be_happy Re: Telefon 21.06.10, 13:21 Ja mam Sony Ericsson W595 , jest spoko . Ma fajne motywy , MP3 a aparat 3.2 , czyli nie taki całkiem zły . Odpowiedz Link Zgłoś
tostusiowa 5310 XpressMusic 21.06.10, 13:26 Mam ten telefon od ponad roku. Jest świetny. Głośność dźwięku jest świetna, jakość też. Zdjęcia robione na dworze są genialne, w pomieszczeniach też, chyba że jest kijowe światło. W ogóle się nie psuje, jest prosty w obsłudze i z tego co wiem, teraz nie jest zbyt droga. Serdecznie polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
happymoron_xdd Re: Telefon 21.06.10, 17:35 ja tam mam samsung avila i jest beznadziejny i ci nic nie poradzę bo nie wiem co xD Odpowiedz Link Zgłoś
riki1246 Re: Telefon 23.08.10, 18:36 happymoron_xdd napisał(a): > ja tam mam samsung avila i jest beznadziejny i ci nic nie poradzę bo nie wiem c > o xD Niby czemu jest bezndziejny ?? Pewnie go nie szanujesz ;/ Żal Odpowiedz Link Zgłoś
weronka97 Re: Telefon 23.08.10, 15:05 nokia E67 co prawda nie ma mp3 ale jest bardzo fajna ;D Odpowiedz Link Zgłoś
lola2812 więc.. 23.08.10, 15:19 ... obecnie mam SGH j700 i uważam, że jest bardzo wytrzymały. Niedługo planuję kupić sobie LG cookie . Zobacz sobie je. Odpowiedz Link Zgłoś
lui Re: Telefon 23.08.10, 15:50 Gorąco ci polecam samsunga avila. Jestem z niego bardzo zadowolona, jest świetny. Poza tym możliwość fałszywego połączenia jest bardzo przydatna... ^^ Odpowiedz Link Zgłoś