Dodaj do ulubionych

mój dzień

06.07.10, 11:34
siema wszystkim kotkom wink
pomyślałam ze założe wątek o wakacjach a konkretnie o kazdym dniu wakacji,
chodzi o to że tutaj możemy pisać i pochwalić sie tym co dzisiaj robiłyśmy gdzie byłyśmy ,
co nam się ciekawego śmiesznego przytrafiło wink
może czytałyścia jakąś fajną książke , oglądałyście fajny film,
poznałyście wakacyjną miłość ;x

tutaj możecie o tym pisać.
miłego dnia życzy dusssia kwiat
Obserwuj wątek
    • starlight_ Re: mój dzień 06.07.10, 11:36
      Obudziłam się jak narazie.
    • dusssia Re: mój dzień 06.07.10, 11:36
      więc moze ja zacznę,k
      dzisiaj wstałam jakąś godzine temu, zjadłam śniadnie,
      popołudniu jade rowerkiem do babci,
      napewno zrobi pierogi z borówkami ;d
      także dzisiaj dzień raczej zwykły wink
    • extraordinary Re: mój dzień 06.07.10, 11:38
      wstałam sobie. Jest dobrze. Idę na łowy do kuchni.
      • iga18 ... 06.07.10, 11:41
        Wstałam, poszłam na kompa i teraz nabijam się z ludzi ; p x D cool suspicious
      • xxriczkaxx Re: mój dzień 06.07.10, 11:41
        przeczytałam The Last Song ; D
        • dusssia Re: mój dzień 06.07.10, 11:49
          wink
          • dusssia Re: mój dzień 06.07.10, 11:55
            no a plany wakacyjne ?
            x )
    • klusek. Re: mój dzień 06.07.10, 11:51
      Dziś mam okropną pogodę, bracia mi dokuczają, przewiduję, że zasnę po obiedzie
      jak każdego innego dnia! Słońce nie świeci, niebo się wali. xD
      Ale poznałam już swą Wakacyjną Miłość. Mateusz się nazywa. Przypomina JB.
      Jest mi gorąco, klima się spaliła, wentylator - muszę iść na strych, ale w tedy
      będzie mi bardziej gorąco, otworzę okno - nic z tego, sąsiadka kopci a ja mam
      okno prosto na nią.
      Pechowy dzionek. Tylko kotek mnie od tego ratuje wink A jeszcze kotki mi miauczą,
      piesek mi szczekai i patrzy co piszę
    • luuluu Re: mój dzień 06.07.10, 11:52
      Opiszę wczorajszy dzień, bo dzisiaj nic nie zrobiłam , nawet śniadania nie zjadłam xdd.
      Wczoraj obejrzałam film z mamą xdd.
      pt. ,,Przypadkowy Mąż" z Colinem Firthem i Umą Thurman.

      Super film , polecam !
      I zrobiłam sesje zdjęciową .
      Włożyłam swój turkusowy płaszczyk i taką super elegancką czapke , i pomalowałam oczy niebieskim cieniem i usta błyszczykiem i efekt był super ! smile

      Następnie poszłam do sklepu .
      Iiii ... nudziłaaaaam się.
      Oglądałam Dr Housaaa.....
      i tylę. smile

      pzdr Kotyyyyy . <3
      xxoxx ILY
    • dusssia Re: mój dzień 06.07.10, 12:02
      o ja jeszcze zapomniałam dodac,
      dzisiaj wieczorem wraca moja siostra
      była w bieszczadach,
      i jutro pewnie razem zrobimy cos głupiego
      ja juz byłam na zaćmieniu ona nie, i pewnie pójde z nia jeszcze raz, strasznie podoba mi sie
      ten film,
      pójdziemy zobaczyc wyprzedaże , moze coś upolujemy,
      ah kocham moją siostre !serce
      • olciaaa03 Re: mój dzień 06.07.10, 12:10
        Ja dzisaj mam zamiar doczytać , Błękitna godzina" kontynuacje Ever, wczoraj zaczęłam ;D

        Fajny pomysł =*
        • kejtii Re: mój dzień 06.07.10, 12:31
          em . jak narazie to wstałam , włączylam laptopa , weszłam na twittera i kotka , teraz leże a
          mój pies koło mnie . XD i oglądam Evanescence - Anywhere But Home. <3
          później musze posprzatac dom i chyba pojade do babci, ale nie wiem bo straaasznie pada
          a musiałabym jechac rowerem . ; )
          jak narazie to tyle .
          • sysiek4444 Re: mój dzień 06.07.10, 13:16
            eemmm. jak narazie wstałam, obejżałam telewizor, ubrałam się, wyszłąm na dwór urwać
            trochę szypiorku, i zrobiłam z nim kanapki i keczapem. zjadłam je. x D
            weszłam na kompa, dałam kompa mamie i poszłam na dwór , wróciłam, zjadłam cukierka,
            i chipsy czytając książkę, i wróciłam. big_grin
    • lubie_luzowy Re: mój dzień 06.07.10, 13:38
      Hmmm ... W sumie to nie dawno wstałam tongue_out .
      Włączyłam laptopa i tv .
      I teraz leże . Miałam sie wybrać na pogorie z przyjaciółmi , ale pogoda jest do du..py .

      Raczej dzisiaj nie zrobie nic pożytecznego oprucz oglądannia tv i grzebania w necie .

      Chyba że porobie bransoletki z muliny winksmile .
    • lolisia_xdd Re: mój dzień 06.07.10, 13:44
      mam dzisiaj normalny dzień, tylko głowa mnie boli i tak szaro na dworze deszcz
      pada ;/ Oby w czwartek było ładnie, bo jadę nad morze big_grin
    • whyduckxoo Re: mój dzień 06.07.10, 13:46
      no wiec.
      nuda. nic ciekawego. Zaraz jade na zakupy.
      • monikajb mój dzień 06.07.10, 13:53
        Jedno słowo opisujące dzisiejszy dzień: dentysta.
        xd
      • colors Re: mój dzień 06.07.10, 13:55
        miałam iść dzisiaj na ściankę wspinaczkową, ale nie poszłam , więc teraz idę do koleżanki,
        bo ładnie paznokcie maluje , a potem idę pograć w kosza z koleżankami .
        i pewnie też na rowerze pojeżdżę lub pospaceruję i wgl na kompie siedzę , a tak wgl żałuję,
        że na basen nie poszłam;p
        no, także u mnie nudy ;d
    • musicc Re: mój dzień 06.07.10, 13:53
      ja nic ciekawego nie robiłam jak dotąd sad byłam w sklepie po bravo, które
      następnie przeczytałam, potem usiadłam przed tv. oczywiście później weszłam
      kotka no i koniec wrażeń na dziś.
    • lizzunia Re: mój dzień 06.07.10, 13:59
      nuddy najwiekszą zabawe dzisiaj miałam jak mnie mama do sklepu po mąke wysłała
      ale miałam pecha bo jak wracałam to siem rozpadało a tak to nic siedze w chacie
      na kompie
      • anja_ Dzień anji_ - wtorek 6.07 06.07.10, 14:30
        Wstałam, posprzątałam, oglądałam Szkołe Złamanych Serc, poszłam do biblioteki oddać i wypożyczyć książki, zjadłam śniadanie, robiłam zadania z angielskiego, a obecnie siedzę przy kompie <3
    • light Nic ciekawego. 06.07.10, 14:41
      Zostałam obudzona o 8;30 przez sąsiada-szaleńca, który nie ma kiedy kosić
      trawnika i w dodatku musiał wybrać model kosiarki: "Jestem tak niesamowicie
      głośna, że se nie pośpisz, fuck yeah", a okna zamknąć nie mogłam, ponieważ od
      rana było duszno.
      Więc włożyłam słuchawki i na oślep włączyłam sobie parę piosenek DBSK, pięć razy
      przewijając "wrong number". Zasnęłam uśpiona przez "Melody and haromny".
      Ponownie wstałam koło 10.00 . Zjadłam śniadanie, umyłam włosy i weszłam na swój
      profil, aby odpisać moim rozmówczynią. Potem na formspringa i tam też
      przeprowadzałam dyskusję. Około 11.00 zaczęło lać, więc nici z wycieczki
      rowerowej...
      Następnie dorwałam się do opowiadań i czytam je nawet teraz, (mistrz robienia
      100 rzeczy jednocześnie, ale spokojnie - mam niesamowicie podzielną uwagę) Przy
      okazji również sama piszę swoje opowiadanie w "notatniku", ponieważ world mi nie
      działa (idzie nim jedynie odczytywać pliki).
      Nic ciekawego.
    • karmel_ Re: mój dzień 06.07.10, 14:55
      wstałam 10:3O.
      rodzice pojechali , więc poszłam oglądać Ostry dyżur. zjadłam serek i poszłam ścielić łóżko .
      następnie wróciła moja siostra z balangi , poszłam jej otworzyć.
      dalej musiałam odkurzać , iść z psem i wyrzucać śmieci , i zdzierać gumy z podłogi.
      potem poszłam na długi spacer , nad zalew i wróciłam. i weszłam na kompa.

      też nic ciekawego.
    • lalula005 dziwny wątek, ale... 06.07.10, 16:01
      Wstałam koło 8. Obejrzałam Edwarda Nożycorękiego, przeczytałam "Niania w Londynie" i jakąs psychologiczną książkę, której tytulu nie potrafię sobie w tym momencie przypomnieć.
      Byłam ze znajomymi na lodach, wypiłam sprite i kupiłam top. Chyba wszystko.
    • kasia1512 Re: mój dzień 06.07.10, 16:17
      Obudziłam się o 9.30 . Rodzice pojechali na zakupy.
      Potem zjadłam mleko z płatkami . Następie słuchałam muzyki na Vivie ,potem
      ćwiczyłam i na rowerku jeżdziłam .Potem poszłam ok. godz. 12 zjeść 1 toffifee
      .Potem o znów słucghałam Vivy .4 Fun tv i Trace .
      Następnie znowu sobie ćwiczyłam do godz. 14. O godzinie 15. Zjadłam obiad czyli
      kawałek pizzy i jogurt .Znowu jeździłąm na rowerku .O godz, 16 weszłam na Kotka
      .pl i mam zamiar troche na nim posiedzieć,

      Potem napewno zjem jogurt poćwicze posłucham muzyki i pójde spać i tak każdy
      dzień Nuda ,Nuda Nuda big_grin
      • dusssia Re: mój dzień 06.07.10, 16:51
        u mnie to moja siostra jeszcze nie wróciła nudziło mi sie i postanowiłam przmeblowac sobie
        w pokoju, własciwie to zamieniłam tylko łóżko z biurkiem, i poprzewieszałam plakaty
        dodałam kilka nowych,
        teraz jestem padnięta
        , i jem zimny obiad,

        kwiat
        • cocacolaa Re: mój dzień 06.07.10, 16:59
          Wstałam o 10 poszłam z siorą i koleżankami na plaże, potem zaczęło padać więc
          poszliśmy oglądać film duchy moich byłych czy coś takiego potem zjadłam obiad i
          poszłam na komapadevilsuspicious
    • pretty_lady Re: mój dzień 06.07.10, 17:08
      Wstałam,zjadłam śniadanie,wyniosłam śmieci,poszłam z psami na dwór,oglądałam filmy,weszłam na kompa,zjadłam obiad,znowu coś oglądałam,siedze na kompie i piję herbate XD woow.
      • charlotte__ Re: mój dzień 06.07.10, 17:14
        Dzisiaj nudy ale za to jutro zapowiada się
        ciekawie, no więc tak : Jutro wybieram się
        z kuzynką do miasta, wyjeżdzamy o 10,
        łazimy po sklepach. A po powrocie
        prawdopodobnie rozkładamy namiot a
        w nocy w nim śpimy.
      • saphirka Re: mój dzień 06.07.10, 17:15
        mountainboarding
        przez pół dnia
        reszta to słodkie lenistwo i odpoczynek
    • bombshell Mój nie był szczególnie ciekawy 06.07.10, 17:28
      Wstałam o 11.00 i weszłam na oślep do kuchni.
      Robotnicy, którzy remontują blog na drugiej stronie obudzili mnie tymi
      zaje.biście głośnymi maszynami. Miałam ochotę otworzyć okno i zacząć się drzeć,
      ale pomyślałam, że zrobię wdech i wydech i się uspokoję. Ubrałam się i wyszłam z
      psem. Wróciłam, ogarnęłam się i zjadłam pół pudła smietankowo-orzechowych lodów
      na śniadanie. Potem usiadłam przed komputer, następnie powlokłam się po nowe
      buty, wyszłam z koleżanką do parku, wróciłam po jakiś 20 minutach bo
      stwierdziłam, że z kretyńskim towarzystwem siedzieć nie będę. Po powrocie
      usiadłam przed komputer i weszłam na kotka.
      A teraz muszę iść z psem :c
    • dusssia Re: mój dzień 06.07.10, 20:56
      a wieczorami co robicie ?
      nadal słodkie lenistwo ;d
      czy ruszacie w miasto ?
      wink
      • nevermind_ Re: mój dzień 06.07.10, 22:37
        Rano zmusiłam się do wstania o dziewiątej rano, aby zanieść papiery do szkoły. Potem chcąc
        przywołać czasy podstawówki, włączyłam na cały głos Jonas Brothers. Radując się, że
        pamiętam jeszcze teksty biegałam po pokoju drąc się: HOOOLD ONN. Tak, nevermind ma
        czasem takie odpały P:
    • emilka11 Świetny wątek ;) 07.07.10, 01:30
      Ja dzisiaj cały dzien byłam w domu ;dd
      U nas jest brzydka pogoda - pada . . . i jest chłodno sad
      I właściwie cały czas oglądałam telewizję, albo siedziałam na kotku ;D
      I byl taki fajny film "Raj dla par". Strasznie mi się podobał. Aż obejżalabym go sobie 2 raz wink
      Polecam kiss I to tyle. Jutro mam nadzieję, będzie ciekawiej. Bo ide z mamą na zakupy ;D
      • in_the_dark_xd Re: 07.07.10, 10:00
        Wczoraj to byłam na basenie, z samego rana.
        Zapowiadało się na deszcz, ale mówię sobie, trudno.
        Po dwóch godzinach, poszłam się wysuszyć, tak fajnie, włosy miałam nawet suche,
        wychodzę z kąpieliska, a tu leje deszcz *-*
        Jak przyszłam do domu, wyglądałam, jakbym się w tych ubraniach na basenie kąpała. ;x
        Potem przyszła do mnie kumpela i szybko zleciało mi popołudnie. big_grin

        ps. No wątek fajny. ^^
        • xxriczkaxx Re: 07.07.10, 10:08
          he. wstałam wziełam prysznic i zaraz wbijam na miasto.. jak było napisze później ;d

          miłego dnia ; d
    • kiniaa Re: mój dzień 07.07.10, 10:26
      No to ja dzisiaj
      sie obudziłam
      i tak leżałam
      wstałam po laptopa i żeby odsłonić rolety
      i tak leże na łóżku i na necie siedze
      w najbliższym czasie planuje zejść na dół włączyć vive na maksa i przeszperać
      lodówke
      potem bede jesc i ogladac tv .
      jak juz si enaogladam to sie ubiore i bede wbijac po kolezanke ,
      i razem wbijemy do gim do sekretariatu
      bo dzis ma byc wiadomo czy przepisali mnie do klasy 'e' ,
      a mi na tym delikatnie mówiąc ogromnie zależy .
      potem bedziemy sie pewnie szlajały gdzieś .
      i to tyle ...smirk
    • iga18 .. . . .. 07.07.10, 10:29
      Obudziłam się 5:30, ale potem poszłam spać.
      Wstałam po 7 i od razu biegiem na kompa, ale brat już siedział.
      Poszłam się jeszcze położyć i chwilę oglądałam teledyski na mp4.
      Poszłam do kuchni, obejrzałam "Strażnika z Teksasu" xD i wypiłam herbatę.
      Potem poszłam na kompa.
      I teraz tak siedzę.

      kiss kiss kiss kiss kiss kiss
      • musicxstar phyfy. 07.07.10, 11:28
        Obudziłam się o 8.32 big_grin leżałam i oglądałam mtv, a potem 90210 na polsacie. Potem
        poszłam do kuchni i zrobiłam sobie śniadanko, zjadłam i wlazłam pod prysznic. A aktualnie
        siedzę przy kompie . wink
    • schab_na_goraco Nuudy. 07.07.10, 11:35
    • kiskowa Re: mój dzień 07.07.10, 11:37
      Wstałam. Zjadłam. Posiedziałam chwilkę przy kompie. Wyszłam na dwór. Sesja.
      Poczytałam. Zaraz robię obiad. Wyjdę, bo się umówiłam...
    • dusssia Re: mój dzień 07.07.10, 21:34
      a ja jak sie wczoraj tak nudziłam , to wieczorem przyjechała do mnie kuzynka po kabel to
      tel, i jak jej powiedziałam ze mi sie nudzi to powiedziała zebym przyszła do niej na nocke,
      i było super do 1 oglądałyśmy disney channel big_grini jadłysmy karmleowy popcorn,
      pierwszy raz to jadłam , pycha, ale dzisiaj padało, i nic nie wyszło z moich planów z siostrą,
      ale mam nadzieje ze jutro juz pójdziemy wink
      ma byc wreszcie u mnie ładniejsza pogoda ;x

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka