Dodaj do ulubionych

Co wiesz o swoim wuefiście.

    • truszkaweczka Taki łoo: 11.01.10, 17:21
      - mój brat ;p
      - Daniel
      - 26 lat
      - ma narzeczoną
      - mieszka obok mnie
      - miły, kochany ;p
      - na w-f daje niezły wycisk
      - często chce, abyśmy grali w siatkę i w kosza
      - ma zajebiste powiedzonka
      - gdy go widuję, to zazwyczaj pije actimele ;p
      - stale pisze smsy
      - ma One time`a jako dzwonek ;p
      - zawozi mnie do szkoły i odwozi do domu
      smirk
      • alice_cullen08 Re: Taki łoo: 11.01.10, 17:26
        Wiem, że nic nie wiem xD
      • zouza_ Re: Taki łoo: 11.01.10, 17:28
        . mężczyzna
        . Marek
        . dwójka dzieci
        . ma żonę
        . mieszka w Grabownicy
        . jest wychowawcą mojej klasy
        . lubi dresy xd
        . ma samochód
        . znam nazwisko
        . nie ma nk ( xd )
        . wesoły
        . nie lubi krzyczeć

        i jeszcze trochę tego jest, ale nie chce mi się pisać .
        x *
    • aivelen Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 17:25
      o swojej wuefistce wiem ze: ma wytrzeszcz oczu i gdyby spojrzenie mogło zabijac to
      połowa ludzi juz by nie zyła, ma dziecka co ciagle chorują, nie stać jej na dresy z adidasa,
      rzadko widze ją w innej pozycji niz siedząca, ma mocny głos- strasznie sie drze i jeszcze nie
      ochrypła, daje sie nabierac na lipne zwolnienia i ma badziewne pasemka. to chyba tyle wink
    • elisss92 Pani Violetta 11.01.10, 17:27
      Pani Violetta B. miła (w zeszłym roku była niezła s.. z niej), ma adoptowane dziecko (one sprawiło, ze zrobiła się z niej równa babka ;p), koło 37 lat. Lubię ją wink
    • nensi_ Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 17:27
      Kacha żal . ; d
      ruda farbowana . [ ale fałszywa ; d ]
      jej mąż ma sklep .
      zgrabna
      zawsze orginalnie ubrana .
      ma łądne oczy , ale o nosie nie wspomnę . ; p
      ma telefon na dodyk .
      i jest głupia .
      • jonasofanka Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 17:34
        Oo , a ja mojego lubię xD. Więc tak:
        Ma na imię Cezaryy xD. Nazwisko an Rrrr. :d.
        Ma samsunga xd. Ma synka Olka . Ma wąsy , włosy i co wf, ma ten sam strój czyli niebieski
        dres . Ma przezwisko P.Raczo , co jeszcze? uwielbia mnie targać za włosy , krzyczy an
        mnie dla jaj xD
    • trampolinka__ Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 17:31
      Mnie w-f'u uczy chrzestna ... ;/ Więc dość duuużo wiem .! ;]
      • melanie_25 Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 17:41
        Nazywa się Ewa,ma męża,który też uczy wuefu,telefon jakaś tam nokia.
        Jest ok
    • olka1212 Mam takiego samego andrzeja :D też lewo ręczny 11.01.10, 17:42
      oliviajonas napisał(a):

      > Beznadziejny wątek, łoo hoł.
      > ale mi się nudzi, o.
      > więc : co wiesz o swoim wuefiście?
      >
      > ja wiem, że :
      > ma na imię andrzej, jest leworęczny, stary i uczy wuefu. xDDD
      > btw to go nie lubię. uncertain


      mój jest identyczny XD
    • lamma Re: 11.01.10, 17:43
      wiem tylko to, że koniecznie chce mnie zakatować na wuefie na śmierć. xc
    • greenday15 Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 17:45
      młody, gejowaty facecik, który wymyśla jakieś chore ćwiczenia typu bieganie po
      całej sali z dwoma piłkami do siatkówki pod pachami. nie rozumiesz ćwiczenia =
      wydurniasz się. jest głupi, pedalski (ale to już chyba mówiłam) i go nie znoszę.
    • sweet.fan.jb.xd Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 17:50
      moja ma na imie Ania , uczy wf i jest w średnim wieku xD
      • zabax3 Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 18:00
        nie pamiętam imienia :p,nazwisko znam,telefon na dotyk, boje się go jest
        zboczony , młody ok.24 lata, przystojny ale pojebany ,nie cierpie go ,
        uczy nas jak nic nie robić .
        • szpilka_ Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 18:16
          -pan krzysio
          -łysy choć ma 2 parte lat , to wygląda staro
          -jest głupi , nietolerancyjny , nie dotrzymuje obietnic
          -mówi ze " jestem i tak dla was za dobry" - niech się nie zesra bo jest
          najgorszy w całej szkole -,-
          - nie wiem kto mu pozwolił być nauczycielem w-f u bo to jakiś przychlast ;/ nic
          nie potrafi pokazac, zebysmy wiedzialy jak sie przez kozła skacze to specjalnie
          pania od w-f u sprowadził na lekcje. Ż A L . Ta pani jest spoko , on nie suspicious
    • pauliska1212 ; dd 11.01.10, 18:27
      Ma na imię Piotr, ma ok. 35 lat i wielki brzuch x d
      Nie ma dzieci <chyba>, ale dziewczynę 'aniołek' <czytaliśmy jego esy, a
      skapnęłyśmy się, że to jego komórka dopiero po jakimś czasie> .. wiecznie nam
      dużo rzeczy obiecuje, ale nigdy ich nie spełnia.. czasem jest fajny, ale i tak
      to meeeega dziwny koleś.
    • oleska940 Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 18:32
      nic on mnie nic nie obchodzi ...nie no wiem tylko ze ma ksywe Wielki brat no i jak ma na
      nazwisko ale tego raczej nie powiem
    • bouche2 że lubi przeklinać 11.01.10, 18:34
      i jeździć równo po innych nauczycielach : D
    • aandziulaa Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 18:35
      jacek
      Wojciech
      tyle o nich wiem
    • zuzefina24 hyba dużo 11.01.10, 18:36
      A więc ma na imie Ewa niedawno wyszła 2 raz za mąż ja mąż też uczy w-f.W przeszłości
      chciała zostać siatkarką. Ma w sobie ducha walki. Ma małą działke nad jeziorem.Uwielbia
      wycieczki rowerowe. Ma czarnego jamnika i srebnego jeepa (do szkoły jeździ autobusem).
      Nie lubi jak się przynosi jednorazowe zwolnienia. I jest wychowawcą klasy 6 (mojej klasy).

      i to hyba wszystko.tongue_out
      • msthic Re: hyba dużo 11.01.10, 19:08
        to że uczy wf-u w gim i jest głupia xd
      • honest_ c: 11.01.10, 19:09
        ela i krzysiek.
        jedna ma pięćdziesiąt ileś lat, drugi nowy, ok. dwadzieścia sześć. <:
        nie trawię ludzi, nie trawię wuefu. pan krzysiek daje nam tzw. 'szkołę
        rodzenia', a pani elka nie przyjmuje moich zwolnień, bo 'sobie wmawiam wybicie
        palca'. cóż, jeszcze tylko rok. (:
        • karola_06 Re: c: 11.01.10, 19:16
          a ja o mojej nauczycielce wiem że ma na imię Iza, ma męża, dwójkę dzieci :
          Blankę (nie pamiętam ile ma lattongue_out) i Ernesta (12 lat) i jeszcze, że na święta
          kupuje żywą choinkębig_grin
      • mweezy ; x 11.01.10, 19:23
        facetka, ma córkę , która jej raz uciekła z domu, ciągle farbuje włosy , które i
        tak zawsze wyglądają jak siano, jest chuda i niska, wg niej wszystkie jesteśmy
        bandą leni.

        : >
    • magdaaaa Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 19:11
      Ma na imię Ewa, męża, dwójkę dzieci i jest świetna w swoim zawodzie wink
      • dio223 Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 19:15
        dużo. to moja ciocia xp
    • lovemove Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 20:39
      Wiem że jest moim wychowawcą;// Ma nokie 6300, żone, czerwony samochód jest po 40 i jest wuefistą
    • girl_x33 Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 20:42
      nazywa się... nie wiem jak x dd
      jest praworęczna.
      ma blond włosy.
      ma córeczkę.
      i mnie lubi.
      ..
    • zbieramchmury Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 21:01
      Rafał, spoko jest, ma dziewczynę, 23 lata, słucha WWO i Firmy, jest miły, dobrze
      uczy. ^^
    • pariska65 Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 21:05
      ja wiem że ma na imie iwona xd uczyła mojego brata w gim,była kiedyś piłkarką
      ręczną xd nawet info o niej na wikipedii jest:
      pl.wikipedia.org/wiki/Iwona_Nabo%C5%BCna haha xd
    • independent_ Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 21:28
      joanna k., lat 22.
      i to by było na tyle.
      santa
      • pinky_love Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 11.01.10, 21:30
        Grażyna, ale nie bd podawać nazwisk xD Ma mężą, od niedawna. Będzie mieć ok. 30 lat. Dziwnie mówi i jest brzydkaa xD Uczy jeszcze PO i areobic prowadzi i SKS. uczy jeszcze w innej szkole .Ale nawet ją lubię
    • inna_13 Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 15.01.10, 21:56
      Ma na imię Robert ja mówię na niego Robson ma ponad 2m. wzrostu i jest
      zajebistym nauczycielem. big_grin
    • nrulezzzzz Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 16.01.10, 21:26
      ja wiem tyle: jest WF-istką, prowadzi aerobik, ma świetną sylwetkę, męża, ma na
      imię Renata, ma motocykl i to uwielbia, ma 2 psy, schudła dużo w ciągu kilku
      lat, ma 2 dzieci, jest świetna i prowadzi kółko taneczne... wiem jeszcze o niej
      milion innych rzeczy (znam ją I semestr)... kiss
    • miley1616 Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 16.01.10, 21:43
      no więc:
      ma na imię jacek,ma ze 40 lat,jest prawie siwy,ma zakola,ma córkę i syna,uczy wf'u,mówi
      na nas(dziewczyny) ciapy
    • violet_ Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 16.01.10, 21:48
      jest facetem i regularnie sprawdza, jakie koncerty lecą w kinie, by móc potem wyśmiać
      moje koszulki. ;3
      • molinka Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 16.01.10, 22:01
        facet , ok . 40 - 50 lat , nieco siwy jego imię zaczyna się na W zreszto
        nazwisko też xdd
        ciamajdowaty , czasem poważny czasem żartobliwy
        nie jest zły , ale w podstawówce był chyba lepszy xdd
        • igusiaaa Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 16.01.10, 22:05
          facet ok. 40.
          Bardzo sympatyczny i zabawny smile
          smile
          • thereese98 Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 25.01.10, 16:36
            tomek.. przystojny i zboczony
    • corba Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 16.01.10, 22:10
      ale głupie ;x

      no więc:
      ma na imię Izabela , jest wredna i jak jakas dziewczyna chce obronić inną, to
      ona od razu wpisuje uwagę np. "Ola się kłóci z nauczycielem" i gada, że jak tak
      chce bronić koleżanki to niech zostanie jakimś prokuratorem czy czymś i niech
      sobie gada shock lol . głupia baba . ;x nienawidzę jej, bo sie z nią gadać nie da . ;/
      wgl jest stara i nawet podskoczyć nie umie ; ddd
      no i uczy wf ; p rzecz jasna x ddd
      • wildthing Re: Co wiesz o swoim wuefiście. 21.01.10, 18:28
        Że jest stary, brzydki, niesprawiedliwy i że go nie lubię.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka