kin 10.04.10, 15:48 Poprzedni wątek został usunięty niesłusznie Cchciałabym zeby był on tu kontunowany. [Mam nadzieje, ze autor poprzedniego nie ma mi tego za złe.] www.samosia.pl/pokaz/503487/niech_mi_ktos_do_cholery_uwierzy/4 Wierzycie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gabi_989 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 15:50 Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Może ktoś robi sobie jakiś żart? Ale chyba to prawda że żyją tacy ludzie i jest ich wiele i ona mówi prawdę... Odpowiedz Link Zgłoś
kin Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 15:58 Ja osobiscie sądzę że to moze byc prawda, aczkolwiek pierze tylko tym 2 pierwszym wpisom. Kolejne przepowiednie mogą być sfałszowane. Odpowiedz Link Zgłoś
peace. O___O 10.04.10, 15:59 ja .. nie wiem co o tym wszystkim myśleć .. raczej jej wierzę . sama mam czasem prorocze sny ... Odpowiedz Link Zgłoś
kapi Re: O___O 10.04.10, 16:11 Ja jej chyba wierzę . To wszystko wydaje się być takie rzeczywiste . Nie wiem sama . Dzisiaj rano dowiedziałam się po tym strasznym wydarzeniu , że jej się śnił podobny sen . Widziała las , prawie taki sam jak w telewizji i widziała ogień , dużo ognia . I jak to wszystko wytłumaczyć ? Odpowiedz Link Zgłoś
kapi Re: O___O 10.04.10, 16:12 W sensie , że mojej siostrze się śniło . Ucięło mi wyrazy . Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy ... 10.04.10, 16:12 nie wiem co o tym myśleć, czas pokaże czy to prawda czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
kasix_14 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 16:17 ejj ostro wierzę Odpowiedz Link Zgłoś
orbit Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 16:54 Hm.... Jakoś się nad tym nie zastanawiam. Wierzyć , nie wierzyć? Może i ma prorocze sny ale na pewno nie chciałabym wiedzieć co mnie czeka..wolałabym sama się tego dowiedzieć, tak jak wszyscy inni. Odpowiedz Link Zgłoś
msthic Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 16:58 trudno powiedzieć czy ten ktoś robił sobie jaja czy mówił prawdę. Uważam, że są możliwe takie prorocze sny, a ta dziewczyna mówiła dość realistycznie... Odpowiedz Link Zgłoś
replaceable Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 17:02 po przeczytaniu tego, czuje się zmieszana. wsumie to jest dosyć realne. Odpowiedz Link Zgłoś
koralowa ^.^ 10.04.10, 17:01 `.Wierzycie ? Pff co to za złe pytanie ? Ja wierzę tyko wyłącznie w Boga i słowa 'Nie znacie dnia, ani godziny' tak więc, tylko Bóg wie kiedy będzie koniec świata.A skoro Bóg jest najważniejszy, a człowiek jest dopiero na trzecim stopniu ewolucji [Bóg-anioły-ludzie-zwierzęta-rośliny itp.] to,dlaczego człowiek ma być mądrzejszy od Boga i przewidzieć kiedy będzie koniec świata ? Nie wydaje Ci się to nierealne ? A więc, radzę złotko zejdź na ziemię i nie wierz w takie bzdury. Odpowiedz Link Zgłoś
idiotka_ Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 17:04 poczekamy - zobaczymy. jeżeli to drugie się spełni to może być prawdą. jestem dosyć głupia żeby wierzyć w takie coś, więc wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
alexis960 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 17:09 cóż trudno powiedzieć ale dziewczyna ta ma rację, i ja jej wierzę . Odpowiedz Link Zgłoś
zgredek_x3 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 17:10 Nie wierzyłam, ale teraz wierzę. Chcę wiedzieć, choć się boję, co stanie się w lipcu? we wrześniu? Odpowiedz Link Zgłoś
klama_kcmil O matko... 10.04.10, 17:10 Jej, ona mnie przeraża... Potwierdziło sie o kwietniowej żałobie narodowej ;O Jejku... Chyba jej wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
inna__ Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 17:25 wypowiadałam się na tamtym, i wypowiem się na tym. zaczekam do lipca, jeśli się coś wydarz i znowu będzie żałoba państwowa, to uwierzę. teraz nie. ponieważ osoby pracujące na tamtą stroną mogli zwyczajnie napisać to dziś, a datę zmienić, przecież to możliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
kin Idiotka_ 10.04.10, 17:57 Ja też czekam do lipca. Jednak co do idiotki_ To powiem ci tak: Ludzie boją się tego czego nie rozumieją. No tak, a Ojciec Pio też był człowiekiem i tez miał 'dar' od Boga. Każdy ma odmienne poglądy i gusty Ale nie będziesz mi mówić w co mam wierzyć a w co nie Odpowiedz Link Zgłoś
kin Re: Idiotka_ sorry 10.04.10, 17:58 To nie miało byc do ciebie nicki mi się pomyliły. Odpowiedz Link Zgłoś
igusiaaa Re: Idiotka_ sorry 10.04.10, 18:38 yyy... nieźle... kurde, napisałam do niej, ale nie odpisuje... ;/ w ogole dawno nie pisała na stronie. ;/ może się odezwie w koncu i coś wyjaśni. Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Idiotka_ sorry 10.04.10, 18:48 Bóg obdarza nas takimi darami . ludzie nie są najważniejsi na świecie. ale to nie znaczy, ze nie mogą mieć snów, proroczych snów . Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 18:45 ja w to wierzę. sama dziś pomyślałam rano, ze ktoś umrze, ktoś ważny dla mnie. włączyłam tv i . . . sami wiecie. ; / ale to zbieg okoliczności, ta jej wizja. ale dużo ludzi ma dar, dar przewidywania przyszłości m moze jestem naiwna, ale ja w to wierzę . Odpowiedz Link Zgłoś
pauliska1212 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 18:50 zaczynam się bać. nie wiem czy to prawda, być może, ale może to też być nudząca się dziewczyna, która postanawia napisać głupawą historyjkę w necie żeby się dowartościować . Odpowiedz Link Zgłoś
pauliska1212 Ona przewidziała żałobę ! ; x 10.04.10, 19:01 dopiero teraz to przeczytałam, ej serio to jest dziwnee.! mówi, że za dwa tygodnie umrze znany muzyk z polskimi korzeniami . Zobaczymy czy się sprawdzi ; x Odpowiedz Link Zgłoś
igusiaaa Re: Ona przewidziała żałobę ! ; x 10.04.10, 19:54 będę czekać, ale chciałabym, żeby ta dziewczyna odezwała się i napisała, czy coś się jeszcze wydarzy... może jestem głupia, ale ja w to wierze... nie mogła sobie tego wymyślić ... to niemożliwe. a pisała o żałobie w marcu podajże, więc ta dziewczyna naprawdę ma dar. ;/ jednakże nie chciałabym być na jej miejscu. to bezsensu. wiesz, co się stanie niedługo. tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
softy_girl Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 20:20 Żałoba może mieć związek z rocznicą śmierci Papierza, śmierć gwiazdy no cóż... często umierają sławni ludzie. Co do wojny , w to akurat uwierzyć mi najłatwiej zginęły grube szychy i boję się że chodź Polska ma teraz o wiele więcej przywilejów niż podczas trwania I-II Wojny Światowej i tak na nas napadną... Odpowiedz Link Zgłoś
cool.owa Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 22:20 O matko! Ja sie boje! Ale jej wierze! Odpowiedz Link Zgłoś
martyniuuk Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 08:29 Sama nie wiem czy wierzyć. Skoro potwierdziła się kwietniowa przepowiednia o żałobie narodowej to może ona rzeczywiście ma prorocze sny ? Odpowiedz Link Zgłoś
koniec Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 08:32 też mogę w internecie powiedzieć, że śnił mi się koniec świata. :x Odpowiedz Link Zgłoś
slodkiporanek Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 09:29 Okaże się dopiero w lipcu. Jak na razie myślę, ze to admini zmienili datę. Odpowiedz Link Zgłoś
kolor_pantofel Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 09:53 nie zmienili, to byłam akurat na samosi 5 stycznia i to widziałam. Nie chcę, żeby mnie ktoś wziął za idiotkę, ale ja jej wierzę... Odpowiedz Link Zgłoś
iheartjustinb Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 09:31 też sądzę, że to admini mogli zmienić datę, ale jak stanie się rzeczywiście coś w lipcu - to zacznę wierzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
violet_ Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami. 11.04.10, 09:33 chyba jednak nie wierzę, aczkolwiek poczekamy, czy za dwa tygodnie umrze znany muzyk z polskimi korzeniami. jestem ciekawa. Odpowiedz Link Zgłoś
lorelei_ Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 09:36 sama nie wiem. jakoś za bardzo nie wierzę. ale poczekam. jeżeli za dwa tygodnie umrze ten znany muzyk z polskimi korzeniami, to może dziewczyna rzeczywiście ma jakieś wizje. Odpowiedz Link Zgłoś
kolor_pantofel CO do tego muzyka 11.04.10, 09:55 to ktoś mógł się przecież pod nią podszyć, aczkolwiek jestem ciekawa... Odpowiedz Link Zgłoś
other_ Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 10:11 podała fałszywe gg , admistratorzy mogli zmienić datę , a do lipca i wrzesnia będzie cicho o tym forum ,więc nikt nie będzie tego pamiętał . Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 14:05 Bardzo mnie to zaintrygowało. Odpowiedz Link Zgłoś
ciasteczkowa Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 15.04.10, 22:48 Ej no weźcie ... też mogę se napisać 12 wpisów na forum, że w jakimś tam miesiącu będzie żałoba ... i mam szansę 1 do 12 że trafie x.x ... patrzcie na racjonalnie ... może ktoś sobie jaja robi, a pewno już pół polski sika w gacie co to się stanie w lipcu x.x ... pożyjemy zobaczymy ;D Odpowiedz Link Zgłoś
selcia17 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 15.04.10, 22:55 Eeeee .. ;oo Nie wiem czy pisze prawdee .. ale wydała się przekonująca .! Odpowiedz Link Zgłoś
aliciajonas Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 15.04.10, 22:56 pisała jeszcze że ok. dwa tygodnie po tym co stanie sie w kwietniu umrze jakiś muzyk z polskimi korzeniami i proszę - dzisiaj umarł Odpowiedz Link Zgłoś
selcia17 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 19.04.10, 12:32 Oooo .. ja znałam taką kobietę, która potrafiła przewidziec .. o czym myślę ! Odpowiedz Link Zgłoś
tyska_2311 Re:ymmmm 19.04.10, 22:29 ja jej wierze ... dzisiaj sama miałam sen no może nie sen ale rano wiedziałam ze o 7:35 koleżanka zapyta się mnie czy uzupełniłam ćwiczenia dokladnie o tej godzinie (jechałam autem) zapdła cisza i koleżanka sie spytała (dokładnie odpowiedziała tak jak we śnie) ... kiedyś jeszcze miałam sen kogo babka z polaka spyta 3 osoby 3 różne oceny - wszystko się sprawdziło Odpowiedz Link Zgłoś
denessa Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 19.04.10, 22:41 jak to się mówi ... aha . pożyjemy zobaczymy . Odpowiedz Link Zgłoś