Dodaj do ulubionych

pazuuurki ;D

27.06.10, 11:18
podoba Wam się paznokcie w kolorze jadeitu? big_grin

https://bi.gazeta.pl/im/3/7720/z7720993X,Chanel-Le-Vernis-Jade-i-Marina-
Luczenko.jpg


ja uważam, że są boskie serce
Obserwuj wątek
    • paramorehayley_ Re: pazuuurki ;D 27.06.10, 11:20
      tak, ale to jeszcze nie jest do końca ten, który uwielbiam. kocham miętowy! serce
      • fantabuu . 27.06.10, 11:20
        yhym . śliczny jest smile
        • forgotten. Re: . 27.06.10, 11:22
          Nie podoba mi się.
          Wolę żółty!
          • forgotten. Re: . 27.06.10, 11:23
            forgotten. napisał(a):

            > Nie podoba mi się.
            > Wolę żółty!


            Nie podoba mi się.
            Wolę żółte.
        • ashley24 Re: pazuuurki ;D 27.06.10, 11:22
          No, ładne big_grin
    • kamila_1355 niet. xd 27.06.10, 11:24
    • lovetom Re: pazuuurki ;D 27.06.10, 11:27
      Są cudaśne jak ja to mówię. Ale ja wole czarnesmilekiss
    • zuuzaa12 Nie lubię takiego typu. 27.06.10, 11:27
    • miss_mimi094 cudne xD 27.06.10, 11:54
    • klakierzyca Re: pazuuurki ;D 27.06.10, 11:57
      nie bardzo.
    • lorente Re: pazuuurki ;D 27.06.10, 12:00
      Nie bardzo wolę
      niebieski lakier. ; ))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka