madziusia94 Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 15.01.10, 22:53 O widzę, że jesteś z Bydgoszczy. xDD Do jakiej szkoły chodzisz? ; > i nie przejmuj się nimi. zazdroszczą ci i tyle. ; D Odpowiedz Link Zgłoś
nici Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 15.01.10, 22:58 zazdroszcza ci, bo jestes inna ja tez nosze inne zeczy (u nas nie ma takich sklepow jak u was) ale na szczeszcie dziewczyny nie sa takie glupie tylko mowia ze fajnie wyglondam a czasem w przerwie widze jak inne na mnie dziwnie patcza a ja te ignoruje Odpowiedz Link Zgłoś
good_thing Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 15.01.10, 23:04 Straszna z ciebie hipokrytka. www.kotek.pl/forum/02,3006,105590525,105754647,Re_Wredna_Miss_klasy_Pomocy_.html Skoro sama nie umiesz sobie pomóc, to czemu doradzasz innym w takich sprawach? Weź się nad sobą dziecko zastanów... Odpowiedz Link Zgłoś
karmel_ Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 15.01.10, 23:34 Jak się tak chwalisz to naprawdę daleko zajdziesz. Nie wierzę Ci , myślę , że jesteś osobą , która lubi się wywyższać , co nie oznacza , że nie mogę się mylić. Wątek jest bez sensu , nie przepadam za ludźmi jak Ty , którzy lubią wymyślać historyjki lub wywyższać/chwalić się. ; 3 Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
xblack_dollx Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 15.01.10, 23:35 good_thing hah xDD jak ją zjechalas xD Odpowiedz Link Zgłoś
starberry Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 16.01.10, 00:28 widać że lubisz się chwalić , a co gorsze nawet w takim temacie nie starasz się tego ukryć. zawsze się wyróżniasz... lansujesz, chwalisz. po tym co napisałaś , ja też nie marzyłabym o przyjaźni z tobą. co masz zrobić? hmm... przestać się chwalić , to podstawa. nie noś głowy tak w górze bo ci odpadnie , nie wywyższaj się . zawsze znajdą się tacy, którzy nie będą za tobą przepadali. uwierz - sama tak mam , a naprzykrzyłam się takim kilku osobom , bo mieszkam niedaleko , dwie ulice dalej , i kiedyś tam się pokłóciliśmy nawet nie pamiętam o co . ee tam, teraz to już się polepszyło , ja się zmieniłam i oni też , więc jest spoko poprostu staram się ich omijać i tyle. tobie też radzę tak zacząć. Odpowiedz Link Zgłoś
hepsio Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 16.01.10, 08:42 ` nie dziwie się, że po tobie jadą. jesteś przemądrzałą gó...arą ( . ; Odpowiedz Link Zgłoś
louise_ Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 22.01.10, 20:28 jak chcesz się chwalić to idź na inną stronę. :c Odpowiedz Link Zgłoś
dupaa.x3 Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 00:11 ja też tak mam . ; p ale umiem się odgryźć . ; d Odpowiedz Link Zgłoś
valhalla Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 00:18 uważasz się za lepszą? i dobrze, widocznie taka jesteś tak trzymaj i olej inne, mówię Ci! Odpowiedz Link Zgłoś
emm_ Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 20:39 Olej je, albo zgłoś wychowawcy. Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Re: . 23.01.10, 22:04 Chciałaś tym wątkiem pokazać nam jaka to jesteś najjj ? Odpowiedz Link Zgłoś
irrepleacable Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:05 Jutro o północy wyjdź na zewnątrz, rozpal wielkie ognisko, zaproś wszystkie te dziewczyny następnie spal swoje ciuchy na ich oczach, potem przywdziej worek pokutny i posyp głowę popiołem. Pownno zadziałać Odpowiedz Link Zgłoś
blender Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:06 bo się przechwalasz! maaaaamooooooo! Odpowiedz Link Zgłoś
aitii Taa.. 23.01.10, 22:13 punkt A: być może przez to, że jesteś taka idealna pod każdym względem zadzierasz trochę nosa (hipotetycznie), zwróć uwagę na to jak się zachowujesz. Jeżeli jednak jesteś normalna, przejdź do punktu B. punkt B: niestety, ludzkiej zazdrości nie opanujesz. Każdy z nas zazdrości i taka jest prawda. Pomyśl sobie, że jesteś zwykłą normalną uczennicą, a tu nagle wyskakuję ci taka, nie dość, że świeci najlepszymi markami ciuchów, to jest piękna, ma wspaniałe oceny i w ogóle jest pod każdym względem IDEALNA. Po prostu jedyne co myślisz to:"niesprawiedliwość panuję na tym świecie" i, żeby się dowartościować, wyżywasz się na niej. Musisz przestać zwracać na nie uwagę, ignorować, aż się im znudzi. Chyba, że nie umiesz nie reagować, to przejdź do punktu C. punkt C: Pokaż im, że wcale nie jesteś taka zła, bądź miła, czasem zagadnij przyjaźnie, ale do tego trzeba cierpliwości Ufff, ale się rozpisałam ;D Ale wątek mnie zainteresował ) Odpowiedz Link Zgłoś
justyna13 Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:15 nie masz przypadkiem zawyżonej samooceny, skarbie ? ach, ubieram się w drogich butikach, ach, jestem najlepszą uczennicą. ach, och, ech, ych. Odpowiedz Link Zgłoś
heyyeah Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:18 Zacznij ubierać się w lumpeksach, specjalnie nie czesz włosów i źle pisz sprawdziany. To działa!!! Tak samo wspaniała, bogata, utalentowana, mądra i piękna - Twoja HeyYeah. Odpowiedz Link Zgłoś
aleeex_ ... 23.01.10, 22:21 szczerze ? . nie dziwię im się . sama nie lubię laluń dbających o swój wygląd . liczy się jaka jesteś nie co masz . a dużo osób nie patrzy na to w ten sposób . Odpowiedz Link Zgłoś
usiolo Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:23 ja tez sie ubieram tylko w leprzych butikach ale jakoś u mnie w budzie nie zwracają na to uwagi bo każdy sie tak ubiera ale na 100 ci zazdroszczą i ubran i ocen i tych wystąpien na apelu ja bym je olała albo pobiła ale racze to pierwsze Odpowiedz Link Zgłoś
magda1997.12 Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:23 Chodzę do 6 klasy i ubieram się w bardzo drogich butikach i sklepach zawsze się wyróżniam ze szkoły moimi kolorami ubiorem fryzurą itd. Występuje także na apelach na różnych konkursach i jestem jedną z najleszyc uczennic w klasie no dziewczyno moja droga najpierw to ty sobie popracuj nad skromnością;/OK ja też bym takiej dogadywała że niby za co się ta osoba nie uważała bo ma drogie ciuchy pfffffffffffff Odpowiedz Link Zgłoś
violet_ Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:23 zgadzam się z blender i paulinusią1. nie wiem, czy są wredne, może to Ty jesteś zbyt napuszona i się chwalisz? ludzie nie lubią tych, które zadzierają nosa, ja też nie. :c Odpowiedz Link Zgłoś
evelline Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:31 Może jeszcze będziesz się chwalić że jesteś taka bogata =.= Za to cię nie lubią. Odpowiedz Link Zgłoś
heyyeah Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 00:52 Próżnych ludzi sie nie nie lubi. To jest oczywiste- tak samo ta od "leprzych butikuw". Nie wolno się chwalić! Przynajmniej za bardzo! Mamy w klasie taką jedną- mądra, bogata, itp. Nie. To nie ja xD, ale jest do tego jeszcze… MIŁA DLA INNYCH. To jest ważne, charakter, podejście do drugiego człowieka, a nie stan konta. Miałam kiedyś taki problem- byłam próżna, napuszona, egoistyczna, cholernie się wszystkim chwaliłam itp. Teraz? Teraz siostra mi się urodziła, a ja się zmieniłam. Przestałam być egoistyczną świnią i zostałam wice przewodniczącą szkoły ( o czym "15-letnia" dulce12_rbd może poświadczyć), wszystko jest git. Ale są też ludzie, którzy nie potrafią się nie wyróżniać, np. JA. Bo taka jest prawda. To przez moją "egzotyczną" urodę i imię. Bo ja jestem ciemniejsza niż koleżanki xD Tylko skórę mam jasną ^^ Więc i tak zawsze ktoś mi będzie zazdrościł. Teraz na tym etapie jest pewna Karolina (nie, nie ty dulce), bo przeszłam do finału humanistycznego… Buhaha. Jeśli masz taki sam problem jak ja (nieumiejętność nie wyróżniania się), a one serio ci uprzykszają życie, powiadom kogoś dorosłego. Odpowiedz Link Zgłoś
light Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 06:11 Gdyby przy mnie laska zaznaczała w jak drogich butikach kupuje swoje ciuchy, to też nie zwracałabym na nią uwagi. Lub po prostu bym jej znielubiła. Takie przechwalanie się jest raczej nie na miejscu, zauważ. Odpowiedz Link Zgłoś
soshy Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 07:38 Ja im się trochę nie dziwię. Stroisz się do szkoły i po co? Chcesz pokazać, że masz więcej kasy? Odstaw cekiny na imprezę, a ubieraj się w normalne ciuchy ) No i nie przechwalaj się tak jak w tym poście np. Pozwodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
corba Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 08:21 najlepiej olać . mi dokuczają takie o rok starsze ode mnie, co są teraz w 3 gim . wkurzają mnie . zawsze im coś odpowiadałam i wgl , ale kiedy je olałam to coraz mniej mi dokuczają . ) Odpowiedz Link Zgłoś
kokoss. Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 09:18 nie chce być złośliwa ale masz rozdęte ego . jeśli ci dokuczają, to olewaj ich, jej, ale problem przejdź obok jakiejś laski " niechcący " uderz lekko w ramie torbą bądź plecakiem , i owiedz słodko przepraszam. !- wtedy tamta zrobi się czerwona i się speszy ,.! Odpowiedz Link Zgłoś
nn. o.O 24.01.10, 09:21 Sugerując się Twoją pierwszą wypowiedzią, to nie jestem pewna czy problem leży w nich. ' bardzo drogich', 'najlepsza' - może trochę skromności? Bo po przeczytaniu tego co napisałaś, wyobraziłam sobie małą gó...arę (dla mnie jesteś jeszcze dzieckiem) z wysoko uniesioną głową, zadartym nosem, na każdym kroku podkreślającą, że jest naj. Jeśli to prawda, to nie ma co się dziwić tym laskom. Małe chwalipięty zawsze denerwują. Jeżeli natomiast pomyliłam się w Twojej ocenie, to mam jedną radę - olej je lub zarzuć w nie jakąś ciętą ripostą. Zdębieją i może przestaną. Odpowiedz Link Zgłoś
julka_pff xd 24.01.10, 09:30 jam jest w I gim. i rozumiem cię bo mam "kumpele" w II g i też tak na mnie naskakują lej na to . . też wyróżniam sięę . . stylem i wgl . . np, po szkole miałam na początku roku dłuuugie trampki parskałyy i wgl śmiały się ! a teraz same tak chodzą ! . . nie przejmuj się bo takie dziewczyny ci po prostu zazdroszczą Odpowiedz Link Zgłoś
samarableed Re: xd 24.01.10, 09:37 Ha ha. Żałosne jesteście. Większość z Was odpowiada tej próżnej dziewuszce po to, aby pochwalić się "stylem". "Ubieram się w najdroższych butikach", czyli w czym, croppie? Nie dziwię się im, że Ci dokuczają, skoro nawet po "stylu" pisania widać, że mają ku temu powody. Odpowiedz Link Zgłoś
zlosnica96 lans 24.01.10, 09:45 ja chodze do I gimnazjum i mam wiele takich dziewczyn jak ty. tak, takich samych co ty. powinnas sie powaznie zastanowic nad swoim postepowaniem. jak ktos juz napisal proznych sie nie lubi. po przeczytaniu twojej prosby doszlam do wniosku ze uwazasz sie lepsza od wszystkich. moze nie trzeba sie tak lansowac? Odpowiedz Link Zgłoś
kladziunia a co Ty myślałaś??? 25.01.10, 18:27 kurde, DZIEWUCHO!!! Ty normalnie myślisz że jest fajnie taka lalunia i w ogóle????? nie ten świat ja chodzę do 1 gim. i tez nie lubię takich lansówek jak TY!!!! bo tylko takie są jak blondi och patrz ta jaka jestem piekniusnia i najlepsza we wszystkim!!!!! i Ty się dziwisz że żadna cie nie lubi?????!!!!!!!!!! jak się zmienisz, to cie polubią!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dream_ Ohh.... 24.01.10, 09:36 Widzę,że jesteś bardzo skromna... - . - i taka pokrzywdzona... Nawet w twojej wypowiedzi można zauważyć,jaka jesteś zadufana w sobie... To może zastanów się, o co im chodzi,a nie robisz z siebie ofiarę losu... Zgadzam się z aivelen[jak coś pomyliłam,to sorrki],paulinusią i resztą,która podziela to zdanie. ; xx Odpowiedz Link Zgłoś
martyna17 Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 13:42 jak sie chwalisz w szkole tym ze sie ubierasz w najdrozszych butikach tak jak na tym forum to sie nie dziw ze ci dokuczają Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte__ Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 14:15 Chodzę do 6 klasy i ubieram się w bardzo drogich butikach i sklepach zawsze się wyróżniam ze szkoły moimi kolorami ubiorem fryzurą itd. Występuje także na apelach na różnych konkursach i jestem jedną z najleszyc uczennic w klasie Z tego kawałku wywnoskowałam, że lubisz sie przechwalać. A może te dziewczyny CI nie zazroszczą a poprostu chcą Ci uświadomić, że nie jesteś taka jak Ci sie zdaje. Gdybys była naprawdę miłą osobą napewno byś się teraz nie przechwalała, że nosisz drogie, markowe ciuchy i, że jesteś najlepsza w szkole ... Odpowiedz Link Zgłoś