• unborn_ Ładny ? 14.08.10, 11:03
      ładny, ale ja nie kupiłabym go sobie.
      • darkness_day nie jest zły ;D 14.08.10, 11:06
    • seneka4 Re: Ładny ? 14.08.10, 11:12
      Chodziłam z takim plecakiem do drugiej albo trzeciej klasy... ale podstawówki,
      wiec jak dla mnie jest zbyt dziecinni. Ja chodze albo z torebką albo z plecakiem
      z nike różowym albo czarnym... takie są najlepsze. (;
      • angela23420 Re: Ładny ? 14.08.10, 11:17
        Nie jest ładny jest wręcz paskudny!
    • thuskawka Re: Ładny ? 14.08.10, 11:16
      nawet, nawet. c;
    • zbuntowana676 Re: Ładny ? 14.08.10, 14:40
      Mi się osobiście nie podoba. Jakiś taki dziecinny confused
    • chocolatex Re: Ładny ? 14.08.10, 14:43
      Taki dla pięknisi. Mi się nie podoba. uncertain
      • norrmalna Re: Ładny ? 14.08.10, 14:47
        mi sie nie podoba,wole jednolite, ewentualnie z delikatnymi wzorkami
      • duuumi ;) 14.08.10, 14:49
        Każdy ma inny gust. Mi sie nie podoba, ale najwazniejsze jest to, żebyś Ty sie
        z nim dobrze czuła; )
    • monia.x3 Re: Ładny ? 14.08.10, 14:50
      średnio mi się podoba

      ale to moja opinia ;D
    • jassmin888 Re: Ładny ? 14.08.10, 14:50
      Bez urazy, ale jak dla mnie to trochę dziecinny, za jaskrawy . Gdyby był np. czarny z
      takimi wzorami- niebieskimi czerwonymi lub różowymi wasnie to był by nawet ok ; d

      Mnie też się często podobaja takie zwariowane rzeczy, ale potem głupio mi jest w tym
      gdzieś wyjść . ;p
    • blondzia Re: Ładny ? 14.08.10, 14:50
      Wiesz każdy ma inny gust ale mi ten plecak się nie podoba jest taki wieśniacki
      jak dla mnie wiocha i tyle tongue_out
      • nikt. Re: Ładny ? 14.08.10, 14:53
        nie jest najgorszy, aczkolwiek nie chciałabym mieć takiego.
    • nutkaaa Re: Ładny ? 14.08.10, 14:51
      no wzorzysty xd .
      ja bym sobie takiego nie kupiła ale jest ładny ;d .
      ja wole szary albo czarny z malym motywam jakimś ;pp
    • ironic_ Re: Ładny ? 14.08.10, 14:53
      nieładny. nie chodzi nawet o to, że rzuca się w oczy, ale ilość tych kwiatków i reszty
      badziewia wręcz mnie odtrąca i przytłacza. poza tym zbyt kolorowy. aczkolwiek to tylko
      moje zdanie, mój gust, który nie musi być jednoznaczny z Twoim. pozdrawiam.
    • lady_cat Re: Ładny ? 14.08.10, 14:59
      mi się nawet podoba. c ;
    • suoik fajny bardzo. :) 14.08.10, 15:08
    • agusiasweet mnie się tam podoba. <3 14.08.10, 15:12
    • creyzola Re: Ładny ? 14.08.10, 15:17
      ` mi się nie podoba .
    • leesh Re: Ładny ? 14.08.10, 15:20
      nie podoba mi się
    • truskawka159 Re: Ładny ? 14.08.10, 15:22
      Mnie się tam podoba xpp
    • frutella_xd Re: Ładny ? 14.08.10, 15:23
      Mi się nie podoba.
    • doggy Re: Ładny ? 14.08.10, 15:28
      słodki xD
    • spicygarlic Re: Ładny ? 14.08.10, 15:29
      no mi się nie podoba , ale skoro uważasz , że jest super to nie widzę problemu ; ))
    • luisia_emo Re: Ładny ? 14.08.10, 15:31
      nie jest zły , ale mi się osobiście słabo podoba . każdy ma inny gust !wink
      • geniaaa Re: Ładny ? 14.08.10, 15:36
        nawet , nawet ale powalający też nie jest . tongue_out
    • iga18 T U ! ! ! ; ** 14.08.10, 15:33
      Jak ci się podoba to mi nic nie mamy do gadania ; DD

      Pozdrawiam ; ** suspicious
    • magdzia511 Re: Ładny ? 14.08.10, 15:35
      da sie wytrzymaćscared chociaz fajniejszy by był czerwono czarnysurprised

    • sonia321 Re: Ładny ? 14.08.10, 15:38
      może być
      ale osobiście nie kupiłabym sobie takiego
    • znudzona_zyciem Re: Ładny ? 14.08.10, 15:39
      Oo ja też sie w nim zakochala, zuca sie w oczy ale o to wlasnie chodzi hehe, a
      gdzie kupilaś i czy to firmówka czy nietongue_out
    • agnes_ Re: Ładny ? 14.08.10, 15:43
      nie podoba mi się.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka