kristen_136 14.01.10, 09:40 heej .! dziewczynyy jesteście chore że do budy nie chodzicie ; p bo widzę że troszkę osóbek teraz na kotku siedzi .! ; d bo ja to przeziębiona jestem .!; \ ale jeden + do szkoły nie trzeba chodzić .! : d a co z wami ? xd Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alice96 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 09:53 dzisiaj mam wycieczke do zamku królewskiego, ale że jest w Warszawie -14 stopni, nie poszłam. nie dla mnie taki mróz.. :d Odpowiedz Link Zgłoś
alice_ nieee 14.01.10, 09:53 przez testy 3 klas idziemy na 11:30. fajna sprawa, wczoraj miałam dwie lekcje Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: chorzy ? : d 14.01.10, 09:55 w sumie tak. w każdym razie siedze w domu. :q Odpowiedz Link Zgłoś
miss_pauline Re: chorzy ? : d 14.01.10, 09:56 Ja idę dopiero na 10.40 bo trzecio-gimnazjaliści piszą test próbny Odpowiedz Link Zgłoś
ruby_ Re: chorzy ? : d 14.01.10, 10:04 ja już ferie mam, etc. już wyjechałam tak wcześniej jakoś wypadło ^^. Odpowiedz Link Zgłoś
virginkaa Re: chorzy ? : d 14.01.10, 10:09 Ja mam na 11:30 bo, wszystkie pierwsze klasy gimnazjum mają na popołudnie . Ide się włąśnie zbierać Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat zdrowa jestem, ale . . . 14.01.10, 10:14 ale dziś trzecie gim. pisza próbny spr. więc mamy na piąta lekcję . x d. Odpowiedz Link Zgłoś
avenien Re: chorzy ? : d 14.01.10, 10:34 mam testy gimnazjalnexD ale chora też jestem;p Odpowiedz Link Zgłoś
kristen_136 Re: ale macie zajebiście : P 14.01.10, 11:19 ale macie extra .! na 11.30 ;ooo u mnie w szkolde też są testy ale sale gim. są na samym dole a my akurat dziisiaaj mamy lekcje na 2 piętrze więc żadnych zmian. . .; [[ dream fajne mieć zajęcia inwidualne ?: D Odpowiedz Link Zgłoś
xxewelkaxx Re: ale macie zajebiście : P 14.01.10, 11:32 Kuruję się po ospie x DD Odpowiedz Link Zgłoś
dream Re: ale macie zajebiście : P 14.01.10, 11:38 kristen_136 napisał(a): > dream fajne mieć zajęcia inwidualne ?: D To zależy co dla kogo jest fajne. Na tych zajęciach jestem jedynym uczniem do katowania, także muszę być przygotowana perfekcyjnie. Oczywiście mogę zgłosić nieprzygotowanie, ale ponieważ tych lekcji jest dużo mniej niż w szkole głupio to wygląda. Wydaję mi się, że dużo szybciej na takich lekcjach łapie materiał. Mam dużo lepsze oceny niż w szkole [przynajmniej z niektórych przedmiotów.]. Ogólnie to mi się nawet podoba takie nauczanie. ^.^ Odpowiedz Link Zgłoś
sylwwx33 Re: ale macie zajebiście : P 14.01.10, 12:58 dream . ale jak to jest ? czyli że hmm no nie wiem zgłosiłaś że chcesz mieć indywidualne nauczanie czy jak? odp. mi na emaila sylwwx33@wp.pl proszz ;d Odpowiedz Link Zgłoś
loreline_ Re: chorzy ? : d 14.01.10, 11:30 Ja też nie chodzę do szkoły. Mam grypę (nie mylić ze świńską grypą) ;p. Zrobiłam sobie wcześniej ferie. Dzisiaj w szkole też mam testy próbne, no ale nie przyjdę z gorączką :d. Odpowiedz Link Zgłoś
kristen_136 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 11:46 ahaam .! dream - ale się na pewno więcej nauczysz niż w szkole : P później będziesz miała łatwiej jak to moi rodzice mówią .♥ Odpowiedz Link Zgłoś
dream Re: chorzy ? : d 14.01.10, 11:54 kristen_136 napisał(a): > ahaam .! > dream - ale się na pewno więcej nauczysz niż w szkole : P później będziesz miał > a > łatwiej jak to moi rodzice mówią .♥ Być może. Nawet matematyka wydaje mi się eem.. łatwiejsza? w każdym razie zamiast 2 będę mieć 3, lub nawet 4 na semestr! A z matmy zawsze byłam noga.. xD Odpowiedz Link Zgłoś
gosia1127 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 11:59 Od 2 tygodni mam grypę. Lekarz mi pozwolił dopiero w poniedziałek iść do szkoły Odpowiedz Link Zgłoś
kristen_136 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:08 gosia .! a co się w doomkuu nudzii .! ? Odpowiedz Link Zgłoś
sylwwx33 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:08 ano ja jestem choora. ale jutro już do szkoły ide ; dd musze zaliczyć fizyke ; p Odpowiedz Link Zgłoś
gdziejestpepe Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:09 Ja jestem po egzaminie próbnym Na chacie od 11 -,-" Odpowiedz Link Zgłoś
msthic Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:29 ja nie byłam w budzie bo na dwie lekcje nie opłacało mi się jechać ;dd Odpowiedz Link Zgłoś
love_sick Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:37 zapalenie gardła mam. boli jak cholera. nic jeść nie mogę. -.- Odpowiedz Link Zgłoś
kristen_136 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:44 love_sick wiem jak to jest .! ; [ współczuję Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskaa Re: chorzy ? : d 14.01.10, 12:55 ja tez gardło , katar , i te sprawy xd ;dd Odpowiedz Link Zgłoś
platyna taaaa ;] 14.01.10, 13:01 nie chodzę od poprzedniego czwartku, ale jutro musze isc na poprawde z infy, bo mam 2/3 ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
kristen_136 Re: taaaa ;] 14.01.10, 13:08 platyna - ja mam 3 z infy niby to takie proste, ale jak się po sali szaleje na krzesełkach i nie chce się robić tych prac na kompie no to wiesz jak to no nie : p Odpowiedz Link Zgłoś
karrla19i94 Re: chorzy ? : d 14.01.10, 13:19 takk... ja też siedzę w domu bo przeziębiona jestem... Odpowiedz Link Zgłoś