodzi tyl- ko jedna. JA! xd Odpowiedz Link Zgłoś
dianolinka Re: . 06.01.10, 14:43 julka_18 napisał(a): > tak? a u mnie w szkole > jest jedna Julita, JA! ;P haha , no tak . xD Odpowiedz Link Zgłoś
karrla19i94 Re: . 06.01.10, 19:23 masz ładne imię i faktycznie nie znam nikogo o takim imieniu, ale do mojej szkoły chodzi dziewczyna o imieniu Jagoda.... Odpowiedz Link Zgłoś
jula__ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:14 annie__ napisał(a): > Imie spoko mam kolezanke o tym imieniu ; ) annie__ czy to chodzi o mnie ?? xd Odpowiedz Link Zgłoś
natuska412 ;-) 06.01.10, 14:14 Julita ? ciekawe imię i ładne podoba mi się i miałam nawet czas ( bardzo chwilowy ) , że chciałam mieć tak na imię , ale od jakiegoś czasu jestem po prostu zakochana w moim imieniu mojej przyjaciółki siostra miała przyjaciółkę o tym imieniu Odpowiedz Link Zgłoś
julii Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:24 też mam na imię Julita. i bardzo lubię moje imię. Odpowiedz Link Zgłoś
renesmee__ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:25 Masz rację to rzadkie i piękne imię ; ) ... Chyba nikogo nie znam o takim imieniu .. Odpowiedz Link Zgłoś
violet_ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:32 nie jest rzadko spotykane, znam wielu ludzi o imieniu julita. gdybyś miała na imię ścibora czy nikoletta; wtedy byłoby niespotykane. niezbyt mi się podoba. btw, po nicku myślałam, że masz na imię julia. imię julia kiedyś bardzo mi się podobało, teraz już nie. ;3 Odpowiedz Link Zgłoś
nearlaify Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:38 Ej, nie lubię imion typu Julia, Julita...Jedynie Julianna jest dla mnie odpowiednie. Ja lubię imiona typu Klara, Antosia, Laura, Martyna. Odpowiedz Link Zgłoś
anieluska anielka 06.01.10, 19:20 Moze byc . ja to dopiero mam zadko spotykane imie. ANIELA\ANIELKA \ANIELUS RÓZNIE MOWIA. OSOBISCIE mi sie nie podoba ono. ale takie mi rodzice nadali Odpowiedz Link Zgłoś
nearlaify Re: anielka 20.01.10, 19:12 Anielka jest zajebiste XD śliczne, polskie imię. Odpowiedz Link Zgłoś
kristen_136 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:45 moja koleżanka z 2 miasta ma tak na imię Odpowiedz Link Zgłoś
miqusia Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:47 Uh, nie macie ciekawszych problemów? Mnie się osobiście Julita nie podoba, ale to ja. Odpowiedz Link Zgłoś
kammi Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:47 ładne. znam jedna dziewczynę co sie tak nazywa, może to ty ? ;pp Odpowiedz Link Zgłoś
julka_18 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:50 eem, raczej nie. ty mieszkasz w Krakowie, a ja w Zamościu, więc... xd Odpowiedz Link Zgłoś
kammi Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:18 tak, ale to możliwe. nigdy nic nie wiadomo. ;pp oj, weź, trochę humoru zawsze się przyda... eem, ważniaro. ;pp Odpowiedz Link Zgłoś
razzo moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 14:51 nie jest ani oryginalne, ani rzadko spotykane.` mi się nie podoba. wolę julka. ;3 Odpowiedz Link Zgłoś
rathbone Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 17:06 Fajne imie ;p znam jedną julite ale moje jest chyba jeszcze bardziej rzadkiee Dagmara ;p Odpowiedz Link Zgłoś
szejkii Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:00 mi się Julita tak o podoba :q znam jedną Julite . Odpowiedz Link Zgłoś
caterina97 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 18:56 masz super imię! Zawsze chciałam się Julia nazywać znam kilka Julii, moja przyjaciółka ma tak na imię ^^ śliczne masz imionko . ! Odpowiedz Link Zgłoś
aivelen Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:04 Moja mama ma na imię Julita xD a tak to znałam tylko jedną Julitę jeszcze oprócz niej. Imię Julita może być, bo wolę Julitę od tej pospolitej i pozbawionej uroku Julki przynajmniej sie czymś wyrózniasz Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:07 Julita, hm. ładne imię, ale czy takie niespotykane? no może u ciebie ; ) a mi się podoba ta pospolita Julka -,- albo Natalia albo Dominika, ah. ale oczywiście rodzice musieli mnie nazwać inaczej ; x Odpowiedz Link Zgłoś
sylwek11 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:07 Ja nie znam żadnej Julity. Ale ładne imię Odpowiedz Link Zgłoś
hilary_fanka Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:11 Mi się podoba Ja tam mam strasznie pospolite imię .... Odpowiedz Link Zgłoś
beauty12 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:17 Znam, to jest córeczka mojej cioci. Odpowiedz Link Zgłoś
slodkiporanek Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:18 Całkiem ładne imię Znam jedną osobę o takim imieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
zouza_ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:26 moja kuzynka ma tak na imię . imię jak imię . moim zdaniem nie jest jakieś niezwykłe . Odpowiedz Link Zgłoś
shadow_ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:29 MOJA IMIENNICZKO!! :-333333 Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:31 ` niestety . nie znam nikogo o takim imieniu . ` masz nawet ładne imie . Odpowiedz Link Zgłoś
duuumi Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:37 Znam takie dwie osoby . ; ) Ogólnie ładne imie. Lol, myslalam ze masz na imie Juia i piszesz, ze masz niespotykanie imie XD . Wywnioskowałam to po temacie ; x . Ale ogólnie spoko. Odpowiedz Link Zgłoś
zania02 Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:34 bez obrazy ale mi sie nie podoba ))) ale ja tez mam bardzo oryginalne imie i jestem jedna dziewczyna o tym imieniu w szkole; Jeannette (na polskie to Żaneta) Odpowiedz Link Zgłoś
ann_ie Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:41 masz baardzo ładne imię ja znam 2 osoby, które takie imię mają ) Odpowiedz Link Zgłoś
drama_queen Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:42 Julita jest takie niespotykane? Ja znam 5 Julit.. Nawet mi się podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
shadow_ Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 19:48 u mnie w szkole są tylko dwie Julity. ;* ja i jakaś jeszcze. ;3 Odpowiedz Link Zgłoś
szczera Re: moje imię - co sądzicie? 06.01.10, 21:52 Julia hm uważam że to fajne imię podoba mi się i to bardzo =D Odpowiedz Link Zgłoś
blender Re: moje imię - co sądzicie? 07.01.10, 10:04 moja koleżankoprzyjaciółka nazywa się Julita Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Re: moje imię - co sądzicie? 07.01.10, 16:56 znam jedną dziewczynę dżulitę . spoko jest . ale imię, dżulia jest ładniejsze niż dżulita . ale takie rzadko spotykane, to... nie powiedziałabym . x d . Odpowiedz Link Zgłoś
louise_ Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 18:27 Nawet mi się podoba, lecz nie chciałabym mieć tak na imię. Odpowiedz Link Zgłoś
taewunia8 Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 18:57 mnie się nawet podoba. ; ) __ tak ma na imię siostra mojej przyjaciółki ;d Odpowiedz Link Zgłoś
nastolatkak93 Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 18:58 wiesz co.. nie chciałam nic reagować ale muszę, sama jesteś dziwna a nie Kasia Ola itp...a Julita to bardzo znane imię... Odpowiedz Link Zgłoś
emm_ Re: moje imię - co sądzicie? 20.01.10, 18:51 ; Mam kumpelę o tym imieniu <33333 Odpowiedz Link Zgłoś