Dodaj do ulubionych

Parodia reklamy Apap

19.10.10, 15:53
www.youtube.com/watch?v=Qm30ADG3Jg8
Co myślicie o tym filmiku?????
Obserwuj wątek
    • blyszczaca Re: Parodia reklamy Apap 19.10.10, 15:57
      Hahaha big_grinbig_grinbig_grin

      xD xD xD piwo piwo piwo
    • frutella_xd Re: Parodia reklamy Apap 19.10.10, 16:22
      Ta parodia nie zrobiła na mnie wrażenia. Widziałam tysiąc razy lepsze.
    • coloringme Re: Parodia reklamy Apap 19.10.10, 16:26
      Szczerze? Dla mnie DNO -_-

      CM ; *

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka