phraine Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 19.10.10, 22:38 1.Jak masz na imię? Weronika 2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? 20.09.1996 3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers, MUSE. 4.Jaki jest twój ulubiony kolor? fioletowy jak na razie bo się zmieniają : d 5.Uległaś 'Zmierzchomani'? niee 6.Twoja ulubiona piosenka to... jak na razie 'Airplanes' - Hayley Williams ft B.o.B. ale jestem pewna ,że niedługo będzie to inna. 7.Jaka jest twoja ulubiona książka? Cała seria Harrego Pottera,Eragon,Princess Diaries 8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to... nie mam ulubionego 9.Ulubione portale internetowe... Demotywatory,Mistrzowie,Komixxy,FBL trochę NK 10.Twoja ulubiona gra komputerowa? Sims 3 11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? NK,Facebook 12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? nie 13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? rovk,pop 14.Kim chciałała byś być w przyszłości? Sama nie wiem coś związane ze sportem bądź fotografią. 15.Jak mają na imie twoi rodzice? Wiola i Przemek Odpowiedz Link Zgłoś
collage Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 27.10.10, 16:40 1. Iza. 2. 20.09.1996 3. Linkin Park, Muse. 4. fiolet. 5. tak, było, minęło. 6. nie mam specjalnie wybranej. 7. Naznaczona. 8. Paramore. 9. fejsbuk. 10. nie mam. 11. fejsbuk, kotek, nk, szafa, weheartit, yt, yahoo, playtube itp. 12. rock punk. 13. indie rock. 14. dziennikarką. 15. nie ważne. Odpowiedz Link Zgłoś
akira Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 28.10.10, 00:15 1.Jak masz na imię? - tajemnica 2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? - i to również tajemnica 3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers, MUSE. - sorry, drugiego nie dam rady wybrać 4.Jaki jest twój ulubiony kolor? - czarny 5.Uległaś 'Zmierzchomani'? - nie 6.Twoja ulubiona piosenka to... - peja - kc 7.Jaka jest twoja ulubiona książka? - hp 8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to... - zespół? akurat ulubionego zespołu nie posiadam 9.Ulubione portale internetowe... - fbl 10.Twoja ulubiona gra komputerowa? - heroes 11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? - fbl, nk, kotek 12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? - podobno wyglądam jak emo, ale jakoś sama tego nie zauważam. 13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? - hip-hop 14.Kim chciałała byś być w przyszłości? - nie wiem 15.Jak mają na imie twoi rodzice? - ładnie Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowa_x Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 13:33 1. Patrycja 2. 20.12.1994r 3. Jonas Brothers i MUSE 4. Czarny, czerwony, złoty, fioletowy, różowy, niebieski 5. Tak 6. Make Me Wanna Die i Miss Nothing 7. The Last Song 8. The Pretty Reckless 9. Facebook, NK, Kotek, MySpace, Yahoo, Youtube 10. The Sims 2: Double Deluxe i The Sims 3 11. Facebook, NK, Kotek, MySpace, Yahoo, Youtube 12. Tak w niewielkim stopniu do Emo 13. Screamo, emocore, rock 14. Fotografem, bądź artystką 15. Marzena i Grzegorz, ale są po rozwodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 14:15 1. natalia 2. 25 października '95 3. muse i jonas brothers. 4. szary. 5. na książki, tak. na filmy, nie. ale mi przeszło i z tymi pierwszymi. 6. wybieranie ulubionej piosenki to cholrnie krzywdząca sprawa. mogę wybrać ulubioną płytę. piosenki nie mam zamiaru. 7. książki kuby żulczyka. 8. jakiś kings of leon, mgmt, the horrors, bla bla bla, nie mam ulubionych, mam czasowo-ulubionych. 9. kicia, formspring, photoblog, tuba. 10. nie gram w gry komputerowe. 11. ojej, mam dużo kont, o połowie nie pamiętam. 12. należę do grupy pozerów. 13. alternative, indie rock, electro, pop, 28975092 innych. 14. dziennikarką. piszącą sobie o muzyce. 15. elcia i tomcio, lol. ale ciekawe. Odpowiedz Link Zgłoś
migawka Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 14:26 1. Kamila < tak wiem brzydkie imię > 2. 17.01. 3. Jonas Brothers, One Rebuplic 4. Czarny 5. Nie 6. A nie powiem xD 7. O psach 8. Nie mam takiego 9. Kotek.pl Zapytaj.com.pl 10. Simsy oczywiście 11. Kotek, Zapytaj, Facebook, Nk 12. niee 13. PoP 14. Weterynarzem 15. Edyta i Waldemar xD Odpowiedz Link Zgłoś
miastowa. Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 14:29 1.Karolina 2. 9.7.'96 rok 3. muse i linkin park 4.granat,czarny , czerwony , czarny 5.tak , jestem fanką 6. różne np Starlight-muse i Brick by boring brick-Paramore 7. saga zmierzch 8. paramore i the killers ( ale te z pytania 3 to też ) 9. facebook 10.sims 2 i dodatki 11 fb i nk 12 nie 13 rock 14 coś z historiąl ub geografią 15 Jarek i Beata. Odpowiedz Link Zgłoś
mazakhousaxd Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 18:27 1. Magdalena. 2. 20 października 1995. 3. Linkin Park 4. Niebieski 5. Nieee.. nielubie ;p 6. Dużo od Pezeta i Rihanny ; *** 7. Saga "Dom Nocy" ; d 8. niemam.. 9. odpowie.pl, facebook. ;p 10. nie gram. ; d 11. Nk, tutaj i pare innych. 12. nie. 13. rap, hip-hop, r&b. 14. treserką delfinów xd, tancerką. 15. Jolanta, Jacek. Odpowiedz Link Zgłoś
azi1002 Cóż, jestem bardzo nudną osobą... 29.10.10, 18:40 sądząc po moich odpowiedziach: 1. Anna 2.16.10.1995 3.Żaden 4.Fiolet i purpura 5.Nie znoszę "Zmierzchu", więc... 6.Celine Dion - Its All Coming Back To Me Now 7.Przeminęło z Wiatrem, lot nad Kukułczym Gniazdem 8.ABBA 9.smoki.nightwood.net 10.Nie gram w gry komputerowe 11.Na Kotku (o ile można to nazwać portalem komputerowym) 12.Boże uchowaj 13.Pop i klasyczna 14.Antropologiem. 15.Elżbieta i Andrzej. Odpowiedz Link Zgłoś
doggy Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 19:54 1.Jak masz na imię? Aleksandra. 2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? 9 lipca 1996. 3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, MUSE. 4.Jaki jest twój ulubiony kolor? fiolet. 5.Uległaś 'Zmierzchomani'? Owszem xd 6.Twoja ulubiona piosenka to... 'Closer to the edge' Marsów ;D 7.Jaka jest twoja ulubiona książka? Zaćmienie. 8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to... 30 Seconds to Mars. 9.Ulubione portale internetowe... kot, twitter. 10.Twoja ulubiona gra komputerowa? nie gram w gry. 11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? na wielu. 12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? hmm... Echelon? ;D 13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? rock, rock alternatywny, punk rock. 14.Kim chciałała byś być w przyszłości? nie wiem jeszcze co zrobię ze swoim życiem. 15.Jak mają na imie twoi rodzice? Maria i Jan xd Odpowiedz Link Zgłoś
shunra Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 14:21 1. Agata 2. 07.07.1995 3. Linkin Park, MUSE 4. Czarny 5. Nie 6. Krypteria - Victoriam Speramus 7. Więzy krwi 8. Krypteria 9. kotek 10.Lionheart 11.nk 12.nie 13.Metal symfoniczny 14. Jeszcze nie wiem 15. Hanna i Andrzej Odpowiedz Link Zgłoś
magnaw18 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 22:12 1.Magda 2. 24.04 3.Linkin Park, Muse 4.czarny 5. przez jakiś czas ale na szczęście przeszło mi : ] 6. wszystkie Tokio Hotel ( nigdy nie umiałam wybrać ) 7.Dary Anioła : Miasto Kości ( cała ta saga ) 8.Tokio Hotel 9.nie mam 10.nie gram w gry komputerowe 11.jak to genialnie moje koleżanki stwierdziły że nie ma strony na której bym nie miała konta, nawet jeżeli nie używam 12.nie 13.różne rodzaje rocka, hip hop,rap itp. 14.piosenkarką i tancerką 15.Beata i Jarek Odpowiedz Link Zgłoś
jb...xddd Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 22:21 1. Andżelika ;d 2. 14.07.1997 3. One republic, Muse 4. fioletowy ? ;d 5. Przez chwilę ale mi przeszło 6. nie wieem ;d 7. hm... VD? 8. Green dayy 9. kotek , nk .. 10. nie mam, ogólnie nie lubię 11. naa kotku, ps , nk , photoblog 12. niee ;c 13. pop , RNB 14. trochę to przereklamowane.. ale aktorką o__O ;d 15. Marian xD mamy nie mam.. fajne pytania Odpowiedz Link Zgłoś
smacznegooo Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 22:32 > 1.Jak masz na imię? Wiola > 2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? 18.08.1997 > 3.Wybierz dwa z 4 zespołówne repubilc,Jonas Brothers > 4.Jaki jest twój ulubiony kolor? szary > 5.Uległaś 'Zmierzchomani'? nie > 6.Twoja ulubiona piosenka to...jedno życie,jedna miłość > 7.Jaka jest twoja ulubiona książka? Ty i Ja > 8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to... nie mam > 9.Ulubione portale internetowe...Kotek,nk > 10.Twoja ulubiona gra komputerowa? nie gram;p > 11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? Kotek,nk > 12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? nie > 13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? jazz > 14.Kim chciałała byś być w przyszłości? fotografem > 15.Jak mają na imie twoi rodzice? Edyta,Robert Odpowiedz Link Zgłoś
michaelmontana Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 22:40 1.Jak masz na imię? Michal 2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? 19 maja 1995 3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic 4.Jaki jest twój ulubiony kolor? Zielony i niebieeski 5.Uległaś 'Zmierzchomani'? Not 6.Twoja ulubiona piosenka to... Nie mam ;p 7.Jaka jest twoja ulubiona książka? Ostatnia Piosenka 8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to... wole wokalistki Miley Cyrus 9.Ulubione portale internetowe... nk, fbook, poszkole, kotek, pianofiles, teenidols4you 10.Twoja ulubiona gra komputerowa? Worlords Battercy 2 11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? nk, fbook 12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? nie 13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? pop And Rock 14.Kim chciałała byś być w przyszłości? Muzyk, wokalista, aktor Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielle97 ~ 31.10.10, 22:43 1.Jak masz na imię? Gabriela 2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? 24.01.97 3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers, MUSE 4.Jaki jest twój ulubiony kolor? wszystkie 5.Uległaś 'Zmierzchomani'? to było dawno, ale prawda 6.Twoja ulubiona piosenka to... praktycznie wszystkie KoL 7.Jaka jest twoja ulubiona książka? chyba Intruz 8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to...KoL 9.Ulubione portale internetowe...kotek.pl , fbl.pl 10.Twoja ulubiona gra komputerowa? the sims 11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? nk.pl 12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? nie 13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? rock 14.Kim chciałała byś być w przyszłości? może pediatrą lub architektem 15.Jak mają na imie twoi rodzice? Jakub i Agnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
andzelunia7 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 22:48 Andzelina 28.12.1996 Linkin park czarny nie zbyt nie mam nie lubie czytać ;/ Linkin park oj nie umiem wybrać nie gram wiele.... nie nie wiem szybko mi się zmienia gust Adriana i Tomek Odpowiedz Link Zgłoś
kakaowezycie Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 23:03 1. Karolina 2. 19.06.1996 3. One republic, Muse 4. pudrowy róż, miętowy, camelowy, granatowy, biały 5. jeszcze zani stalo się to modne... 6. chyba mam ich zbyt dużo, zeby je wymienić 7. Igrzyska Śmierci 8. wiele, ale min. happysad, Hey, paramore 9. facebook, groszki.pl, zeberka, czasaaaami kotek i pudelek, ale to sporadycznie 10. nie mam takiej chyba. 11. facebook, nk (aż wstyd się przyznać...) 12. nieee, raczej nie 13. rock, pop, jazz 14. okulistą, prawnikiem 15. Anna i Tomasz Odpowiedz Link Zgłoś
ironia Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 12:22 1. aleksandra 2. 24 maja '95 3. łee, z tych to tylko ewentualnie muse. 4. granatowy. 5. nie. ;p 6. oj, ni cholery nie wybiorę jednej. 7. patrz wyżej. 8. rolling stonesi i she&him. 9. 4teens, filmweb, lastfm, deviantart. 10. nie gram. 11. o ile wszystkie z punktu 9. można uznać za portale społecznościowe, to na nich + duużo innych. 12. nie należę. 13. indie rock, indie folk, jazz, rock. 14. pisarką. 15. gosia i waldek. Odpowiedz Link Zgłoś
majka04 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 12:41 1. Iga 2. 4 listopada 1997 ( już niedługo ) 3. Linkin Park, OneRepublic 4. fioletowy 5. NIEEE ! 6. bardzoo dużo ! ostanio to Tinie Tempah - Written In The Stars 7. rzecz w tym że NIENAWIDZĘ czytać książek . 8. yyy ... 9. facebook.pl , filmewb .pl , gadugadu.pl , pudelek.pl i plotek.pl 10. nie gram 11. nk.pl , facebook.com , kotek.pl 12. nie 13. Pop i R'n'B 14. architektem ale to trochę nie możliwe bo matematyka nie jest moją mocną stroną . 15. Ewelina i Marek . Odpowiedz Link Zgłoś
amazing__ Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 13:05 1. Olivia 2. 28.06.97 r. 3. Jonas Brothers, One republic . xd 4. Mam trzy , fioletowy, zielony, turkusowy . 5. No, heh . I love it .< 3 6. Mam bardzo dużo . W tym momencie Tyalor Swift ' Mine ' ale za piec minut mi sie zmieni. 7. Saga Zmierzch, " Zanzaczona " , " Drugie życie Bree cos tam xd " i wiele innych. 8. Dużo ich, ale chyba The Scene i ten co śpieweea w im fergie 9.kotek,nk 10. Online, MMO , sims . xd 11. społecznościowym tzn, że takie coś jak nk ? xd to nk, kotek, poszkole, fbl . itp. 12. Nie, mam swój styl i jestem sobą. 13. Pop, rock i soul . 14. Fotografem . 15. Anna i Maciej . Odpowiedz Link Zgłoś
dilaw_ Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 14:21 > 1.Jak masz na imię?Natalia > 2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia?15 luty > 3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers, MUSE. > 4.Jaki jest twój ulubiony kolor?Żółty > 5.Uległaś 'Zmierzchomani'?Tak ale tylko na początku.. już powoli mi się nudzi ;p > 6.Twoja ulubiona piosenka to...Nie mam ulubionej ;D Zabrakłoby miejsca na wszystkie ^ > 7.Jaka jest twoja ulubiona książka?Saga Zmierzch i Pamiętniki wampirów. > 8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to...Nie mam > 9.Ulubione portale internetowe...NK , FB , Kotek, Demotywatory, Komixxy > 10.Twoja ulubiona gra komputerowa?The sims 2 ;d > 11.Na jakim portalu społecznościowym masz kontoPkt. 9 <---- > 12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy?Nie ^ u mnie nie ma takich ^ > 13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej?Pop i hip-hop ;] > 14.Kim chciałała byś być w przyszłości?Aa nie wiem... myślałam nad policjantką. > 15.Jak mają na imie twoi rodzice?W i J Odpowiedz Link Zgłoś
esme1 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 16:08 1. Klaudia 2. 30.05.96 3. Linkin Park, Muse <3 4. fioletowy 5. tak trochę xd 6. Nirvana - Come as you are. <3 7. nie wiem, dużo jest fajnych. 8. Nirvana 9. yy.. 10. nie mam xd 11. na nk i facebooku. 12. nie. 13. rock. 14. zawsze chciałabym być aktorką, ale wiem że to nie wypali, więc się jeszcze nie zdecydowałam. 15. tajemnica państwowa c: Odpowiedz Link Zgłoś
miley347 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 18:50 1.Jak masz na imię?--- 2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia?4 lipiec '95 3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers, MUSE. Linkin Park,Jonas Brothers 4.Jaki jest twój ulubiony kolor?czerwony 5.Uległaś 'Zmierzchomani'?NIE 6.Twoja ulubiona piosenka to...My heart will go on-Celine Dion 7.Jaka jest twoja ulubiona książka?Harry Potter 8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to...Linkin Park 9.Ulubione portale internetowe...nie mam ulubionych 10.Twoja ulubiona gra komputerowa?Tomb Raider 11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto?na kotku 12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy?Nie 13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej?POP ROCK 14.Kim chciałała byś być w przyszłości?Nie wiem jeszcze 15.Jak mają na imie twoi rodzice?--- Odpowiedz Link Zgłoś
buuum Jo. mosz xd 01.11.10, 18:58 1.Jak masz na imię? Karolina 2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? 21.04.95 3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers, MUSE. 4.Jaki jest twój ulubiony kolor? szary 5.Uległaś 'Zmierzchomani'? niebardzo....w sumie to nie xd 6.Twoja ulubiona piosenka to... nie ma jednej.jest kilka 7.Jaka jest twoja ulubiona książka? harry potter 8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to...Nirvana 9.Ulubione portale internetowe... photoblog 10.Twoja ulubiona gra komputerowa? gta, simsy i nfs 11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? duzo ich 12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? raczej nie 13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? rock i grunge 14.Kim chciałała byś być w przyszłości? jeszcze nad tym nie myslalam 15.Jak mają na imie twoi rodzice? ania i tomek Odpowiedz Link Zgłoś
miley8888 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 19:06 A więc tak ;D 1.Ewelina 2.14,09,1998 3.One Republic i Linkin Park 4.Niebieski 5.Trochę ;D 6.Waka waka ;D 7.Zmierzch 8.Nie mam;D 9.Też nie mam;D 10.FIFA wiele części ;D 11.Oooo wiele ;D 12.Nie xD 13.POP i Rock 14.Najlepiej to piłkarką lub siatkarką lub kimś związanym z piłką nożną;D 15.Małgosia i Przemek ;D Odpowiedz Link Zgłoś