Dodaj do ulubionych

farnando torres

    • zazdrosnakredka fErnando torres 06.08.10, 12:03
      Jestem jego fanką, ale ty to chyba jakieś problemy masz. -.-
    • i_am_fierce Buahahaha ile masz lat? 10? 06.08.10, 12:05
      Nie no,kolejne dziecko aż mi się humor poprawił! Teraz mogę iść na policję i powiedzieć że wyłudzasz pieniądze od niewinnych osób big_grin
      Słuchaj ja też wielbię Torresa,i też mam zamiar go spotkać i to się stanie jak pojadę do Mojej przyjaciółki która mieszka nie daeko Liverpoolu, ale nie cuduję z jaką 'pseudo galą' to jest poprostu żałosne!
    • gwiazdka_97 Re: farnando torres 06.08.10, 12:08
      leże i kwicze .. xdd
    • koralina94 Re: farnando torres 06.08.10, 12:16
      Fajnie masz. Pieniądze wysyła się na konto, a nie na adres e-mail. Nieźle.
    • pynia Re: farnando torres 06.08.10, 12:24
      Pieniądze wysyła się na konto, a nie na adres e-mail. Nieźle. uncertain
    • sweet94 Re: farnando torres 06.08.10, 12:28
      ja organizuję wielką galę ciuchów! wysyłajcie mi pieniądze na moje ubranka!!!
      weź, daj spokój. zaśmiecasz forum, dziecino.scianascianasciana
    • yourgirl pisze sie Fernando ! 06.08.10, 12:36
      taka niby fanka a nie wiesz jak sie pisze jego imie ! ;p
    • szalona_fanka46 Re: farnando torres 06.08.10, 15:56
      Hahahaha. Wyślę ci wirtualne banknoty na twój wirtualny adres. BRAWA
      • szatynka. Re: farnando torres 06.08.10, 18:23
        piszę się Fernando, jednak dziewczyny o to się nie czepiajcie, to chyba tylko zwykła
        literówka .
        dziewczynko, poprawiasz mi humor . < 3
        • pajlov4 Re: farnando torres 08.08.10, 15:02
          eee , ty sobie żartujesz ? oO
    • anusia14 Haha c; no to mnie rozbawiłaś xD 08.08.10, 14:59
    • lanser buahahahaha . 08.08.10, 15:00
      żałosne : x
    • iska1998 Re: farnando torres 08.08.10, 17:35
      ??uncertainuncertainuncertain

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka