nataszka 27.06.10, 11:18 podoba Wam się paznokcie w kolorze jadeitu? ja uważam, że są boskie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paramorehayley_ Re: pazuuurki ;D 27.06.10, 11:20 tak, ale to jeszcze nie jest do końca ten, który uwielbiam. kocham miętowy! Odpowiedz Link Zgłoś
forgotten. Re: . 27.06.10, 11:23 forgotten. napisał(a): > Nie podoba mi się. > Wolę żółty! Nie podobają mi się. Wolę żółte. Odpowiedz Link Zgłoś
lovetom Re: pazuuurki ;D 27.06.10, 11:27 Są cudaśne jak ja to mówię. Ale ja wole czarne Odpowiedz Link Zgłoś