Dodaj do ulubionych

Pytania o osobowość :)-Wejdź :P

    • phraine Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 19.10.10, 22:38
      1.Jak masz na imię? Weronika
      2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? 20.09.1996
      3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers,
      MUSE.
      4.Jaki jest twój ulubiony kolor? fioletowy jak na razie bo się zmieniają : d
      5.Uległaś 'Zmierzchomani'? niee
      6.Twoja ulubiona piosenka to... jak na razie 'Airplanes' - Hayley Williams ft
      B.o.B. ale jestem pewna ,że niedługo będzie to inna.
      7.Jaka jest twoja ulubiona książka? Cała seria Harrego Pottera,Eragon,Princess
      Diaries
      8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to... nie mam ulubionego
      9.Ulubione portale internetowe... Demotywatory,Mistrzowie,Komixxy,FBL trochę NK
      10.Twoja ulubiona gra komputerowa? Sims 3
      11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? NK,Facebook
      12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? nie
      13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? rovk,pop
      14.Kim chciałała byś być w przyszłości? Sama nie wiem coś związane ze sportem
      bądź fotografią.
      15.Jak mają na imie twoi rodzice? Wiola i Przemek
    • collage Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 27.10.10, 16:40
      1. Iza.
      2. 20.09.1996
      3. Linkin Park, Muse.
      4. fiolet.
      5. tak, było, minęło.
      6. nie mam specjalnie wybranej.
      7. Naznaczona.
      8. Paramore.
      9. fejsbuk.
      10. nie mam.
      11. fejsbuk, kotek, nk, szafa, weheartit, yt, yahoo, playtube itp.
      12. rock punk.
      13. indie rock.
      14. dziennikarką.
      15. nie ważne.
    • akira Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 28.10.10, 00:15
      1.Jak masz na imię? - tajemnica
      2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? - i to również tajemnica
      3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers,
      MUSE. - sorry, drugiego nie dam rady wybrać
      4.Jaki jest twój ulubiony kolor? - czarny
      5.Uległaś 'Zmierzchomani'? - nie
      6.Twoja ulubiona piosenka to... - peja - kc
      7.Jaka jest twoja ulubiona książka? - hp
      8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to... - zespół?
      akurat ulubionego zespołu nie posiadam
      9.Ulubione portale internetowe... - fbl
      10.Twoja ulubiona gra komputerowa? - heroes
      11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? - fbl, nk, kotek
      12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? - podobno wyglądam jak emo, ale
      jakoś sama tego nie zauważam.
      13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? - hip-hop
      14.Kim chciałała byś być w przyszłości? - nie wiem
      15.Jak mają na imie twoi rodzice? - ładnie
    • kolorowa_x Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 13:33
      1. Patrycja
      2. 20.12.1994r
      3. Jonas Brothers i MUSE
      4. Czarny, czerwony, złoty, fioletowy, różowy, niebieski
      5. Tak
      6. Make Me Wanna Die i Miss Nothing
      7. The Last Song
      8. The Pretty Reckless
      9. Facebook, NK, Kotek, MySpace, Yahoo, Youtube
      10. The Sims 2: Double Deluxe i The Sims 3
      11. Facebook, NK, Kotek, MySpace, Yahoo, Youtube
      12. Tak w niewielkim stopniu do Emo
      13. Screamo, emocore, rock
      14. Fotografem, bądź artystką
      15. Marzena i Grzegorz, ale są po rozwodzie.
    • jane_ Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 14:15
      1. natalia
      2. 25 października '95
      3. muse i jonas brothers.
      4. szary.
      5. na książki, tak. na filmy, nie. ale mi przeszło i z tymi pierwszymi.
      6. wybieranie ulubionej piosenki to cholrnie krzywdząca sprawa. mogę wybrać ulubioną płytę. piosenki nie mam zamiaru.
      7. książki kuby żulczyka.
      8. jakiś kings of leon, mgmt, the horrors, bla bla bla, nie mam ulubionych, mam czasowo-ulubionych.
      9. kicia, formspring, photoblog, tuba.
      10. nie gram w gry komputerowe.
      11. ojej, mam dużo kont, o połowie nie pamiętam.
      12. należę do grupy pozerów.
      13. alternative, indie rock, electro, pop, 28975092 innych.
      14. dziennikarką. piszącą sobie o muzyce.
      15. elcia i tomcio, lol. ale ciekawe.
    • migawka Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 14:26
      1. Kamila < tak wiem brzydkie imię >
      2. 17.01.
      3. Jonas Brothers, One Rebuplic
      4. Czarny
      5. Nie
      6. A nie powiem xD
      7. O psach
      8. Nie mam takiego
      9. Kotek.pl Zapytaj.com.pl
      10. Simsy oczywiście
      11. Kotek, Zapytaj, Facebook, Nk
      12. niee
      13. PoP
      14. Weterynarzem
      15. Edyta i Waldemar xD
    • miastowa. Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 14:29
      1.Karolina
      2. 9.7.'96 rok
      3. muse i linkin park
      4.granat,czarny , czerwony , czarny
      5.tak , jestem fanką serce
      6. różne np Starlight-muse i Brick by boring brick-Paramore
      7. saga zmierzch
      8. paramore i the killers ( ale te z pytania 3 to też )
      9. facebook
      10.sims 2 i dodatki
      11 fb i nk
      12 nie
      13 rock
      14 coś z historiąl ub geografią
      15 Jarek i Beata.
    • mazakhousaxd Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 18:27
      1. Magdalena.
      2. 20 października 1995.
      3. Linkin Park
      4. Niebieski
      5. Nieee.. nielubie ;p
      6. Dużo od Pezeta i Rihanny ; ***
      7. Saga "Dom Nocy" ; d
      8. niemam..
      9. odpowie.pl, facebook. ;p
      10. nie gram. ; d
      11. Nk, tutaj i pare innych.
      12. nie.
      13. rap, hip-hop, r&b.
      14. treserką delfinów xd, tancerką.
      15. Jolanta, Jacek.
    • azi1002 Cóż, jestem bardzo nudną osobą... 29.10.10, 18:40
      sądząc po moich odpowiedziach:
      1. Anna
      2.16.10.1995
      3.Żaden
      4.Fiolet i purpura
      5.Nie znoszę "Zmierzchu", więc...
      6.Celine Dion - Its All Coming Back To Me Now
      7.Przeminęło z Wiatrem, lot nad Kukułczym Gniazdem
      8.ABBA
      9.smoki.nightwood.net
      10.Nie gram w gry komputerowe
      11.Na Kotku (o ile można to nazwać portalem komputerowym)
      12.Boże uchowaj
      13.Pop i klasyczna
      14.Antropologiem.
      15.Elżbieta i Andrzej.
    • doggy Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 29.10.10, 19:54
      1.Jak masz na imię? Aleksandra.
      2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? 9 lipca 1996.
      3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, MUSE.
      4.Jaki jest twój ulubiony kolor? fiolet.
      5.Uległaś 'Zmierzchomani'? Owszem xd
      6.Twoja ulubiona piosenka to... 'Closer to the edge' Marsów ;D
      7.Jaka jest twoja ulubiona książka? Zaćmienie.
      8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to... 30 Seconds to
      Mars.
      9.Ulubione portale internetowe... kot, twitter.
      10.Twoja ulubiona gra komputerowa? nie gram w gry.
      11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? na wielu.
      12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? hmm... Echelon? ;D
      13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? rock, rock alternatywny,
      punk rock.
      14.Kim chciałała byś być w przyszłości? nie wiem jeszcze co zrobię ze swoim życiem.
      15.Jak mają na imie twoi rodzice? Maria i Jan xd
    • shunra Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 14:21
      1. Agata
      2. 07.07.1995
      3. Linkin Park, MUSE
      4. Czarny
      5. Nie
      6. Krypteria - Victoriam Speramus
      7. Więzy krwi
      8. Krypteria
      9. kotek
      10.Lionheart
      11.nk
      12.nie
      13.Metal symfoniczny
      14. Jeszcze nie wiem
      15. Hanna i Andrzej
    • magnaw18 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 22:12
      1.Magda
      2. 24.04
      3.Linkin Park, Muse
      4.czarny
      5. przez jakiś czas ale na szczęście przeszło mi : ]
      6. wszystkie Tokio Hotel ( nigdy nie umiałam wybrać )
      7.Dary Anioła : Miasto Kości ( cała ta saga )
      8.Tokio Hotel
      9.nie mam
      10.nie gram w gry komputerowe
      11.jak to genialnie moje koleżanki stwierdziły że nie ma strony na której bym
      nie miała konta, nawet jeżeli nie używam
      12.nie
      13.różne rodzaje rocka, hip hop,rap itp.
      14.piosenkarką i tancerką
      15.Beata i Jarek
    • jb...xddd Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 22:21
      1. Andżelika ;d
      2. 14.07.1997
      3. One republic, Muse
      4. fioletowy ? ;d
      5. Przez chwilę ale mi przeszło big_grin
      6. nie wieem ;d
      7. hm... VD?
      8. Green dayy
      9. kotek big_grin , nk ..
      10. nie mam, ogólnie nie lubię big_grin
      11. naa kotku, ps , nk , photoblog
      12. niee ;c
      13. pop , RNB
      14. trochę to przereklamowane.. ale aktorką o__O ;d
      15. Marian xD mamy nie mam..
      fajne pytania wink
    • smacznegooo Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 22:32
      > 1.Jak masz na imię? Wiola
      > 2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? 18.08.1997
      > 3.Wybierz dwa z 4 zespołówsurprisedne repubilc,Jonas Brothers
      > 4.Jaki jest twój ulubiony kolor? szary
      > 5.Uległaś 'Zmierzchomani'? nie
      > 6.Twoja ulubiona piosenka to...jedno życie,jedna miłośćserce
      > 7.Jaka jest twoja ulubiona książka? Ty i Ja
      > 8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to... nie mam
      > 9.Ulubione portale internetowe...Kotek,nk
      > 10.Twoja ulubiona gra komputerowa? nie gram;p
      > 11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? Kotek,nk
      > 12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? nie
      > 13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? jazz
      > 14.Kim chciałała byś być w przyszłości? fotografem
      > 15.Jak mają na imie twoi rodzice? Edyta,Robertsmirk
    • michaelmontana Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 22:40
      1.Jak masz na imię?
      Michal
      2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia?
      19 maja 1995
      3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic
      4.Jaki jest twój ulubiony kolor?
      Zielony i niebieeski
      5.Uległaś 'Zmierzchomani'?
      Not
      6.Twoja ulubiona piosenka to...
      Nie mam ;p
      7.Jaka jest twoja ulubiona książka?
      Ostatnia Piosenka
      8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to...
      wole wokalistki smile Miley Cyrus
      9.Ulubione portale internetowe...
      nk, fbook, poszkole, kotek, pianofiles, teenidols4you
      10.Twoja ulubiona gra komputerowa?
      Worlords Battercy 2
      11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto?
      nk, fbook
      12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy?
      nie
      13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej?
      pop And Rock
      14.Kim chciałała byś być w przyszłości?
      Muzyk, wokalista, aktor
    • gabrielle97 ~ 31.10.10, 22:43
      1.Jak masz na imię? Gabriela
      2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? 24.01.97
      3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers,
      MUSE
      4.Jaki jest twój ulubiony kolor? wszystkie
      5.Uległaś 'Zmierzchomani'? to było dawno, ale prawda
      6.Twoja ulubiona piosenka to... praktycznie wszystkie KoL
      7.Jaka jest twoja ulubiona książka? chyba Intruz
      8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to...KoL
      9.Ulubione portale internetowe...kotek.pl , fbl.pl
      10.Twoja ulubiona gra komputerowa? the sims
      11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? nk.pl
      12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? nie
      13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? rock
      14.Kim chciałała byś być w przyszłości? może pediatrą lub architektem
      15.Jak mają na imie twoi rodzice? Jakub i Agnieszka
    • andzelunia7 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 22:48
      Andzelina
      28.12.1996
      Linkin park
      czarny
      nie zbyt
      nie mam
      nie lubie czytać ;/
      Linkin park
      oj nie umiem wybrać
      nie gram
      wiele....
      nie
      nie wiem szybko mi się zmienia gust
      Adriana i Tomek
    • kakaowezycie Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 31.10.10, 23:03
      1. Karolina
      2. 19.06.1996
      3. One republic, Muse
      4. pudrowy róż, miętowy, camelowy, granatowy, biały
      5. jeszcze zani stalo się to modne...
      6. chyba mam ich zbyt dużo, zeby je wymienić
      7. Igrzyska Śmierci
      8. wiele, ale min. happysad, Hey, paramore
      9. facebook, groszki.pl, zeberka, czasaaaami kotek i pudelek, ale to sporadycznie
      10. nie mam takiej chyba.
      11. facebook, nk (aż wstyd się przyznać...)
      12. nieee, raczej nie
      13. rock, pop, jazz
      14. okulistą, prawnikiem
      15. Anna i Tomasz
    • ironia Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 12:22
      1. aleksandra
      2. 24 maja '95
      3. łee, z tych to tylko ewentualnie muse.
      4. granatowy.
      5. nie. ;p
      6. oj, ni cholery nie wybiorę jednej.
      7. patrz wyżej.
      8. rolling stonesi i she&him.
      9. 4teens, filmweb, lastfm, deviantart.
      10. nie gram.
      11. o ile wszystkie z punktu 9. można uznać za portale społecznościowe, to na
      nich + duużo innych.
      12. nie należę.
      13. indie rock, indie folk, jazz, rock.
      14. pisarką.
      15. gosia i waldek.
      • majka04 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 12:41
        1. Iga
        2. 4 listopada 1997 ( już niedługo big_grin )
        3. Linkin Park, OneRepublic
        4. fioletowy
        5. NIEEE !
        6. bardzoo dużo ! ostanio to Tinie Tempah - Written In The Stars
        7. rzecz w tym że NIENAWIDZĘ czytać książek .
        8. yyy ...
        9. facebook.pl , filmewb .pl , gadugadu.pl , pudelek.pl i plotek.pl
        10. nie gram
        11. nk.pl , facebook.com , kotek.pl
        12. nie
        13. Pop i R'n'B
        14. architektem ale to trochę nie możliwe bo matematyka nie jest moją mocną stroną .
        15. Ewelina i Marek .
    • amazing__ Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 13:05
      1. Olivia
      2. 28.06.97 r.
      3. Jonas Brothers, One republic . xd
      4. Mam trzy , fioletowy, zielony, turkusowy .
      5. No, heh . I love it .< 3
      6. Mam bardzo dużo . W tym momencie Tyalor Swift ' Mine ' ale za piec minut mi sie zmieni.
      7. Saga Zmierzch, " Zanzaczona " , " Drugie życie Bree cos tam xd " i wiele innych.
      8. Dużo ich, ale chyba The Scene i ten co śpieweea w im fergie
      9.kotek,nk
      10. Online, MMO , sims . xd
      11. społecznościowym tzn, że takie coś jak nk ? xd
      to nk, kotek, poszkole, fbl . itp.
      12. Nie, mam swój styl i jestem sobą.
      13. Pop, rock i soul .
      14. Fotografem .
      15. Anna i Maciej .
    • dilaw_ Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 14:21
      > 1.Jak masz na imię?Natalia
      > 2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia?15 luty
      > 3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers,
      MUSE.
      > 4.Jaki jest twój ulubiony kolor?Żółty
      > 5.Uległaś 'Zmierzchomani'?Tak ale tylko na początku.. już powoli mi się
      nudzi ;p

      > 6.Twoja ulubiona piosenka to...Nie mam ulubionej ;D Zabrakłoby miejsca na
      wszystkie ^

      > 7.Jaka jest twoja ulubiona książka?Saga Zmierzch i Pamiętniki wampirów.
      > 8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to...Nie mam
      > 9.Ulubione portale internetowe...NK , FB , Kotek, Demotywatory, Komixxy
      > 10.Twoja ulubiona gra komputerowa?The sims 2 ;d
      > 11.Na jakim portalu społecznościowym masz kontoPkt. 9 <----
      > 12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy?Nie ^ u mnie nie ma takich ^
      > 13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej?Pop i hip-hop ;]
      > 14.Kim chciałała byś być w przyszłości?Aa nie wiem... myślałam nad
      policjantką.

      > 15.Jak mają na imie twoi rodzice?W i J
    • esme1 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 16:08
      1. Klaudia
      2. 30.05.96
      3. Linkin Park, Muse <3
      4. fioletowy
      5. tak trochę xd
      6. Nirvana - Come as you are. <3
      7. nie wiem, dużo jest fajnych.
      8. Nirvana
      9. yy..
      10. nie mam xd
      11. na nk i facebooku.
      12. nie.
      13. rock.
      14. zawsze chciałabym być aktorką, ale wiem że to nie wypali, więc się jeszcze
      nie zdecydowałam.
      15. tajemnica państwowa c:
    • miley347 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 18:50
      1.Jak masz na imię?---
      2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia?4 lipiec '95
      3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers, MUSE. Linkin
      Park,Jonas Brothers

      4.Jaki jest twój ulubiony kolor?czerwony
      5.Uległaś 'Zmierzchomani'?NIE
      6.Twoja ulubiona piosenka to...My heart will go on-Celine Dion
      7.Jaka jest twoja ulubiona książka?Harry Potter
      8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to...Linkin Park
      9.Ulubione portale internetowe...nie mam ulubionych
      10.Twoja ulubiona gra komputerowa?Tomb Raider
      11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto?na kotku
      12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy?Nie
      13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej?POP ROCK
      14.Kim chciałała byś być w przyszłości?Nie wiem jeszcze
      15.Jak mają na imie twoi rodzice?---
    • buuum Jo. mosz xd 01.11.10, 18:58
      1.Jak masz na imię? Karolina
      2.Jaka jest twoja pełna data urodzenia? 21.04.95
      3.Wybierz dwa z 4 zespołów: Linkin Park, One republic, Jonas Brothers, MUSE.
      4.Jaki jest twój ulubiony kolor? szary
      5.Uległaś 'Zmierzchomani'? niebardzo....w sumie to nie xd
      6.Twoja ulubiona piosenka to... nie ma jednej.jest kilka
      7.Jaka jest twoja ulubiona książka? harry potter
      8.(Bez wybierania jak przy numerze 3): Twój ulubiony zespół to...Nirvana
      9.Ulubione portale internetowe... photoblog
      10.Twoja ulubiona gra komputerowa? gta, simsy i nfs
      11.Na jakim portalu społecznościowym masz konto? duzo ich
      12.Najeżysz do jakiejś subkultury lub grupy? raczej nie
      13.Jaki gatunek muzyczny podoba Ci się najbardziej? rock i grunge
      14.Kim chciałała byś być w przyszłości? jeszcze nad tym nie myslalam
      15.Jak mają na imie twoi rodzice? ania i tomek
    • miley8888 Re: Pytania o osobowość :)-Wejdź :P 01.11.10, 19:06
      A więc tak ;D
      1.Ewelina
      2.14,09,1998
      3.One Republic i Linkin Park
      4.Niebieski
      5.Trochę ;D
      6.Waka waka ;D
      7.Zmierzch
      8.Nie mam;D
      9.Też nie mam;D
      10.FIFA wiele części ;D
      11.Oooo wiele ;D
      12.Nie xD
      13.POP i Rock wink
      14.Najlepiej to piłkarką lub siatkarką lub kimś związanym z piłką nożną;D
      15.Małgosia i Przemek ;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka