Dodaj do ulubionych

Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim

    • madziusia94 Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 15.01.10, 22:53
      O widzę, że jesteś z Bydgoszczy. xDD Do jakiej szkoły chodzisz? ; >

      i nie przejmuj się nimi. zazdroszczą ci i tyle. ; D
    • nici Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 15.01.10, 22:58
      zazdroszcza ci, bo jestes inna ja tez nosze inne zeczy (u nas nie ma takich
      sklepow jak u was) ale na szczeszcie dziewczyny nie sa takie glupie tylko mowia
      ze fajnie wyglondam a czasem w przerwie widze jak inne na mnie dziwnie patcza a
      ja te ignoruje
    • good_thing Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 15.01.10, 23:04
      Straszna z ciebie hipokrytka.
      www.kotek.pl/forum/02,3006,105590525,105754647,Re_Wredna_Miss_klasy_Pomocy_.html
      Skoro sama nie umiesz sobie pomóc, to czemu doradzasz innym w takich sprawach?
      Weź się nad sobą dziecko zastanów... confused
      • julii Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 15.01.10, 23:11
        to masz problem.
        • karmel_ Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 15.01.10, 23:34
          Jak się tak chwalisz to naprawdę daleko zajdziesz.
          Nie wierzę Ci , myślę , że jesteś osobą , która lubi się wywyższać , co nie
          oznacza , że nie mogę się mylić. Wątek jest bez sensu , nie przepadam za ludźmi
          jak Ty , którzy lubią wymyślać historyjki lub wywyższać/chwalić się. ; 3
          Pozdrawiam.
      • xblack_dollx Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 15.01.10, 23:35
        good_thing hah xDD
        jak ją zjechalas xD
    • starberry Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 16.01.10, 00:28
      widać że lubisz się chwalić , a co gorsze nawet w takim temacie nie starasz się tego ukryć.
      zawsze się wyróżniasz... lansujesz, chwalisz. po tym co napisałaś , ja też nie marzyłabym o przyjaźni z tobą. co masz zrobić? hmm... przestać się chwalić , to podstawa. nie noś głowy tak w górze bo ci odpadnie , nie wywyższaj się . zawsze znajdą się tacy, którzy nie będą za tobą przepadali. uwierz - sama tak mam , a naprzykrzyłam się takim kilku osobom , bo mieszkam niedaleko , dwie ulice dalej , i kiedyś tam się pokłóciliśmy nawet nie pamiętam o co . ee tam, teraz to już się polepszyło , ja się zmieniłam i oni też , więc jest spoko big_grin poprostu staram się ich omijać i tyle. tobie też radzę tak zacząć.
      • hepsio Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 16.01.10, 08:42
        ` nie dziwie się, że po tobie jadą. jesteś przemądrzałą gó...arą ( . ;
    • louise_ Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 22.01.10, 20:28
      jak chcesz się chwalić to idź na inną stronę. :c
    • dupaa.x3 Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 00:11
      ja też tak mam . ; p

      ale umiem się odgryźć . ; d
    • valhalla Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 00:18
      uważasz się za lepszą? i dobrze, widocznie taka jesteś smile tak trzymaj i olej
      inne, mówię Ci!
    • emm_ Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 20:39
      Olej je, albo zgłoś wychowawcy.
    • orbit . 23.01.10, 22:00
      aa tb gratuluje skromnośći
      • diamond_girl12 Re: . 23.01.10, 22:04
        Chciałaś tym wątkiem pokazać nam jaka to jesteś najjj ?
    • irrepleacable Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:05
      Jutro o północy wyjdź na zewnątrz, rozpal wielkie ognisko, zaproś wszystkie te
      dziewczyny następnie spal swoje ciuchy na ich oczach, potem przywdziej worek
      pokutny i posyp głowę popiołem.
      Pownno zadziałać devil
    • blender Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:06
      bo się przechwalasz! maaaaamooooooo!
    • aitii Taa.. 23.01.10, 22:13
      punkt A: być może przez to, że jesteś taka idealna pod każdym względem
      zadzierasz trochę nosa (hipotetycznie), zwróć uwagę na to jak się zachowujesz.
      Jeżeli jednak jesteś normalna, przejdź do punktu B.
      punkt B: niestety, ludzkiej zazdrości nie opanujesz. Każdy z nas zazdrości i
      taka jest prawda. Pomyśl sobie, że jesteś zwykłą normalną uczennicą, a tu
      nagle wyskakuję ci taka, nie dość, że świeci najlepszymi markami ciuchów, to
      jest piękna, ma wspaniałe oceny i w ogóle jest pod każdym względem IDEALNA. Po
      prostu jedyne co myślisz to:"niesprawiedliwość panuję na tym świecie" i, żeby
      się dowartościować, wyżywasz się na niej.
      Musisz przestać zwracać na nie uwagę, ignorować, aż się im znudzi. Chyba, że
      nie umiesz nie reagować, to przejdź do punktu C.
      punkt C: Pokaż im, że wcale nie jesteś taka zła, bądź miła, czasem zagadnij
      przyjaźnie, ale do tego trzeba cierpliwości big_grin

      Ufff, ale się rozpisałam ;D Ale wątek mnie zainteresował wink)
    • justyna13 Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:15
      nie masz przypadkiem zawyżonej samooceny, skarbie ?
      ach, ubieram się w drogich butikach,
      ach, jestem najlepszą uczennicą.
      ach, och, ech, ych.
      • heyyeah Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:18
        Zacznij ubierać się w lumpeksach, specjalnie nie czesz włosów i źle pisz sprawdziany.
        To działa!!!
        Tak samo wspaniała, bogata, utalentowana, mądra i piękna - Twoja HeyYeah.
    • aleeex_ ... 23.01.10, 22:21
      szczerze ? .
      nie dziwię im się . sama nie lubię laluń dbających o swój wygląd . liczy się
      jaka jesteś nie co masz . a dużo osób nie patrzy na to w ten sposób .
    • usiolo Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:23
      ja tez sie ubieram tylko w leprzych butikach
      ale jakoś u mnie w budzie nie zwracają na to uwagi bo każdy sie tak ubiera
      ale na 100 ci zazdroszczą i ubran i ocen i tych wystąpien na apelu
      ja bym je olała albo pobiła
      ale racze to pierwsze
    • magda1997.12 Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:23
      Chodzę do 6 klasy i ubieram się w bardzo drogich butikach i sklepach zawsze się
      wyróżniam ze szkoły moimi kolorami ubiorem fryzurą itd.
      Występuje także na apelach na różnych konkursach i jestem jedną z najleszyc
      uczennic w
      klasie
      no dziewczyno moja droga najpierw to ty sobie popracuj nad skromnością;/OK
      ja też bym takiej dogadywała że niby za co się ta osoba nie uważała bo ma drogie
      ciuchy pfffffffffffff
    • violet_ Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:23
      zgadzam się z blender i paulinusią1. nie wiem, czy są wredne, może to Ty jesteś zbyt
      napuszona i się chwalisz? ludzie nie lubią tych, które zadzierają nosa, ja też nie. :c
    • evelline Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 23.01.10, 22:31
      Może jeszcze będziesz się chwalić że jesteś taka bogata =.= Za to cię nie lubią.
      • heyyeah Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 00:52
        Próżnych ludzi sie nie nie lubi. To jest oczywiste- tak samo ta od "leprzych butikuw".
        Nie wolno się chwalić! Przynajmniej za bardzo!
        Mamy w klasie taką jedną- mądra, bogata, itp.
        Nie. To nie ja xD, ale jest do tego jeszcze… MIŁA DLA INNYCH.
        To jest ważne, charakter, podejście do drugiego człowieka, a nie stan konta.
        Miałam kiedyś taki problem- byłam próżna, napuszona, egoistyczna, cholernie się
        wszystkim chwaliłam itp.
        Teraz? Teraz siostra mi się urodziła, a ja się zmieniłam. Przestałam być egoistyczną świnią
        i zostałam wice przewodniczącą szkoły ( o czym "15-letnia" dulce12_rbd może
        poświadczyć), wszystko jest git.

        Ale są też ludzie, którzy nie potrafią się nie wyróżniać, np. JA. Bo taka jest prawda.
        To przez moją "egzotyczną" urodę i imię. Bo ja jestem ciemniejsza niż koleżanki xD
        Tylko skórę mam jasną ^^
        Więc i tak zawsze ktoś mi będzie zazdrościł.
        Teraz na tym etapie jest pewna Karolina (nie, nie ty dulce), bo przeszłam do finału
        humanistycznego… Buhaha.

        Jeśli masz taki sam problem jak ja (nieumiejętność nie wyróżniania się), a one serio ci
        uprzykszają życie, powiadom kogoś dorosłego.
    • light Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 06:11
      Gdyby przy mnie laska zaznaczała w jak drogich butikach kupuje swoje ciuchy, to
      też nie zwracałabym na nią uwagi. Lub po prostu bym jej znielubiła.
      Takie przechwalanie się jest raczej nie na miejscu, zauważ.
      • soshy Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 07:38
        Ja im się trochę nie dziwię.
        Stroisz się do szkoły i po co?
        Chcesz pokazać, że masz więcej kasy?
        Odstaw cekiny na imprezę, a ubieraj się w normalne ciuchy wink)
        No i nie przechwalaj się tak jak w tym poście np.
        Pozwodzenia.
    • pinky33 Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 08:05
      Nie wiem wymysl coś
    • corba Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 08:21
      najlepiej olać .
      mi dokuczają takie o rok starsze ode mnie, co są teraz w 3 gim .
      wkurzają mnie . zawsze im coś odpowiadałam i wgl , ale kiedy je olałam to coraz
      mniej mi dokuczają . wink)
      • kokoss. Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 09:18
        nie chce być złośliwa ale masz rozdęte ego .
        jeśli ci dokuczają, to olewaj ich, jej, ale problem
        przejdź obok jakiejś laski " niechcący " uderz lekko w ramie torbą bądź
        plecakiem , i owiedz słodko przepraszam. !- wtedy tamta zrobi się czerwona i się
        speszy ,.!
    • nn. o.O 24.01.10, 09:21
      Sugerując się Twoją pierwszą wypowiedzią, to nie jestem pewna czy problem leży
      w nich.
      ' bardzo drogich', 'najlepsza' - może trochę skromności? Bo po przeczytaniu
      tego co napisałaś, wyobraziłam sobie małą gó...arę (dla mnie jesteś jeszcze
      dzieckiem) z wysoko uniesioną głową, zadartym nosem, na każdym kroku
      podkreślającą, że jest naj.
      Jeśli to prawda, to nie ma co się dziwić tym laskom. Małe chwalipięty zawsze
      denerwują.
      Jeżeli natomiast pomyliłam się w Twojej ocenie, to mam jedną radę - olej je
      lub zarzuć w nie jakąś ciętą ripostą. Zdębieją i może przestaną.
    • julka_pff xd 24.01.10, 09:30
      jam jest w I gim.
      i rozumiem cię bo mam "kumpele" w II g i też tak na mnie naskakują
      lej na to . .
      też wyróżniam sięę . . stylem i wgl . .
      np, po szkole miałam na początku roku dłuuugie trampki
      parskałyy i wgl śmiały się !
      a teraz same tak chodzą ! . .
      nie przejmuj się bo takie dziewczyny ci po prostu zazdroszczą big_grin
      • samarableed Re: xd 24.01.10, 09:37
        Ha ha. Żałosne jesteście. Większość z Was odpowiada tej próżnej dziewuszce po
        to, aby pochwalić się "stylem". "Ubieram się w najdroższych butikach", czyli w
        czym, croppie? Nie dziwię się im, że Ci dokuczają, skoro nawet po "stylu"
        pisania widać, że mają ku temu powody.
      • zlosnica96 lans 24.01.10, 09:45
        ja chodze do I gimnazjum i mam wiele takich dziewczyn jak ty. tak, takich samych co ty.
        powinnas sie powaznie zastanowic nad swoim postepowaniem. jak ktos juz napisal proznych
        sie nie lubi. po przeczytaniu twojej prosby doszlam do wniosku ze uwazasz sie lepsza od
        wszystkich. moze nie trzeba sie tak lansowac?
        • kladziunia a co Ty myślałaś??? 25.01.10, 18:27
          kurde, DZIEWUCHO!!!scianascianascianascianasciana
          Ty normalnie myślisz że jest fajnie taka lalunia i w
          ogóle?????scianascianascianascianasciana
          nie ten światscianascianascianascianascianasciana
          ja chodzę do 1 gim. i tez nie lubię takich lansówek jak TY!!!!sciana
          bo tylko takie są jak blondisciana
          och patrz ta jaka jestem piekniusnia i najlepsza we wszystkim!!!!!sciana
          i Ty się dziwisz że żadna cie nie
          lubi?????!!!!!!!!!!scianascianascianascianascianascianasciana
          jak się zmienisz, to cie
          polubią!!!scianascianascianascianascianascianascianasciana
    • dream_ Ohh.... 24.01.10, 09:36
      Widzę,że jesteś bardzo skromna... - . -

      i taka pokrzywdzona... uncertain

      Nawet w twojej wypowiedzi można zauważyć,jaka jesteś zadufana w sobie...
      To może zastanów się, o co im chodzi,a nie robisz z siebie ofiarę losu...

      devil

      Zgadzam się z aivelen[jak coś pomyliłam,to sorrki],paulinusią i resztą,która
      podziela to zdanie. ; xx
    • martyna17 Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 13:42
      jak sie chwalisz w szkole tym ze sie ubierasz w najdrozszych butikach tak jak na tym forum
      to sie nie dziw ze ci dokuczająsciana
      • charlotte__ Re: Wredne dziewczyny od 1 do 3 gim 24.01.10, 14:15
        Chodzę do 6 klasy i ubieram się w bardzo drogich butikach i sklepach zawsze się
        wyróżniam ze szkoły moimi kolorami ubiorem fryzurą itd.
        Występuje także na apelach na różnych konkursach i jestem jedną z najleszyc
        uczennic w
        klasie

        Z tego kawałku wywnoskowałam, że lubisz
        sie przechwalać. A może te dziewczyny CI
        nie zazroszczą a poprostu chcą Ci uświadomić,
        że nie jesteś taka jak Ci sie zdaje. Gdybys była
        naprawdę miłą osobą napewno byś się teraz
        nie przechwalała, że nosisz drogie, markowe
        ciuchy i, że jesteś najlepsza w szkole ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka