07.05.10, 20:55
Dawno temu oglądałam odcinek Hannah Montana : Czy to właśnie ten ?
Jak miała wybierać między Jakiem a Jessim : d
I ciągle zastanawiam się jak nazywa sie ten aktor grający Jessiego : d
Wszędzie szukam ale nie ma nigdzie !? A ładny mi się wydawał : D
Obserwuj wątek
    • lautnerowa Re: Jesse :D 07.05.10, 20:55
      wiecie może : dddd
    • laseczka54 Re: Jesse :D 08.05.10, 13:02
      no jest ładny ale ie wiem jak ma na imie smile
      • bizzbee Re: Jesse :D 08.05.10, 13:07
        jesse mccartney
        piosenkarz .
        • lautnerowa Re: Jesse :D 08.05.10, 17:59
          bizzbee napisał(a):

          > jesse mccartney
          > piosenkarz .


          nie chodzi mi o niego smile tylko o takiego w ciemnych włosach big_grin

          chciałabym wiedzieć jak nazywa sie ten "aktor" : )
          • shut_up Re: Jesse :D 08.05.10, 18:12
            drew roy.
          • kociooka Re: Jesse :D 08.05.10, 18:13
            Zdaje mi się, że to Drew Roy, ale nie jestem pewna ^^.
            • give Drew Roy . 08.05.10, 18:14
    • beautiful_ Re: Jesse :D 09.05.10, 13:40
      Oj był łany był ;D I trochę głupio że go nie wybrała, Jake przez to obcięcie
      włosów wygląda jeszcze gorzej niż poprzednio , taki zryty trochę xDD
    • emily. Re: Jesse :D 09.05.10, 13:48
      No, szkoda, że nie wybrała Jesse'ego.

      Wiecie, historia z tego odcinka trochę zalatywała mi "Zaćmieniem". Wam nie?
      Jake = Edward
      Jesse = Jacob
      Miley/Hannah = Bella

      Strasznie podobnie to wyglądało.
      • lautnerowa Re: Jesse :D 09.05.10, 19:30
        emily. napisał(a):

        > No, szkoda, że nie wybrała Jesse'ego.
        >
        > Wiecie, historia z tego odcinka trochę zalatywała mi "Zaćmieniem". Wam nie?
        > Jake = Edward
        > Jesse = Jacob
        > Miley/Hannah = Bella
        >
        > Strasznie podobnie to wyglądało.




        Oglądając to nie myślałam tak o tym : d a teraz masz racje podobne to wszystko takie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka