koralina94 Re: Grzywka, czy bez grzywki? 09.09.10, 21:23 Mam grzywkę. Jak odrośnie to jest na bok:p Odpowiedz Link Zgłoś
bucikowa Re: Grzywka, czy bez grzywki? 09.09.10, 21:26 Nie mam grzywki i się z tego cieszę : ) Odpowiedz Link Zgłoś
mydyingsoul Re: Grzywka, czy bez grzywki? 09.09.10, 21:27 Ja mam grzywkę na bok.;p Nie cierpię natomiast prostej, źle z nią wyglądam. Odpowiedz Link Zgłoś
blondi_girl Re: Grzywka, czy bez grzywki? 09.09.10, 21:32 ja mam na bok, ale nie w takim 'emowatym' stylu tylko taką pokrywajacą się z włosami. Odpowiedz Link Zgłoś
kiyoko13 Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 21:26 na bok,ale taką długą bo mam kręcone włosy Odpowiedz Link Zgłoś
vhyf_ Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 21:57 miałam na prosto kiedyś, aktualnie choduje jest gdzieś za nos chyba, spinam ją do góry, albo innymi sposobami. Odpowiedz Link Zgłoś
pruci Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 22:08 ja od zawsze miałam grzywke na bok xd Odpowiedz Link Zgłoś
linda Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 22:13 mialam prosta i na book . Bywalo tez ze wgl nie mialam a teraz spowrotem mam na bok Odpowiedz Link Zgłoś
frutella_xd Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 22:17 Miałam na bok, ale musiałam wyciąć. Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladowagirl Re: Grzywka, czy bez grzywki? 10.09.10, 22:18 Ja mam grzywkę na bok Odpowiedz Link Zgłoś
mireille Ja ni mam xd 11.09.10, 00:07 Zawsze noszę się na odwrót - kiedy nie było mody na grzywkę ja ją miałam,kiedy 98% dziewczyn w szkole oraz reszta zaczęła je sobie robić,ja się pozbyłam grzywki ;D jakoś moje upodobania ustawiają się inaczej do mody ... mnie to pasuje xd Odpowiedz Link Zgłoś
ultra_fiolet Re: Ja ni mam xd 13.09.10, 16:51 Kiedyś miałam na bok, później prostą, następnie na bok i taką mam do dziś tylko troszeczkę mi 'urosła i muszę jechać ją podciąć Odpowiedz Link Zgłoś
szukajmnie Re: Grzywka, czy bez grzywki? 13.09.10, 21:38 Mam Tzn mam ją tak długą , że daję ją za ucho Odpowiedz Link Zgłoś
seneka4 Re: Grzywka, czy bez grzywki? 14.09.10, 15:02 mam pocieniowaną do przodu ,ale jest tak długa ,że mogę ją przeczesać na bok. Odpowiedz Link Zgłoś
limka Re: Grzywka, czy bez grzywki? 14.09.10, 15:13 Jako dziecko zawsze nosiłam grzywkę, ale jak miałam około 11 lat to zaczęłam ją zapuszczać i udało się. Barzo dobrze bez niej wyglądałam. Jednak jak miałam 12 lat to zrobiła się moda na cieniowane włosy i ukośne grzywki i taką fryzurę też sobie zrobiłam. Jednak uważam, że lepiej wyglądam bez grzywki dlatego od półtora miesiąca ją zapuszczam - już zakrywa mi oczy. Jeśli chodzi o grzywkę na bok to nie jest wersja dla mnie. Przynajmniej na razie nie. Może jak będę miała dłuższe włosy. Bo teraz w ogóle grzywka mi się nie chcę układać i muszę ją spinać, więc danie jej na bok odpada - i tak się nie ułoży. Odpowiedz Link Zgłoś
lisaxx Re: na bok. 14.09.10, 15:20 niedawno mialam taka ikf.styl.fm/img79387.items.86329.jpg ale urosla i teraz spinam ją tak i.pinger.pl/pgr273/81ae79b800267a5e49aee789 ; )) Odpowiedz Link Zgłoś
magdusiaa Grzywka 14.09.10, 15:23 Ja mam grzywkę taką prostą, podobną do tej, co ma Ewa Farna, ale to przypadek. Nosze taka od zawsze i na razie mi ona pasuje . Odpowiedz Link Zgłoś
blyszczaca Re: Grzywka, czy bez grzywki? 14.09.10, 15:28 ja ma grzywkę bo mam wysokie czoło i ładnie mi a ty nie wiem .... Odpowiedz Link Zgłoś
malinka25 read that! ;p 14.09.10, 15:33 ja osobiscie nie mam grzywki, bo ładniej wyglądam bez.. ale nawet bym nie chciała jej mieć, bo z nią duzo roboty.. pozdrawiam.. Odpowiedz Link Zgłoś