Dodaj do ulubionych

Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną...

24.02.11, 15:18
Czy wg Ciebie istnieje takie coś jak przyjaźń miedzy chłopakiem a dziewczyną??

Wg mnie nie, bo przyjaźń występuje wtedy, gdy są ze sobąsmile
Obserwuj wątek
    • sysiek4444 Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 24.02.11, 15:26
      byłobyłobyłobyłobyłobyłobyło 8527161607013687348 takich wątków. -.-
      • blanus Było .. 25.02.11, 11:45
      • nicole679 Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 25.02.11, 14:32
        Moim zdaniem jest możliwe ale nie do końca. Osobiście mam paru przyjaciół lecz jest coś takiego że się im podobam -_-' ale na szczęście nie jest tak ze wszystkimi big_grin
        • selciaaa Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 26.02.11, 21:28
          to jest możliwe! mam kilku przyjaciół i nie chodzi o to jak napisała nicole679 tylko o prawdziwą przyjaźń przepraszam że podaje na przykladzie serialu ale tylko to mi wpada do głowy w Hannah Montana jakoś Miley i Oliver są przyjaciółmi
    • alice087 ha, ja to mogę się wypowiedzieć na ten temat ^^ 24.02.11, 15:57
      wierzę w taką przyjaźń!
      ale w 90% takich przyjaźni któraś ze strony się zakocha.



      yhm, np. ja tak mam
      • 20demi12 Re: ha, ja to mogę się wypowiedzieć na ten temat 25.02.11, 22:51
        alice087 napisał(a):

        > wierzę w taką przyjaźń!
        > ale w 90% takich przyjaźni któraś ze strony się zakocha.

        >
        >
        > yhm, np. ja tak mam

        Zgadzam się z tym.
        Też tak mam.
        Mam wielu kumpli z którymi gada sie superaśnie.
        • shou Re: ha, ja to mogę się wypowiedzieć na ten temat 26.02.11, 13:56
          Można się kumplować. Kolegować. Ale nie przyjaźnić.
          Przyjaźni nie ma, bo ona zazwyczaj ma jakieś "chemiczne" czy uczuciowe podłoży chociaż z jednej strony.
    • fun.sel Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 24.02.11, 20:12
      tak sama mam przyjacieli chłopaków....
      • olusia... Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 24.02.11, 21:46
        Istnieje, ale jak już ktoś wspomniał często kończy się miłością
      • jane16 Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 25.02.11, 16:15
        Zdecydowanie istnieje. Ja sama mam przyjaciela,znamy się 13 lat ,ja wiem o nim wszystko,on wie o mnie wszystko. Kocham go,ale jak brata : )) Także to jest idealny przykład na to,ze przyjaźń damsko-męska istnieje : )
    • buntowniczkaxd nie wiem.często któraś ze stron chce czegoś więcej 24.02.11, 21:55
      • kawaiikimie Re: nie wiem.często któraś ze stron chce czegoś w 24.02.11, 22:08
        Wg. mnie nie istnieje. smile
    • wildfire Owszem, istnieje! 24.02.11, 22:15
      Taka przyjaźń istnieje, ale jest bardzo trudna. Moim najlepszym przyjacielem jest chłopak. Świetnie się rozumiemy i naprawdę jest super.

      Niektórzy uwarzają, że nie ma czegoś takiego, bo zwykle jedno zakochuje się w drugim i tak było niestety i w moim przypadku, jednak mojemu przyjacielowi już przeszło i jest na serio wspaniale.
      Przyjaźń z chłopakami jest naprawdę korzystna i przyjemna, same się o tym przekonacie.

      Pozdro!
      • szatynka. tak, ale nie zawsze . 25.02.11, 11:30
        według mnie istnieje, ale nie wieku nastoletnim .
        dlaczego ?
        bo w takim wieku WIĘKSZOŚĆ dziewczyn nie odróżnia przyjaźni od miłości .
        teraz większość dziewczyn zakochuje się od razu, byle chłopak ładny i miło się z nim gadało .
        dlatego jeśli chłopak ma zadatki na kolegę ( tak jak mówiłam, jest miły, etc. ) a do tego ładny, to dziewczyna się od razu zakochuje [?] .
        po prostu, dziewczyny nie odróżniają miłości od zwykłej znajomości .
        • szatynka. Re: tak, ale nie zawsze . 25.02.11, 11:31
          btw. wątek wałkowany 123456789 raz z rzędu, w dodatku już któryś z kolei trafił do plotek .
          • szatynka. Re: tak, ale nie zawsze . 25.02.11, 11:32
            i chodzi mi o rzeczywiście przyjaźń, a nie zwykłe koleżeństwo .
    • ehmm nieee nie wierze w to.. 24.02.11, 22:19
    • looveangel Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 24.02.11, 22:32
      moim zdaniem może istnieć, ale tylko przez jakiś czas. później jedno się w drugim zakocha. albo oboje się zakochają w sobie.
      w moim przypadku tak było.. tzn. powiedział mi parę dni temu, że mnie 'kocha'.. zresztą sam mi się podoba. ale i tak wątpię żeby coś z tego było. jest jeszcze to, że mieszkamy daleko od siebie.
    • fano__x Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 24.02.11, 22:34
      moim zdaniem, jeśli obie osoby tego chcą, jeśli jest w to wkład z obu stron i jeśli znają bardzo dobrze siebie nawzajem oraz swoje sekrety, wiedzą że mogą sobie zaufać to myślę że istnieje coś takiego jak przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną. przyznam sama, że nawet bym chciała mieć chłopaka-przyjaciela big_grin
    • lovelaas Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 24.02.11, 22:44
      No jasne że tak to że jest laska i koleś to nie oznacza tylko że można łazić ze sobą przyjaźń miedzy babka a kolesiem też istnieje. Ludzie macie wy tu mózgi?
    • kcjb Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 24.02.11, 22:46
      Ja mam jednego bardzo dobrego przyjaciela z którym mogę gadać o wszystkim i zawsze na niego liczyć i on na mnie.. i nie jesteśmy ze sobą . Więc chyba jest coś takiego jak przyjaźń między chłopakiem dziewczyną
      • buniaczek541 Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 25.02.11, 12:22
        Raczej nie , chociaż znam takie przypadki ;]
    • noitsnotgood Jasne, że nie! 24.02.11, 22:58
      Kolegami można być, ale przyjaźń to już jest domena miłości. A jak się kogoś kocha to się chce go 'mieć'.
      • honest_ Re: Jasne, że nie! 24.02.11, 23:00
        oczywiście. sama mam przyjaciela chłopaka, jemu podoba sie ktoś inny, mi podoba się ktoś inny i jest spoko. a bliższa znajomosć też isnieje, bez podtekstow, da się, po prostu.
    • ilolita Oj tam , oj tam. 25.02.11, 09:51
      winkOczywiście , że istnieje ! Dlaczego niby nie ?! Zanm wiele takich przypadków w mojej szkole , mieście w moim życiu
    • rikkki taak 25.02.11, 09:58
      no jasne, że tak. jak gadasz z jakimś chłopakiem i dobrze Ci się gada to nie oznacza od razu że jesteście razem Oo
    • burza789 Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 25.02.11, 10:25
      Według mnie tak.
      Mam jednego takiego przyjaciela.
      Którego znam od małego szkraba ;]
      Doskonale się rozumiemy.
      A mimo to nie jesteśmy ze sobą.
    • friendly145 Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 25.02.11, 10:28
      Uważam , że tak
    • rosalie_q Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 25.02.11, 10:30
      istnieje, sama tak miałam, a nie chodziliśmy ze sobą.było takie wesołe trio ja, moja kumpela i kumpel hahah ;D
    • sandrolaxd Re: tak. tu ;D 25.02.11, 10:30
      Wg.istnieje. Sama mam paru przyjaciół chłopaków. Jeden to taki najlepszy.Można z nim o wszystkim pogadać,śmiejemy się z tych samych żartów ,ale to tylko przyjaźń i nie chciałabym żeby był moim chłopakiem czy coś. Po prostu nie pasuje do mnie jako chłopak ale jako przyjaciel tak.Więc uważam ,że tak istnieje taka przyjaźń.
    • laura.pl Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 25.02.11, 10:38
      Niby istnieje, ale wydaje mi się, że i tak zawsze taka przyjaźń zakończy się związkiem.
    • julkotka Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 25.02.11, 10:47
      wg.mnie to też trochę nie możliwe .
      wejdziecie ? tnij.org/klk8
    • kasiula1831 Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 25.02.11, 10:51
      Osobiście mam przyjaciela i uważam, że takie coś istnieje smile
    • happiness .;) 25.02.11, 10:54
      Według mnie tak,ale do czasu,gdy któraś ze stron nie zakocha się w drugiej,co często jest nieuniknione.
      Wtedy gdy zakochana osoba wyzna swoją miłość,a druga jej nie odwzajemni nic nie będzie już takie samo,ale jeśli będą parą,wtedy ta przyjaźń będzie jeszcze lepsza,ale gdy zerwą ze sobą nie będą w stanie przyjaźnić się tak jak kiedyś.
      • starberry Re: .;) 26.02.11, 14:39
        Hmm. właśnie, tutaj się zgodzę..
        Tylko, że czasem po takowym zerwaniu ta dwójka dałaby radę się przyjaźnić, gdyby tylko oboje się postarali. smile

        Właśnie mój przyjaciel taką sytuację miał.
        A teraz rzuciła go kolejna dziewczyna.
        Co prawda chyba wie o tym, że coś do niego czuję, no ale jeżeli już, to wolałabym zachować przyjaźń, niż być z nim przez jakiś krótki czas, a potem z nim nawet nie gadać, bo jest naprawdę wspaniałą osobą.
    • star_is_best tak 25.02.11, 11:25
    • annstar Re: Przyjaźń między chłopakiem dziewczyną... 25.02.11, 11:27
      Sądzę że tak ja sama mam przyjaciela i wątpię czy zawszę takie coś kończy się zakochaniem uncertain. To po prostu zależy od tego czy coś do siebie czują, ale nie którzy się tylko przyjaźnić wink
    • dulcecita Re: Pewnie, że istnieje ;> 25.02.11, 11:31

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka