madziiik00 13.10.10, 22:15 Mam pytanie... jakie polecacie fajne telefony?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madziiik00 Re: komórkaa 13.10.10, 22:19 odpowiadajcie pilisss... muszę dokonać szybkiego wyboruuu;/ Odpowiedz Link Zgłoś
kiciaa123 Re: komórkaa 13.10.10, 22:23 dołączam się do pytaniaa musze do jtr wiedzieć chybaa kupuję samsunga Avile Odpowiedz Link Zgłoś
gitara_i_glany Re: komórkaa 13.10.10, 22:23 No ja mam Nokie N97 i jestem z niej zadowolona ;P POLECAM !!! Odpowiedz Link Zgłoś
wyobraznia Re: komórkaa 13.10.10, 22:34 każdy będzie chwalił swoje, było dużo wątków. poszukaj . Odpowiedz Link Zgłoś
temptation Re: komórkaa 13.10.10, 22:36 Sony Ericson Spiro - Zylo , ? Samsung Avilla - zajebisty telefon . ;D . iPhone . ! Odpowiedz Link Zgłoś
koniara13 . 01.11.10, 09:52 1. samsung galaxy(mam i jestem zadowolona. chociaż zależy jaki galaxy. ja mam lite czerwono czarny ) 2. side kick 3. black berry Odpowiedz Link Zgłoś