Dodaj do ulubionych

Grzywka, czy bez grzywki?

    • koralina94 Re: Grzywka, czy bez grzywki? 09.09.10, 21:23
      Mam grzywkę. Jak odrośnie to jest na bok:p
      • julcia284 mam bo skosie na bok ;) 09.09.10, 21:23
        • pretty_lady na bok ; P 09.09.10, 21:26
      • bucikowa Re: Grzywka, czy bez grzywki? 09.09.10, 21:26
        Nie mam grzywki i się z tego cieszę : )
    • mydyingsoul Re: Grzywka, czy bez grzywki? 09.09.10, 21:27
      Ja mam grzywkę na bok.;p Nie cierpię natomiast prostej, źle z nią wyglądam.
      • blondi_girl Re: Grzywka, czy bez grzywki? 09.09.10, 21:32
        ja mam na bok, ale nie w takim 'emowatym' stylu tylko taką pokrywajacą się z włosami.
    • truskawkooowaa. Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 21:17
      na bok . big_grin
    • kiyoko13 Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 21:26
      na bok,ale taką długą bo mam kręcone włosy
    • kajka11 Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 21:31
      na bok
    • vhyf_ Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 21:57
      miałam na prosto kiedyś, aktualnie choduje jest gdzieś za nos chyba, spinam ją
      do góry, albo innymi sposobami.
    • pruci Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 22:08
      ja od zawsze miałam grzywke na bok xd
    • dominikax3 Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 22:11
      ja nie mam.
    • linda Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 22:13
      mialam prosta i na book . Bywalo tez ze wgl nie mialam smile a teraz spowrotem mam na bok wink
    • fantabuu na bok 10.09.10, 22:16
    • frutella_xd Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 22:17
      Miałam na bok, ale musiałam wyciąć.
    • czekoladowagirl Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 22:18
      Ja mam grzywkę na bok tongue_out
    • mireille Ja ni mam xd 11.09.10, 00:07
      Zawsze noszę się na odwrót - kiedy nie było mody na grzywkę ja ją miałam,kiedy 98%
      dziewczyn w szkole oraz reszta zaczęła je sobie robić,ja się pozbyłam grzywki ;D jakoś
      moje upodobania ustawiają się inaczej do mody ... mnie to pasuje xd
      • ultra_fiolet Re: Ja ni mam xd 13.09.10, 16:51
        Kiedyś miałam na bok, później prostą, następnie na bok i taką mam do dziś tylko
        troszeczkę mi 'urosła i muszę jechać ją podciąć big_grin
        • kari116 nie mam 13.09.10, 16:56
          • morphine_ Re: nie mam 13.09.10, 16:59
            o taka C;

            https://wd7.photoblog.pl/lvp4/201008/8C/72006976.jpg
    • szukajmnie Re: Grzywka, czy bez grzywki? 13.09.10, 21:38
      Mam wink Tzn mam ją tak długą , że daję ją za ucho smile
    • seneka4 Re: Grzywka, czy bez grzywki? 14.09.10, 15:02
      mam pocieniowaną do przodu ,ale jest tak długa ,że mogę ją przeczesać na bok.
      • limka Re: Grzywka, czy bez grzywki? 14.09.10, 15:13
        Jako dziecko zawsze nosiłam grzywkę, ale jak miałam około 11 lat to zaczęłam ją zapuszczać i udało się. Barzo dobrze bez niej wyglądałam. Jednak jak miałam 12 lat to zrobiła się moda na cieniowane włosy i ukośne grzywki i taką fryzurę też sobie zrobiłam. Jednak uważam, że lepiej wyglądam bez grzywki dlatego od półtora miesiąca ją zapuszczam - już zakrywa mi oczy.
        Jeśli chodzi o grzywkę na bok to nie jest wersja dla mnie. Przynajmniej na razie nie. Może jak będę miała dłuższe włosy. Bo teraz w ogóle grzywka mi się nie chcę układać i muszę ją spinać, więc danie jej na bok odpada - i tak się nie ułoży.
    • thuskawka Re: Grzywka, czy bez grzywki? 14.09.10, 15:16
      a ja nie mam grzywki.
    • aszken na bok. 14.09.10, 15:18
      • lisaxx Re: na bok. 14.09.10, 15:20
        niedawno mialam taka ikf.styl.fm/img79387.items.86329.jpg
        ale urosla i teraz spinam ją tak i.pinger.pl/pgr273/81ae79b800267a5e49aee789
        ; ))
    • dilaw_ Na booku :] 14.09.10, 15:18
      i regularnie ją przycinam ;d
    • magdusiaa Grzywka 14.09.10, 15:23
      Ja mam grzywkę taką prostą, podobną do tej, co ma Ewa Farna, ale to
      przypadeksmile. Nosze taka od zawsze i na razie mi ona pasuje wink.
    • blyszczaca Re: Grzywka, czy bez grzywki? 14.09.10, 15:28
      ja ma grzywkę bo mam wysokie czoło i ładnie mi a ty nie wiem ....
    • gossip_trouble Re: Grzywka, czy bez grzywki? 14.09.10, 15:31
      Nie mam grzywki!
    • malinka25 read that! ;p 14.09.10, 15:33
      ja osobiscie nie mam grzywki, bo ładniej wyglądam bez.. tongue_out ale nawet bym nie
      chciała jej mieć, bo z nią duzo roboty.. smile pozdrawiam..
    • aniaaax3 Re: Grzywka, czy bez grzywki? 14.09.10, 15:37
      ja mam na bok : D
    • leah_1 Re: Grzywka, czy bez grzywki? 14.09.10, 15:41
      ja mam taką długą, na bok smile
    • karolinciaa_xdd MAM ! 14.09.10, 15:43
      Mam ! big_grin na bok . xd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka