Dodaj do ulubionych

NK czy FaceBook?? ;))

    • pussy_ NK czy Facebook? 10.10.10, 10:55
      po dłuższym korzystaniu z obu serwisów, zdecydowanie stwierdzam, że facebook. jest tam o wiele więcej możliwości. : )
    • pinkax3 Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 10:56
      FacebOOk . !!! ;0 Ale NK też może byc .
    • kaapelusik Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 11:00
      dla mnie obydwa sa fajne surprised
    • zcziluj Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 12:43
      uważam, że facebook jest lepszy, ponieważ ma dużo więcej fajniejszych funkcji
      niż nk : )
    • arbuseq Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 12:49
      FaceBook: )
    • zigii Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 12:55
      facebook zdecydowanie. c;
    • lalka13 wolee nk :D :D. 10.10.10, 12:55
      jw.
      • aleksindahouse FEJS FTW!!! 10.10.10, 13:38
        serce FACEBOOK! serce
    • deedee Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 13:00
      nk lubie ale do face'a nic nie mam ; )
      tez go lubię chociaż jeszcze nie do końca obczajam xd
    • zuzanna. Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 13:16
      fb :]
    • aiella Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 13:18
      bez dwóch zdań facebook! big_grin
    • miss_nothing nic, bo ... 10.10.10, 13:18
      wolę myspace i twittera ! : D
    • candy21 fcb . 10.10.10, 13:20
      na 1000000 % facebook.
      nk jest przereklamowane, takie tandetne. cały czas 'ulepszają' je. ja tam konta
      nie mam i sie ciesze..
      a facebook to co innego. dużo lepszy, kontakty z ludźmi zza granicy i wgl.i
      lepsza grafik smile
    • kcjb Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 13:52
      FB
    • martussiaaa en ka ! . 10.10.10, 13:54
    • jussyxd Re: Facebook bo jest farmville i frontierville :d 10.10.10, 13:54
      kocham te gry big_grin
    • bieberek Re: NK czy FaceBook?? ;)) 13.10.10, 20:20
      Oczywiście,że też o 100 razy lubię bardziej facebook'a!big_grin
    • sexy_girl Re: NK czy FaceBook?? ;)) 13.10.10, 23:33
      też mam nk , ale mnie denerwuje . nie wiem czemu , ale za dużo tych fikcyjnych
      kont i wg -,- .
      facebook rządzi ;d ♥♥♥
    • dominikax3 Re: NK czy FaceBook?? ;)) 14.10.10, 19:43
      ja wolę nk.
    • patka12 Re: NK czy FaceBook?? ;)) 15.10.10, 15:29
      osobiście nk big_grin
    • miastowa. Re: NK czy FaceBook?? ;)) 24.10.10, 16:14
      rositta napisał(a):

      > osobiście nie lubię nk, ale mam tam konto
      > wole po 100kroć facebooka, bo jest ciekawszy i to o wiele wink)
      >
      > a jak u was??suspicious
      - pewnie że Facebook
      • arriane_ Re: NK czy FaceBook?? ;)) 24.10.10, 16:20
        NK . fejsbók jest dla warszawiaków któży chcą być kól bo fejs jest teraz modny i farma.
    • sokbananowy Re: NK czy FaceBook?? ;)) 24.10.10, 16:19
      Nk.
    • andzias nk . 24.10.10, 16:20
    • innocence_ Re: NK czy FaceBook?? ;)) 24.10.10, 16:22
      FB x]
    • gosiaczek125 Re: NK czy FaceBook?? ;)) 24.10.10, 17:52
      To i to...piwopiwopiwo
    • milkkaa Facebook ... xD 24.10.10, 20:22

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka