Dodaj do ulubionych

Macie?? ;p

21.02.10, 10:19
Ma konto na twitterze?
Jeśli chcecie możecie podać link
Jak było to sory...
Obserwuj wątek
    • famous_ash Re: Macie?? ;p 21.02.10, 10:48
      Byl juz taki watek, chyba kilka razy nawet, ale to nic ja podam swoj.
      twitter.com/love_sweets kiss
    • olkalalala Re: Macie?? ;p 21.02.10, 10:55
      własnie sie zastanawiam czy zrobic, ale i tak nic bym nie miala ciekawego do
      napisania bo u mnie z angielskim słabo, w tej głupiej szkole niemiecki jest ;/
    • beauty12 Re: Macie?? ;p 21.02.10, 11:00
      Nie mam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka