pussy_ NK czy Facebook? 10.10.10, 10:55 po dłuższym korzystaniu z obu serwisów, zdecydowanie stwierdzam, że facebook. jest tam o wiele więcej możliwości. : ) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkax3 Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 10:56 FacebOOk . !!! ;0 Ale NK też może byc . Odpowiedz Link Zgłoś
zcziluj Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 12:43 uważam, że facebook jest lepszy, ponieważ ma dużo więcej fajniejszych funkcji niż nk : ) Odpowiedz Link Zgłoś
deedee Re: NK czy FaceBook?? ;)) 10.10.10, 13:00 nk lubie ale do face'a nic nie mam ; ) tez go lubię chociaż jeszcze nie do końca obczajam xd Odpowiedz Link Zgłoś
candy21 fcb . 10.10.10, 13:20 na 1000000 % facebook. nk jest przereklamowane, takie tandetne. cały czas 'ulepszają' je. ja tam konta nie mam i sie ciesze.. a facebook to co innego. dużo lepszy, kontakty z ludźmi zza granicy i wgl.i lepsza grafik Odpowiedz Link Zgłoś
jussyxd Re: Facebook bo jest farmville i frontierville :d 10.10.10, 13:54 kocham te gry Odpowiedz Link Zgłoś
bieberek Re: NK czy FaceBook?? ;)) 13.10.10, 20:20 Oczywiście,że też o 100 razy lubię bardziej facebook'a! Odpowiedz Link Zgłoś
sexy_girl Re: NK czy FaceBook?? ;)) 13.10.10, 23:33 też mam nk , ale mnie denerwuje . nie wiem czemu , ale za dużo tych fikcyjnych kont i wg -,- . facebook rządzi ;d ♥♥♥ Odpowiedz Link Zgłoś
miastowa. Re: NK czy FaceBook?? ;)) 24.10.10, 16:14 rositta napisał(a): > osobiście nie lubię nk, ale mam tam konto > wole po 100kroć facebooka, bo jest ciekawszy i to o wiele ) > > a jak u was?? - pewnie że Facebook Odpowiedz Link Zgłoś
arriane_ Re: NK czy FaceBook?? ;)) 24.10.10, 16:20 NK . fejsbók jest dla warszawiaków któży chcą być kól bo fejs jest teraz modny i farma. Odpowiedz Link Zgłoś