indianaa 06.02.11, 13:16 Wątek założony z nudów ;D . Zastanawiam się,czy gdybyście miały wybierać między wzrostem to wolałybyście być najniższe [zakładam ok. 155 cm] , czy najwyższe [zakładam ponad 185cm] Ja wolałabym osobiście to pierwsze . A jak z Wami ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buntowniczkaxd . 06.02.11, 13:19 chciałabym miec 182 :d a mam jakieś 167 i 14 lat -_- Odpowiedz Link Zgłoś
ladyy13 Re: . 08.05.11, 12:45 Ja zostanę przy swoich 168 155 nie chciałabym mieć ! taki krasnoluddek Odpowiedz Link Zgłoś
virginkaa Re: Wysokie,czy niskie ? 09.02.11, 15:06 Niższa. Zdecydowanie, takie wysokie dziewczyny nie wyglądają dobrze, ogólnie wg. facetów (XD) idealny wzrost kobiety to 167 Najwyżej 170. Odpowiedz Link Zgłoś
music_is_life Re: Wysokie,czy niskie ? 23.04.11, 17:22 zwisa mi to bo i tak jestem wysoka ;p Odpowiedz Link Zgłoś
mila13 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:31 A teraz co chwilę będą wątki o wzroście .Dobra więc ja wolałabym być niższa gdyż ponieważ albowiem mam aż 175cm. Odpowiedz Link Zgłoś
karmel_ Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:36 ludzie, pytanie nie jest ile macie/ile chciałybyście mieć wzrostu. -.- myślę że wybrałabym niższą wersję. wysokie osoby wyglądają jak takie wielkoludy. ;d Odpowiedz Link Zgłoś
mish niska;) 06.02.11, 13:37 do wysokich nie należę, zawsze chciałam kilku centymetrów więcej, ale powyżej 170 to już moim zdaniem za dużo ;p dlatego lepsze 155cm niż 185cm Odpowiedz Link Zgłoś
rememberina Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:46 w sumie to różnie, chociaż mam 164 cm i marudzę, że chciałabym być wyższa [marudzę ponieważ od 1,5 roku nic nie urosłam...] to jednak odpowiada mi taki wzrost Odpowiedz Link Zgłoś
january29 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:50 niskie, można by nosić super wysokie szpilki Odpowiedz Link Zgłoś
magdusia1 Wysoka !!! ho ho :-) 06.02.11, 13:55 o tak wolałabym być wysoka ale i tak jestem mam 170 cm wzostu i tyle mi starczy Odpowiedz Link Zgłoś
nikki Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:57 ja chyba tak pośrodku a jak już to te 155cm to by mogły być xd Odpowiedz Link Zgłoś
pwe Re: Wysokie,czy niskie ? 08.05.11, 17:20 Ogólnie to najlepsza miara to od 170 - 175 cm tyle mają profesjonalne modelki. Ale ja mam 165 cm i też się cieszę. Przynajmniej mogę wysokie szpilki nałożyć . Odpowiedz Link Zgłoś
dominikax3 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:57 niższa , przecież możesz założyć szpilki ;d Odpowiedz Link Zgłoś
chocolatex Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:58 Jeśli miałabym wybierać to chciałabym być niższa. 185 cm to już żyrafa. (bez obrazy) Odpowiedz Link Zgłoś
angel1117 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 14:05 chciałabym mieć 175 cm wzrostu ;p Odpowiedz Link Zgłoś
lolisia_xdd Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 14:09 pół na pół. nie za niska, ale też nie za wysoka. tak pomiędzy 165-173 cm. ;] Odpowiedz Link Zgłoś
zuzka1802 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 14:16 ja też wole to pierwsze , choć mam 169 cm Odpowiedz Link Zgłoś
sandrolaxd Re: niskie. 06.02.11, 14:22 Mam 150cm więc wolałabym nawet to 155. Głupi0 (jak dla mnie.nie chce nikogo obrażać czy coś) Być tak bardzo wysokim. Trudno jest znaleźć chłopaka wyższego od siebie,nie można chodzić w szpilkach itp. Odpowiedz Link Zgłoś
milya Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 14:25 pierwsze. ^ ^ jestem drobniutka jak japonka i mi się to podoba. Odpowiedz Link Zgłoś