19.03.11, 18:31
znacie jakieś fajne filmy o balecie????? lub gimnastyce????
Obserwuj wątek
    • joanie Re: znacie?? 19.03.11, 18:44
      o balecie znam tylko jeden : Czarny łabędż
      • tysiek14 Re: znacie?? 19.03.11, 18:53
        ten znam, ale dzięki big_grin
    • cesautres Czarny łabędź 19.03.11, 18:48
    • madzia2710 Re: znacie?? 19.03.11, 18:57
      O balecie to Czarny łabędź.
      • jaejung ... 19.03.11, 19:40
        o balecie? Billy Elliot oczywiście.
    • january29 Re: znacie?? 21.04.11, 20:59
      Black Swan -,-
    • adelinde Re: znacie?? 22.04.11, 21:46
      Przychodzi mi na myśli tylko Black Swan. smile
    • loveboy. zgadzam się z @jaejung 26.04.11, 12:31
      'Billy Elliot' jest fajny.
      polecam.
    • koniara8 Re: znacie?? 27.04.11, 19:08
      Jedyny film jaki przychodzi mi namyśl to "Black Swan" czyli "Czarny Łabędź"
    • milkkaa Re: znacie?? 06.05.11, 18:43
      Może ... Czarny Łabądź, nie wiem nie oglądałam, ale tematyka taka o jaką prosiłaś. big_grin
    • 404notfoundlove Re: znacie?? 07.05.11, 13:27
      "Spadaj!" , albo, jak ktoś woli inny tytuł: "Akademia Gimnastyczna". : )
      • diamond_girl12 Re: znacie?? 07.05.11, 15:27
        Billy Elliot
        Światła sceny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka