Dodaj do ulubionych

Wysokie,czy niskie ?

06.02.11, 13:16
Wątek założony z nudów ;D .
Zastanawiam się,czy gdybyście miały wybierać między wzrostem to wolałybyście być najniższe [zakładam ok. 155 cm] , czy najwyższe [zakładam ponad 185cm]
Ja wolałabym osobiście to pierwsze wink .
A jak z Wami ?
Obserwuj wątek
    • roksanaroxana pomiędzy ;p 06.02.11, 13:18
    • marsjanka115 x__x 06.02.11, 13:18
      chciałabym mieć 170 uncertain
    • buntowniczkaxd . 06.02.11, 13:19
      chciałabym miec 182 :d a mam jakieś 167 i 14 lat -_-
      • ladyy13 Re: . 08.05.11, 12:45
        Ja zostanę przy swoich 168 tongue_out
        155 nie chciałabym mieć ! taki krasnoluddek tongue_out
    • olckaa Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:23
      zwisa mi to
    • pynia Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:25
      Ja niska - ok 160cm.
      • virginkaa Re: Wysokie,czy niskie ? 09.02.11, 15:06
        Niższa. Zdecydowanie, takie wysokie dziewczyny nie wyglądają dobrze, ogólnie wg. facetów (XD) idealny wzrost kobiety to 167 big_grin Najwyżej 170.
        • koloorowa. Re: Wysokie,czy niskie ? 11.02.11, 19:17
          Niższa, małe jest piękne xd
      • music_is_life Re: Wysokie,czy niskie ? 23.04.11, 17:22
        zwisa mi to bo i tak jestem wysoka ;p
    • mila13 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:31
      A teraz co chwilę będą wątki o wzroście uncertain.Dobra więc ja wolałabym być niższa gdyż ponieważ albowiem mam aż 175cm.
      • karmel_ Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:36
        ludzie, pytanie nie jest ile macie/ile chciałybyście mieć wzrostu. -.-

        myślę że wybrałabym niższą wersję. wysokie osoby wyglądają jak takie wielkoludy. ;d
      • ixxprincessxxi ... 06.02.11, 13:59
        mam 178cm i wolałabym mieć 165cm ;p
      • urszulka2691 mam - 161 cm a chce miec ok. 165;) 12.02.11, 22:51
    • mish niska;) 06.02.11, 13:37
      do wysokich nie należę, zawsze chciałam kilku centymetrów więcej, ale powyżej 170 to już moim zdaniem za dużo ;p dlatego lepsze 155cm niż 185cm wink
    • mweezy . 06.02.11, 13:46
      Wolałabym być niższa.
    • rememberina Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:46
      w sumie to różnie, chociaż mam 164 cm i marudzę, że chciałabym być wyższa [marudzę ponieważ od 1,5 roku nic nie urosłam...] to jednak odpowiada mi taki wzrost smile
    • january29 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:50
      niskie, można by nosić super wysokie szpilki tongue_outbig_grin
    • koniara8 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:54
      Mi się mój wzrost podoba.
    • magdusia1 Wysoka !!! ho ho :-) 06.02.11, 13:55
      o tak wolałabym być wysoka ale i tak jestem mam 170 cm wzostu i tyle mi starczy smilekiss
      • imperativ Wysoka 06.02.11, 13:57
        Mam 172 i jest fajnie. : D
    • nikki Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:57
      ja chyba tak pośrodku wink a jak już to te 155cm to by mogły być xd
      • pwe Re: Wysokie,czy niskie ? 08.05.11, 17:20
        Ogólnie to najlepsza miara to od 170 - 175 cm tyle mają profesjonalne modelki. Ale ja mam 165 cm i też się cieszę. Przynajmniej mogę wysokie szpilki nałożyć .smile
    • dominikax3 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:57
      niższa , przecież możesz założyć szpilki ;d
    • chocolatex Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 13:58
      Jeśli miałabym wybierać to chciałabym być niższa. smile 185 cm to już żyrafa. tongue_out (bez obrazy)
      • sysiek4444 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 14:01
        niska.
    • angel1117 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 14:05
      chciałabym mieć 175 cm wzrostu ;p
    • lolisia_xdd Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 14:09
      pół na pół. nie za niska, ale też nie za wysoka. tak pomiędzy 165-173 cm. ;]
    • bad_alex niska, mam 1,55 m. i jest mi z tym zajebiscie 06.02.11, 14:10
    • olciaaa03 eee średnie xD 06.02.11, 14:15
    • zuzka1802 Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 14:16
      ja też wole to pierwsze , choć mam 169 cm
    • kararock Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 14:20
      tez pomiędzy
    • sandrolaxd Re: niskie. 06.02.11, 14:22
      Mam 150cm więc wolałabym nawet to 155. Głupi0 (jak dla mnie.nie chce nikogo obrażać czy coś) Być tak bardzo wysokim. Trudno jest znaleźć chłopaka wyższego od siebie,nie można chodzić w szpilkach itp.
    • never_ Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 14:22
      mam 172 cm i mi wystarczy.
    • milya Re: Wysokie,czy niskie ? 06.02.11, 14:25
      pierwsze. ^ ^
      jestem drobniutka jak japonka i mi się to podoba.

      serce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka