Dodaj do ulubionych

chorzy ? : d

14.01.10, 09:40
heej .!
dziewczynyy jesteście chore że do budy nie chodzicie ; p
bo widzę że troszkę osóbek teraz na kotku siedzi .! ; d
bo ja to przeziębiona jestem .!; \
ale jeden + do szkoły nie trzeba chodzić .! : d
a co z wami ? xd
Obserwuj wątek
    • kristen_136 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 09:43
      hmmmm. ? : D
      • alice96 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 09:53
        dzisiaj mam wycieczke do zamku królewskiego, ale że jest w Warszawie -14 stopni,
        nie poszłam. nie dla mnie taki mróz.. :d
    • unhappy_xd Re: chorzy ? : d 14.01.10, 09:51
      ja mam gorrąączkęęę . ; dd
    • alice_ nieee 14.01.10, 09:53
      przez testy 3 klas idziemy na 11:30. fajna sprawa, wczoraj miałam dwie lekcje
    • jane_ Re: chorzy ? : d 14.01.10, 09:55
      w sumie tak.
      w każdym razie siedze w domu. :q
    • miss_pauline Re: chorzy ? : d 14.01.10, 09:56
      Ja idę dopiero na 10.40 bo trzecio-gimnazjaliści piszą test próbny smile
    • ruby_ Re: chorzy ? : d 14.01.10, 10:04
      ja już ferie mam, etc. już wyjechałam tak wcześniej jakoś wypadło ^^.
      • lena_ Re: chorzy ? : d 14.01.10, 10:05
        siedze w domku po zapaleniu oskrzeli ;d
    • virginkaa Re: chorzy ? : d 14.01.10, 10:09
      Ja mam na 11:30 bo, wszystkie pierwsze klasy gimnazjum mają na popołudnie . smile Ide się włąśnie zbierać smile
    • lady_cat zdrowa jestem, ale . . . 14.01.10, 10:14
      ale dziś trzecie gim. pisza próbny spr.
      więc mamy na piąta lekcję . x d.
    • bgirl Re: chorzy ? : d 14.01.10, 10:23
      mi sie isc nie chcialo
    • dream :] . . . 14.01.10, 10:25
      Ja mam nauczanie w domu w tym roku.. :3
    • avenien Re: chorzy ? : d 14.01.10, 10:34
      mam testy gimnazjalnexD ale chora też jestem;p
      • kristen_136 Re: ale macie zajebiście : P 14.01.10, 11:19
        ale macie extra .! na 11.30 ;ooo
        u mnie w szkolde też są testy ale sale gim. są na samym dole a my akurat
        dziisiaaj mamy lekcje na 2 piętrze więc żadnych zmian. . .; [[
        dream fajne mieć zajęcia inwidualne ?: D
        • xxewelkaxx Re: ale macie zajebiście : P 14.01.10, 11:32
          Kuruję się po ospie x DD
        • dream Re: ale macie zajebiście : P 14.01.10, 11:38
          kristen_136 napisał(a):

          > dream fajne mieć zajęcia inwidualne ?: D


          To zależy co dla kogo jest fajne. Na tych zajęciach jestem jedynym uczniem do
          katowania, także muszę być przygotowana perfekcyjnie. Oczywiście mogę zgłosić
          nieprzygotowanie, ale ponieważ tych lekcji jest dużo mniej niż w szkole głupio to wygląda.
          Wydaję mi się, że dużo szybciej na takich lekcjach łapie materiał. Mam dużo lepsze oceny
          niż w szkole [przynajmniej z niektórych przedmiotów.]. Ogólnie to mi się nawet podoba
          takie nauczanie.
          ^.^
          • sylwwx33 Re: ale macie zajebiście : P 14.01.10, 12:58
            dream .
            ale jak to jest ?
            czyli że hmm no nie wiem zgłosiłaś że chcesz mieć indywidualne nauczanie czy jak?

            odp. mi na emaila sylwwx33@wp.pl
            proszz ;d
    • loreline_ Re: chorzy ? : d 14.01.10, 11:30
      Ja też nie chodzę do szkoły. Mam grypę (nie mylić ze świńską grypą) ;p. Zrobiłam
      sobie wcześniej ferie. Dzisiaj w szkole też mam testy próbne, no ale nie przyjdę
      z gorączką :d.
      • mweezy Re: chorzy ? : d 14.01.10, 11:45
        można tak powiedzieć ; x
      • lena_ Re: chorzy ? : d 14.01.10, 11:46
        no to trochę nas tu jest ; DD
      • kristen_136 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 11:46
        ahaam .!
        dream - ale się na pewno więcej nauczysz niż w szkole : P później będziesz miała
        łatwiej jak to moi rodzice mówią .♥
        • dream Re: chorzy ? : d 14.01.10, 11:54
          kristen_136 napisał(a):

          > ahaam .!
          > dream - ale się na pewno więcej nauczysz niż w szkole : P później będziesz miał
          > a
          > łatwiej jak to moi rodzice mówią .♥

          Być może. smile
          Nawet matematyka wydaje mi się eem.. łatwiejsza? w każdym razie zamiast 2 będę mieć 3,
          lub nawet 4 na semestr! A z matmy zawsze byłam noga.. xD
          kiss
    • gosia1127 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 11:59
      Od 2 tygodni mam grypę. Lekarz mi pozwolił dopiero w poniedziałek iść do szkołysad
      • kristen_136 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:08
        gosia .!
        a co się w doomkuu nudzii .! ? big_grin
    • sylwwx33 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:08
      ano ja jestem choora.
      ale jutro już do szkoły ide ; dd
      musze zaliczyć fizyke ; p
    • gdziejestpepe Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:09
      Ja jestem po egzaminie próbnym tongue_out
      Na chacie od 11 -,-"
      • msthic Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:29
        ja nie byłam w budzie bo na dwie lekcje nie opłacało mi się jechać ;dd
        • love_sick Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:37
          zapalenie gardła mam.
          boli jak cholera.
          nic jeść nie mogę. -.-
          • kristen_136 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:44
            love_sick wiem jak to jest .! ; [
            współczuję kiss
    • niebieskaa Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:55
      ja tez gardło , katar , i te sprawy xd ;dd
    • platyna taaaa ;] 14.01.10, 13:01
      nie chodzę od poprzedniego czwartku, ale jutro musze isc na poprawde z infy, bo mam 2/3 ;/
      • kristen_136 Re: taaaa ;] 14.01.10, 13:08
        platyna - ja mam 3 z infy niby to takie proste, ale jak się po sali szaleje na
        krzesełkach i nie chce się robić tych prac na kompie no to wiesz jak to no nie : p
    • karrla19i94 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 13:19
      takk... ja też siedzę w domu bo przeziębiona jestem... indifferentwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka