ciapolka
21.04.10, 16:16
Mam z tym problem. Jestem strasznie blada, prawie jak ściana. Niektórzy nawet żartują że
jestem wampirem. =.=
Mam zawsze strasznie zimne ręce i ogólnie ciało. Nawet w lecie gdy temperatura sięga 30
stopni.
Co mam z tym zrobić? w ogóle powinnam coś z tym zrobić?