znacie jakieś ? teraz możemy się z nich śmiać , ale np. 10 lat temu to były dla nas poważne sprawy . Ja na przykład gdy miałam 3 lata , gdy ktoś mnie pytał ' czemu ? ' ja powtarzałam ' bo temu ! ' tych tekstów było wiele , a wy pamiętacie swoje ? Dzielcie się nimi z nami