zazdrosnakredka fErnando torres 06.08.10, 12:03 Jestem jego fanką, ale ty to chyba jakieś problemy masz. -.- Odpowiedz Link Zgłoś
i_am_fierce Buahahaha ile masz lat? 10? 06.08.10, 12:05 Nie no,kolejne dziecko aż mi się humor poprawił! Teraz mogę iść na policję i powiedzieć że wyłudzasz pieniądze od niewinnych osób Słuchaj ja też wielbię Torresa,i też mam zamiar go spotkać i to się stanie jak pojadę do Mojej przyjaciółki która mieszka nie daeko Liverpoolu, ale nie cuduję z jaką 'pseudo galą' to jest poprostu żałosne! Odpowiedz Link Zgłoś
koralina94 Re: farnando torres 06.08.10, 12:16 Fajnie masz. Pieniądze wysyła się na konto, a nie na adres e-mail. Nieźle. Odpowiedz Link Zgłoś
pynia Re: farnando torres 06.08.10, 12:24 Pieniądze wysyła się na konto, a nie na adres e-mail. Nieźle. Odpowiedz Link Zgłoś
sweet94 Re: farnando torres 06.08.10, 12:28 ja organizuję wielką galę ciuchów! wysyłajcie mi pieniądze na moje ubranka!!! weź, daj spokój. zaśmiecasz forum, dziecino. Odpowiedz Link Zgłoś
yourgirl pisze sie Fernando ! 06.08.10, 12:36 taka niby fanka a nie wiesz jak sie pisze jego imie ! ;p Odpowiedz Link Zgłoś
szalona_fanka46 Re: farnando torres 06.08.10, 15:56 Hahahaha. Wyślę ci wirtualne banknoty na twój wirtualny adres. BRAWA Odpowiedz Link Zgłoś
szatynka. Re: farnando torres 06.08.10, 18:23 piszę się Fernando, jednak dziewczyny o to się nie czepiajcie, to chyba tylko zwykła literówka . dziewczynko, poprawiasz mi humor . < 3 Odpowiedz Link Zgłoś