mary_ Re: Kaple z Tymbarka :P 21.11.10, 22:16 Ja mam swoje 3 ulubione : "TE 2 SŁOWA, 9 LITER", "JESTEŚ MOIM MARZENIEM" i "UZALEŻNIAM OD SZCZĘŚCIA" . Odpowiedz Link Zgłoś
tacogokocha Re: Kaple z Tymbarka :P 21.11.10, 22:21 a taki mam kaprysik i buziakiem kurz z uczuc zrzuc i jak sie zakochalam to otwieram tymbarka i pisze ,,motyle w buchu'' albo mialam urodziny i wyszło wszystkiego najlepszego jeszce cos bylo ale nie pamietam Odpowiedz Link Zgłoś
natka13133 Re: Kaple z Tymbarka :P 21.11.10, 22:27 Kiedyś w lato, było gorąco i kopiłyśmy sobie z koleżanka tymbarki. No i tak siedzimy na podwórku i ona swojego otworzyła i bierze łyka, a ja próbowałam swojego otworzyć i nic. No i ja próbuje i próbuje i nic. Ona miała ze mnie taki ubaw, ze wypluła prawie pół butelki. Gdy ona już prawie nie miała picia to mi się udało otworzyć, a na kapslu było: "Podziel się uśmiechem" Odpowiedz Link Zgłoś
wika14 Tymbark! xD 22.11.10, 00:11 ja teraz otworzyłam i na zakręcte jest "taniec to wolność" ;D Odpowiedz Link Zgłoś
wika14 Re: Kaple z Tymbarka :P 22.11.10, 00:18 ja teraz otworzyłam i na zakręcte jest "taniec to wolność" ;D i mam jeden ulubiony który dostałam od koleżanki "I love USA" cudowny jest i w ogóle to prawda ;D Odpowiedz Link Zgłoś
deklove Re: Kaple z Tymbarka :P 22.11.10, 16:17 ja ostatnio miałam : Jesteś moim marzeniem Marzenia sie spełniaja Czyżby motylki w brzuchu ;] A co do niektorych opowiadan to troche takie zmyslonee. Pozdrawia Deklove ;* Odpowiedz Link Zgłoś
fictive. Re: Kaple z Tymbarka :P 22.11.10, 16:18 a ja miałam narysowaną gwiazdkę na kapslu. edycja limitowana czy co ? ;p Odpowiedz Link Zgłoś
polllaa internetowy kapselek 22.11.10, 16:25 ja już nie pamiętam ;p a znacie tego kapselka : www.kapselek.1k.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
eheehe :P 22.11.10, 16:30 mam duuużo tych kapsli i dużo historii z nimi związanymi, ale najlepsza historia była jak mi przyjaciel otwierał tymbarka i było tam JESTEM TWÓJ, a tydzień potem już byliśmy razem i nadal jesteśmy ... c(: oj wgl. tymbark zawsze trafia w mój nastrój ... kiedyś stałam przed trudnym wyborem i kupiłam sobie na pocieszenie tymbarka i było MOŻE POMOŻE ... hehe . : D Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielle97 u mnie to była historia z kapslami... 22.11.10, 16:33 miałyśmy z koleżankami fazę na różne horrory <to było w weekend głównie> a potem jak przyszłyśmy do szkoły i zaczęłyśmy rozmawiać że się teraz boimy , to na kapslu było napisane : strach to tylko myśl . ; P Odpowiedz Link Zgłoś
temptation Re: Kaple z Tymbarka :P 23.11.10, 21:28 nie pamiętam co mi najfajnijszego pisało ; ] . ale teraz mi powiedział : To TWÓJ dzień ... hmm . racja . dziś jest specjalny dzień . Odpowiedz Link Zgłoś
delicious . 24.11.10, 18:13 W ostatnie dni szkoły postawiłam przyjaciółce Tymbarka, na kapselku: Nigdy o Tobie nie zapomnę. Jesteśmy teraz w innych szkołach bardzo daleko i od tamtego czasu jej nie wiedziałam, ale pamiętam... Odpowiedz Link Zgłoś
hilary_fanka Re: . 24.11.10, 18:34 Pamiętam, jak na obozie chłopaki mieli taki szał, żeby cieniutkim głosem przeciągle mówić "Oł noooł". Na obiedzie optwieramy Tymbark, a tam "Oł noł!". Śmialiśmy się z tego chyba przez cały posiłek Odpowiedz Link Zgłoś
glamour_zombie Re: Kaple z Tymbarka :P 24.11.10, 18:35 najlepszy kapsel mój to chyba : "♥" i "nie bój się miłości" mam jeszcze : co porobimy?? ale o co kaman? coś tu nie gra Odpowiedz Link Zgłoś
miley Re: Kaple z Tymbarka :P 24.11.10, 18:56 byłam kiedyś z koleżankom w galeri handlowej i poszłyśmy do tesco po tymbarka i otwieram a tam pisze super obniżki idziemy do sklepu z ciuchami a tam super obniżki nawet do 60 procent normalnie byłam zaskoczona Odpowiedz Link Zgłoś
fuckingprinces Re: Kaple z Tymbarka :P 24.11.10, 19:18 OMG Było coś takiego że moja przyjaciółka cały dzień gadała o jakiś pseudo ciachach oczywiście ją wyśmiałam i tam gadałam razem z kumeplą ze my jesteśmy feministkami Wracam do domu i wzięłam tymbarka z lodówki wyluzwoana otwieram i patrzę na kapsel, a tam: "miłość i tak cię dopadnie " Odpowiedz Link Zgłoś
juulek Re: Kaple z Tymbarka :P 24.11.10, 19:22 Trochę pokłóciłam się z przyjaciółką i kupiłam sobie tymbarka. Pisało "Aj kill ju "! Albo śmieszne było "Daj mi tę noc" Odpowiedz Link Zgłoś
twilightfan01 Re: Kaple z Tymbarka :P 24.11.10, 19:34 moje zdarzenie: kolega kupił mi tymbarka i innym koleżankom. one sobie poszły. My poszliśmy usiąść na ławkę, on daje mi tymbarka. Otwieram, a tam pisze: ,,umówimy się ?'' spojrzałam się na kolegę, pokazałam mu to a ten takie wielkie oczy zrobił. albo idziemy z paczką, śmiejemy się i pijemy tymbarki, otwieram a tam: ,,z czego rżysz?'' Odpowiedz Link Zgłoś
nikuchova. Re: Kaple z Tymbarka :P 24.11.10, 20:56 "Włatcy owocuf" - nic specjalnego, ale podobał mi się c: Odpowiedz Link Zgłoś
alice.... moje boskie ;DD 24.11.10, 21:03 nie miałam raz siły, zeby go otworzyć i dałam go mojej koleżance, zeby go otworzyła, a tam napis :"Jesteście sobie przeznaczeni" ;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
juulek Re: Kaple z Tymbarka :P 27.11.10, 12:57 Ja też miałam "Włatcy owocuf" pod Tymbarkiem z plastikowej butelki jabłko-arbuz ;p Odpowiedz Link Zgłoś
geniaaa . 25.11.10, 15:40 ostatnio kiedy kupiłam tymbarka było napisane: Buraczek : * Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowa_x Re: Kaple z Tymbarka :P 13.12.10, 13:39 ja mam takie jak: nie pogadasz było, minęło no worries o czym teraz pomyślałeś? ktoś na ciebie patrzy wystarczy jedno słowo na dwoje babka orzeźwiała wal śmiało! Odpowiedz Link Zgłoś
smiley. . . . 13.12.10, 13:49 ` kiedyś miałam taka historyjkę. gadałam z koleżanką i ona mi zaczęła coś gadać, żebyś powiedziała jednemu kolesiowi o jednej rzeczy. ;p. na drugi dzień w tymbarku miałam 'musisz coś komuś powiedzieć' i ona mówi 'widzisz?' , taak, a potem ten koleś do nas przyszedł . dziwne. Odpowiedz Link Zgłoś
pyskatagowniara Re: Kaple z Tymbarka :P 13.12.10, 14:36 Ja kiedyś szłam z moim kolegą a on ma wielkie poczucie chumoru no i ja kupiłam tymbarka nie mogłam go otworzyć bo zerwałam te kułeczko to on się z tym męczył i wkońcu otworzył o jakiś słup na na kapslu pisało " Zacznij od nowa" a on zrobił taką mine i zamknął go i znów się zaczął męczyć xDee Odpowiedz Link Zgłoś
szalony_chomik Kolekcjonuje kapsle :D 19.12.10, 14:23 Chyba , jak byłam szczęśliwa i był napis "zamerdaj ogonkiem" Odpowiedz Link Zgłoś
star_is_best Re: Kaple z Tymbarka :P 02.01.11, 20:28 Masz problem ? <br /> powiedz nie chcesz nie mów Odpowiedz Link Zgłoś