olcia1995
24.03.10, 23:11
oglądaliście już nowe odcinki po tej długiej przerwie?
Bo ja tak już z napisami PL (oczywiście).
Co myślicie? Ja uważam że różnią się bardzo od poprzednich odcinków i serii.
Już nie ma tyle Plotkary w samym filmie, więcej jest poruszanych wątków poważnych.