seneka4 Re: Ładny ? 14.08.10, 11:12 Chodziłam z takim plecakiem do drugiej albo trzeciej klasy... ale podstawówki, wiec jak dla mnie jest zbyt dziecinni. Ja chodze albo z torebką albo z plecakiem z nike różowym albo czarnym... takie są najlepsze. (; Odpowiedz Link Zgłoś
zbuntowana676 Re: Ładny ? 14.08.10, 14:40 Mi się osobiście nie podoba. Jakiś taki dziecinny Odpowiedz Link Zgłoś
norrmalna Re: Ładny ? 14.08.10, 14:47 mi sie nie podoba,wole jednolite, ewentualnie z delikatnymi wzorkami Odpowiedz Link Zgłoś
duuumi ;) 14.08.10, 14:49 Każdy ma inny gust. Mi sie nie podoba, ale najwazniejsze jest to, żebyś Ty sie z nim dobrze czuła; ) Odpowiedz Link Zgłoś
monia.x3 Re: Ładny ? 14.08.10, 14:50 średnio mi się podoba ale to moja opinia ;D Odpowiedz Link Zgłoś
jassmin888 Re: Ładny ? 14.08.10, 14:50 Bez urazy, ale jak dla mnie to trochę dziecinny, za jaskrawy . Gdyby był np. czarny z takimi wzorami- niebieskimi czerwonymi lub różowymi wasnie to był by nawet ok ; d Mnie też się często podobaja takie zwariowane rzeczy, ale potem głupio mi jest w tym gdzieś wyjść . ;p Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia Re: Ładny ? 14.08.10, 14:50 Wiesz każdy ma inny gust ale mi ten plecak się nie podoba jest taki wieśniacki jak dla mnie wiocha i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
nikt. Re: Ładny ? 14.08.10, 14:53 nie jest najgorszy, aczkolwiek nie chciałabym mieć takiego. Odpowiedz Link Zgłoś
nutkaaa Re: Ładny ? 14.08.10, 14:51 no wzorzysty xd . ja bym sobie takiego nie kupiła ale jest ładny ;d . ja wole szary albo czarny z malym motywam jakimś ;pp Odpowiedz Link Zgłoś
ironic_ Re: Ładny ? 14.08.10, 14:53 nieładny. nie chodzi nawet o to, że rzuca się w oczy, ale ilość tych kwiatków i reszty badziewia wręcz mnie odtrąca i przytłacza. poza tym zbyt kolorowy. aczkolwiek to tylko moje zdanie, mój gust, który nie musi być jednoznaczny z Twoim. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
spicygarlic Re: Ładny ? 14.08.10, 15:29 no mi się nie podoba , ale skoro uważasz , że jest super to nie widzę problemu ; )) Odpowiedz Link Zgłoś
luisia_emo Re: Ładny ? 14.08.10, 15:31 nie jest zły , ale mi się osobiście słabo podoba . każdy ma inny gust ! Odpowiedz Link Zgłoś
iga18 T U ! ! ! ; ** 14.08.10, 15:33 Jak ci się podoba to mi nic nie mamy do gadania ; DD Pozdrawiam ; ** Odpowiedz Link Zgłoś
magdzia511 Re: Ładny ? 14.08.10, 15:35 da sie wytrzymać chociaz fajniejszy by był czerwono czarny Odpowiedz Link Zgłoś
sonia321 Re: Ładny ? 14.08.10, 15:38 może być ale osobiście nie kupiłabym sobie takiego Odpowiedz Link Zgłoś
znudzona_zyciem Re: Ładny ? 14.08.10, 15:39 Oo ja też sie w nim zakochala, zuca sie w oczy ale o to wlasnie chodzi hehe, a gdzie kupilaś i czy to firmówka czy nie Odpowiedz Link Zgłoś