13.10.10, 22:15
Mam pytanie... jakie polecacie fajne telefony??smirk
Obserwuj wątek
    • madziiik00 Re: komórkaa 13.10.10, 22:19
      odpowiadajcie pilisss... muszę dokonać szybkiego wyboruuu;/
      • kiciaa123 Re: komórkaa 13.10.10, 22:23
        dołączam się do pytaniaa
        musze do jtr wiedzieć
        chybaa kupuję samsunga Avile wink
    • gitara_i_glany Re: komórkaa 13.10.10, 22:23
      No ja mam Nokie N97 i jestem z niej zadowolona ;P
      POLECAM !!!
      • wyobraznia Re: komórkaa 13.10.10, 22:34
        każdy będzie chwalił swoje, było dużo wątków.
        poszukaj . cool
    • temptation Re: komórkaa 13.10.10, 22:36
      Sony Ericson Spiro - Zylo , ? Samsung Avilla - zajebisty telefon . ;D . iPhone . !
    • x.pati.x Re: komórkaa 13.10.10, 22:38
      było.
      poszukaj.
    • grloulie Re: komórkaa 13.10.10, 22:43
      LG Kp 501 wink
    • koniara13 . 01.11.10, 09:52
      1. samsung galaxy(mam i jestem zadowolona. chociaż zależy jaki galaxy. ja mam
      lite czerwono czarny serce)
      2. side kick
      3. black berry
    • jessicaniunnia Re: komórkaa 01.11.10, 11:54
      se s500i ;P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka