• be_happy Re: Telefon 21.06.10, 13:21
      Ja mam Sony Ericsson W595 , jest spoko . Ma fajne motywy , MP3 a aparat 3.2 , czyli nie taki
      całkiem zły . wink
    • tostusiowa 5310 XpressMusic 21.06.10, 13:26
      Mam ten telefon od ponad roku. Jest świetny. Głośność dźwięku jest świetna,
      jakość też. Zdjęcia robione na dworze są genialne, w pomieszczeniach też, chyba
      że jest kijowe światło. W ogóle się nie psuje, jest prosty w obsłudze i z tego
      co wiem, teraz nie jest zbyt droga. Serdecznie polecam.
    • happymoron_xdd Re: Telefon 21.06.10, 17:35
      ja tam mam samsung avila i jest beznadziejny i ci nic nie poradzę bo nie wiem co big_grin xD
      • riki1246 Re: Telefon 23.08.10, 18:36
        happymoron_xdd napisał(a):

        > ja tam mam samsung avila i jest beznadziejny i ci nic nie poradzę bo nie wiem c
        > o big_grin xD


        Niby czemu jest bezndziejny ??
        Pewnie go nie szanujesz ;/
        Żal
    • weronka97 Re: Telefon 23.08.10, 15:05
      nokia E67
      co prawda nie ma mp3 ale jest bardzo fajna ;D
    • lola2812 więc.. 23.08.10, 15:19
      ... obecnie mam SGH j700 i uważam, że jest bardzo wytrzymały.
      Niedługo planuję kupić sobie LG cookie . Zobacz sobie je. tongue_out
    • lui Re: Telefon 23.08.10, 15:50
      Gorąco ci polecam samsunga avila. Jestem z niego bardzo zadowolona, jest
      świetny. Poza tym możliwość fałszywego połączenia jest bardzo przydatna... ^^

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka