Dodaj do ulubionych

Niedokrwistość

21.04.10, 16:16
Mam z tym problem. Jestem strasznie blada, prawie jak ściana. Niektórzy nawet żartują że
jestem wampirem. =.=
Mam zawsze strasznie zimne ręce i ogólnie ciało. Nawet w lecie gdy temperatura sięga 30
stopni.
Co mam z tym zrobić? w ogóle powinnam coś z tym zrobić?
Obserwuj wątek
    • ciapolka Re: Niedokrwistość 21.04.10, 16:22
      jak możecie to odp : p
    • norrmalna . 21.04.10, 16:29
      Tez tak mam, niedlugo badania bd robic.
      • katsuumi_17 Re: . 21.04.10, 16:33
        Jedz więcej warzyw, które zawierają witaminę B11 i żelazo. Poczytaj o tym w internecie,
        albo kup sobie jakieś witaminy w kapsułkach.
      • ciapolka Re: . 21.04.10, 16:34
        czyli to źle?
    • anja_ Re: Niedokrwistość 21.04.10, 16:33
      żółwik. Też mam zimne dłonie i stopy. Nie byłam u lekarza. ale chyba zacznę o tym czytać w necie.
      • ciapolka Re: Niedokrwistość 21.04.10, 16:43
        ale przynajmniej jest +
        jak nie chca sie od ciebie odczepić to ich dotykasz i już odskakuja : >

        oczywiscie kaman o zimne rece, a nie o to ze sie brzydza czy cos XD
    • softy_girl . 21.04.10, 16:51
      Żelazo, możesz też pocierać ciało np. drucianą szczotką co pobudzi krążenie krwi
      (sposób sprawdzony przez moją prababcię która również ma ten problem).
    • jane_ Re: Niedokrwistość 21.04.10, 18:01
      pjontka!

      mam zimne stopy, ręce, i nos. <3.
      i też jestem blada.

      mi kazali się moczyć w ciepłej wodzie. :d
      • ciapolka Re: Niedokrwistość 21.04.10, 20:56
        ale to i tak przecież tylko chwilowe będzie ...
    • bouche2 Re: Niedokrwistość 21.04.10, 18:10
      też jestem blada, też mam zimne stópki i łapki;*
      na razie nic z tym nie robię, bo mimo wszystko nie mam niedokrwistości : D
      zapytaj się pani doktor, ona wie najlepiej ; ]
    • paula14 Niedokrwistość 21.04.10, 18:31
      Może to być spowodowane brakiem żelaza.Ja mam za mało żelaza i biorę specjalne
      tabletki i muszę jeść owoce i warzywa.
    • xxxnikusxxx Re: Niedokrwistość 21.04.10, 18:36
      też mam zawsze zimne ręce ;o
    • vici Re: Niedokrwistość 21.04.10, 18:38
      Mam tak samo. wink
      Zawsze, nawet po włefie Dziewczyny przykładają moje ręce do czoła jak lód
      Też jestem blada.
      Ale mi się to podoba wink
      • katsuumi_17 Re: Niedokrwistość 21.04.10, 19:10
        Bladość skóry i zimne dłonie oraz ogólne osłabienie to objawy anemii (niedokrwistość, jak
        sama nazwałaś, to jej inna nazwa). Przyczynami anemii są między innymi niedobory
        witamin B11 i B12, a także żelaza. Żelazo znajdue się w mięsie, wątrobie, żółtkach jaj,
        orzechach i roślinach strączkowych. Myślę, że to najlepszy sposób. Głównie właśnie
        niedobór żelaza i witamin jest przyczyną anemii, choć oczywiście niekoniecznie dotknęła
        ona ciebie. Ale nie martw się, anemia dotyka wielu ludzi i nie jest groźna. Ważna jest dobra
        dieta.
        Jednym z objawów jest też zanik miesiaczki, z resztą poczytaj sobie tutaj:
        [url=http://www.bez-anemii.pl/]anemia[/url]ie tu
    • idiotka_ Re: Niedokrwistość 21.04.10, 18:52
      też mam coś takiego, ale mi to nie przeszkadza.

      moja przyjaciółka jak tylko wyjdzie na słońce to już się opali. ostatnio
      śmialiśmy się że do solarium chodzi. :d
    • nearlaify Re: Niedokrwistość 21.04.10, 19:19
      Też tak mam. Nie mam na to sposobu.
    • slodkiporanek Re: Niedokrwistość 21.04.10, 20:37
      Nie. Bladość jest piękna.
    • broken_heart Re: Niedokrwistość 21.04.10, 21:38
      ooo nie jestes sama jestem blada nauczyciela nawet mówią, że mam brać witaminy ale
      jakoś mi się nie chce mam zimne ręce także i trudno tak już mam. Bladość mojej cery to
      po pierwsze brak witamin gdyż owych nie spożywam a też i to że nie lubię się opalać nad
      morzem używam kremów z dużym filtrem i jakoś tak jestm strasznie blada i trudno...
      • replaceable Re: Niedokrwistość 21.04.10, 21:45
        ja mam zawsze zimne dłonie i stopy.
        i chyba nie mam żadnej choroby. tak po prostu mam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka