siema wszystkim kotkom

pomyślałam ze założe wątek o wakacjach a konkretnie o kazdym dniu wakacji,
chodzi o to że tutaj możemy pisać i pochwalić sie tym co dzisiaj robiłyśmy gdzie byłyśmy ,
co nam się ciekawego śmiesznego przytrafiło

może czytałyścia jakąś fajną książke , oglądałyście fajny film,
poznałyście wakacyjną miłość ;x
tutaj możecie o tym pisać.
miłego dnia życzy dusssia