Dodaj do ulubionych

Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami

10.04.10, 15:48
Poprzedni wątek został usunięty niesłusznie
Cchciałabym zeby był on tu kontunowany.
[Mam nadzieje, ze autor poprzedniego nie ma mi tego za złe.]

www.samosia.pl/pokaz/503487/niech_mi_ktos_do_cholery_uwierzy/4
Wierzycie ?
Obserwuj wątek
    • gabi_989 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 15:50
      Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Może ktoś robi sobie jakiś żart? Ale
      chyba to prawda że żyją tacy ludzie i jest ich wiele i ona mówi prawdę...
      • kin Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 15:58
        Ja osobiscie sądzę że to moze byc prawda, aczkolwiek pierze tylko tym 2 pierwszym
        wpisom.
        Kolejne przepowiednie mogą być sfałszowane.
      • other_ Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 16:04
        nie .
    • peace. O___O 10.04.10, 15:59
      ja .. nie wiem co o tym wszystkim myśleć ..
      raczej jej wierzę .
      sama mam czasem prorocze sny ...
      • kapi Re: O___O 10.04.10, 16:11
        Ja jej chyba wierzę . To wszystko wydaje się być takie rzeczywiste . Nie wiem sama .
        Dzisiaj rano dowiedziałam się po tym strasznym wydarzeniu , że jej się śnił
        podobny sen . Widziała las , prawie taki sam jak w telewizji i widziała ogień ,
        dużo ognia .
        I jak to wszystko wytłumaczyć ?
        • kapi Re: O___O 10.04.10, 16:12
          W sensie , że mojej siostrze się śniło . Ucięło mi wyrazy .
      • mweezy ... 10.04.10, 16:12
        nie wiem co o tym myśleć, czas pokaże czy to prawda czy nie.
        • lily28 Re: ... 10.04.10, 16:28
          Nie wiem, ale chyba jej wierzę
    • amazinga tak 10.04.10, 16:11
    • kasix_14 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 16:17
      ejj ostro uncertain wierzę
    • orbit Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 16:54
      Hm....
      Jakoś się nad tym nie zastanawiam.
      Wierzyć , nie wierzyć?
      Może i ma prorocze sny ale na pewno nie chciałabym wiedzieć co mnie
      czeka..wolałabym sama się tego dowiedzieć, tak jak wszyscy inni.
      • msthic Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 16:58
        trudno powiedzieć czy ten ktoś robił sobie jaja czy mówił prawdę. Uważam, że są
        możliwe takie prorocze sny, a ta dziewczyna mówiła dość realistycznie...
        • replaceable Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 17:02
          po przeczytaniu tego, czuje się zmieszana.
          wsumie to jest dosyć realne.
    • koralowa ^.^ 10.04.10, 17:01
      `.Wierzycie ? Pff co to za złe pytanie ? Ja wierzę tyko wyłącznie w Boga i
      słowa 'Nie znacie dnia, ani godziny' tak więc, tylko Bóg wie kiedy będzie koniec
      świata.A skoro Bóg jest najważniejszy, a człowiek jest dopiero na trzecim
      stopniu ewolucji [Bóg-anioły-ludzie-zwierzęta-rośliny itp.] to,dlaczego człowiek
      ma być mądrzejszy od Boga i przewidzieć kiedy będzie koniec świata ? Nie wydaje
      Ci się to nierealne ? A więc, radzę złotko zejdź na ziemię i nie wierz w takie
      bzdury.
      • oubergine Re: ^.^ 10.04.10, 17:21
        fajna fantazja.
        nie wierzę.
    • idiotka_ Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 17:04
      poczekamy - zobaczymy.

      jeżeli to drugie się spełni to może być prawdą. jestem dosyć głupia żeby wierzyć
      w takie coś, więc wierzę.
    • alexis960 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 17:09
      cóż trudno powiedzieć ale dziewczyna ta ma rację, i ja jej wierzę .
      • zgredek_x3 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 17:10
        Nie wierzyłam, ale teraz wierzę.
        Chcę wiedzieć, choć się boję, co stanie się w lipcu? we wrześniu?
    • klama_kcmil O matko... 10.04.10, 17:10
      Jej, ona mnie przeraża...
      Potwierdziło sie o kwietniowej żałobie narodowej ;O
      Jejku... Chyba jej wierzę.
    • inna__ Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 17:25
      wypowiadałam się na tamtym, i wypowiem się na tym. zaczekam do lipca, jeśli się coś wydarz i
      znowu będzie żałoba państwowa, to uwierzę. teraz nie. ponieważ osoby pracujące na tamtą
      stroną mogli zwyczajnie napisać to dziś, a datę zmienić, przecież to możliwe.
      • kin Idiotka_ 10.04.10, 17:57
        Ja też czekam do lipca.
        Jednak co do idiotki_
        To powiem ci tak:
        Ludzie boją się tego czego nie rozumieją.

        No tak, a Ojciec Pio też był człowiekiem i tez miał 'dar' od Boga.
        Każdy ma odmienne poglądy i gusty
        Ale nie będziesz mi mówić w co mam wierzyć a w co nie
        • kin Re: Idiotka_ sorry 10.04.10, 17:58
          To nie miało byc do ciebie nicki mi się pomyliły.
          • igusiaaa Re: Idiotka_ sorry 10.04.10, 18:38
            yyy... nieźle...
            kurde, napisałam do niej, ale nie odpisuje... ;/
            w ogole dawno nie pisała na stronie. ;/
            może się odezwie w koncu i coś wyjaśni.
          • lady_cat Idiotka_ sorry 10.04.10, 18:48
            Bóg obdarza nas takimi darami .
            ludzie nie są najważniejsi na świecie. ale to nie znaczy, ze nie mogą mieć snów, proroczych
            snów .
    • lady_cat Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 18:45
      ja w to wierzę.
      sama dziś pomyślałam rano, ze ktoś umrze, ktoś ważny dla mnie. włączyłam tv i . . . sami
      wiecie. ; / ale to zbieg okoliczności, ta jej wizja. ale dużo ludzi ma dar, dar przewidywania
      przyszłości m
      moze jestem naiwna, ale ja w to wierzę .
    • pauliska1212 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 18:50
      zaczynam się bać.
      nie wiem czy to prawda, być może, ale może to też być nudząca się dziewczyna, która
      postanawia napisać głupawą historyjkę w necie żeby się dowartościować .
      • pauliska1212 Ona przewidziała żałobę ! ; x 10.04.10, 19:01
        dopiero teraz to przeczytałam, ej serio to jest dziwnee.!

        mówi, że za dwa tygodnie umrze znany muzyk z polskimi korzeniami .
        Zobaczymy czy się sprawdzi ; x
        • igusiaaa Re: Ona przewidziała żałobę ! ; x 10.04.10, 19:54
          będę czekać, ale chciałabym, żeby ta dziewczyna odezwała się i napisała, czy coś
          się jeszcze wydarzy...
          może jestem głupia, ale ja w to wierze...
          nie mogła sobie tego wymyślić ... to niemożliwe. a pisała o żałobie w marcu
          podajże, więc ta dziewczyna naprawdę ma dar. ;/
          jednakże nie chciałabym być na jej miejscu. to bezsensu. wiesz, co się stanie
          niedługo. tragedia.
    • softy_girl Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 20:20
      Żałoba może mieć związek z rocznicą śmierci Papierza, śmierć gwiazdy no cóż...
      często umierają sławni ludzie. Co do wojny , w to akurat uwierzyć mi najłatwiej
      zginęły grube szychy i boję się że chodź Polska ma teraz o wiele więcej
      przywilejów niż podczas trwania I-II Wojny Światowej i tak na nas napadną...
    • cool.owa Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 10.04.10, 22:20
      O matko! Ja sie boje! Ale jej wierze!
    • martyniuuk Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 08:29
      Sama nie wiem czy wierzyć. Skoro potwierdziła się kwietniowa przepowiednia o
      żałobie narodowej to może ona rzeczywiście ma prorocze sny ?
    • koniec Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 08:32
      też mogę w internecie powiedzieć, że śnił mi się koniec świata. :x
    • slodkiporanek Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 09:29
      Okaże się dopiero w lipcu.

      Jak na razie myślę, ze to admini zmienili datę.
      • kolor_pantofel Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 09:53
        nie zmienili, to byłam akurat na samosi 5 stycznia i to widziałam. Nie chcę,
        żeby mnie ktoś wziął za idiotkę, ale ja jej wierzę...
    • iheartjustinb Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 09:31
      też sądzę, że to admini mogli zmienić datę, ale jak stanie się rzeczywiście coś
      w lipcu - to zacznę wierzyć.
    • violet_ Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami. 11.04.10, 09:33
      chyba jednak nie wierzę, aczkolwiek poczekamy, czy za dwa tygodnie umrze znany muzyk
      z polskimi korzeniami. jestem ciekawa.
    • lorelei_ Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 09:36
      sama nie wiem. jakoś za bardzo nie wierzę. ale poczekam. jeżeli za dwa tygodnie umrze ten znany muzyk z polskimi korzeniami, to może dziewczyna rzeczywiście ma jakieś wizje.
      • kolor_pantofel CO do tego muzyka 11.04.10, 09:55
        to ktoś mógł się przecież pod nią podszyć, aczkolwiek jestem ciekawa...
    • other_ Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 10:11
      podała fałszywe gg , admistratorzy mogli zmienić datę ,
      a do lipca i wrzesnia będzie cicho o tym forum ,więc
      nikt nie będzie tego pamiętał .
    • katsuumi_17 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 11.04.10, 14:05
      Bardzo mnie to zaintrygowało.
      • ciasteczkowa Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 15.04.10, 22:48
        Ej no weźcie ... też mogę se napisać 12 wpisów na forum, że w jakimś tam
        miesiącu będzie żałoba ... i mam szansę 1 do 12 że trafie x.x ... patrzcie na
        racjonalnie ... może ktoś sobie jaja robi, a pewno już pół polski sika w gacie
        co to się stanie w lipcu x.x ... pożyjemy zobaczymy ;D
        • selcia17 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 15.04.10, 22:55
          Eeeee .. ;oo Nie wiem czy pisze prawdee .. ale wydała się przekonująca .!
        • aliciajonas Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 15.04.10, 22:56
          pisała jeszcze że ok. dwa tygodnie po tym co stanie sie w kwietniu umrze jakiś
          muzyk z polskimi korzeniami i proszę - dzisiaj umarłuncertain
          • selcia17 Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 19.04.10, 12:32
            Oooo .. ja znałam taką kobietę, która potrafiła przewidziec .. o czym myślę !
    • simpson średnio, może ma sny a potem dąży, by się spełniły 19.04.10, 14:31
      • tyska_2311 Re:ymmmm 19.04.10, 22:29
        ja jej wierze ... dzisiaj sama miałam sen no może nie sen ale rano wiedziałam ze o 7:35
        koleżanka zapyta się mnie czy uzupełniłam ćwiczenia dokladnie o tej godzinie (jechałam
        autem) zapdła cisza i koleżanka sie spytała (dokładnie odpowiedziała tak jak we śnie) ... kiedyś
        jeszcze miałam sen kogo babka z polaka spyta 3 osoby 3 różne oceny - wszystko się
        sprawdziło indifferent
    • denessa Re: Kontunuacja wątku o dziewczyne z wizjami 19.04.10, 22:41
      jak to się mówi ... aha . pożyjemy zobaczymy .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka