kami__007 19.10.10, 15:53 www.youtube.com/watch?v=Qm30ADG3Jg8 Co myślicie o tym filmiku????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
frutella_xd Re: Parodia reklamy Apap 19.10.10, 16:22 Ta parodia nie zrobiła na mnie wrażenia. Widziałam tysiąc razy lepsze. Odpowiedz Link Zgłoś
coloringme Re: Parodia reklamy Apap 19.10.10, 16:26 Szczerze? Dla mnie DNO -_- CM ; * Odpowiedz Link Zgłoś