kasia_15 19.03.11, 20:26 Zapowiadała się taka śliczna pełnia a u mnie całe niebo zachmurzone Dupa A jak u was ? Widzieliście ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buuum ___ 19.03.11, 20:32 rany, no dobra. była tam jakaś pełnia, super świetnie, nie srajcie już tak z jej powodu... Odpowiedz Link Zgłoś
riki1246 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 20:41 Tak widziałam ale trochę po 19.00 super widok Odpowiedz Link Zgłoś
riki1246 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 20:41 Tak widziałam ale trochę po 19.00 super widok Odpowiedz Link Zgłoś
oczarowana Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 20:46 Pełnia jak pełnia, tylko jest jaśniejszy i trochę narozrabiał parę dni temu przez to, że jest tak blisko. Odpowiedz Link Zgłoś
bella32 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 20.03.11, 09:39 U mnie niebo było zasłane chmurami Szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
cariette Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 20:47 Ile jeszcze wątków o tym księżycu? Już się tak nie podniecajcie Tak widziałam, wschód był ładny, teraz wygląda normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
myszqa13 Re: U mnie wiiidac ;)-u mnie było widać o... 19.03.11, 21:48 jakoś od 18 do 19:30...bo jak jechałam do sklepu to akurat widziałam...śliczna była...ten księżyc taaaaki wieeeeeeeeeelki...super...nawet nie wiedziałam żę dzisiaj pełnia...heh Odpowiedz Link Zgłoś
ladies_frutti Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:14 Ja miałam całkiem zajebisty widok z balkonu, aż tu nagle Księżyc się schował za budynkami i tyle go widziałam Odpowiedz Link Zgłoś
jessicakaulitz Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:17 U mnie tez nic nie widać. Odpowiedz Link Zgłoś
miley_cliqua Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:22 Ja widziałam super u mnie bezchmurne niebo Odpowiedz Link Zgłoś
kropka_myslnik Dzięki, że mi przypomniałaś! 19.03.11, 21:26 Przegapiłabym zbiorowe wycie. Kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
truuu Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:29 Tak samo jak u ciebie ;< Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:31 U mnie coś tam widać. Ale jak dla mnie to nie ma różnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
demi2917 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:30 U mnie widać bardzo dobrze, wogóle nie jest zachmurzone, ale...ten księżyc nie jest wcale taki duży. Według mnie jest taki jak zawsze... Odpowiedz Link Zgłoś
molinka Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:32 trochę tam jasno było , ale niebo zachmurzone Odpowiedz Link Zgłoś
crazy...girl Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 22:00 u mnie ***** nic nie było widać wszędzie ino te po********** chmury!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
angel11 Re: Super 19.03.11, 21:35 Widziałam i muszę przyznać że robi wrażenie!! Księżyc jest dzisiaj mega i superaśno świeci. Aż oczu nie można odwrócić Odpowiedz Link Zgłoś
olckaa Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:35 a ja widze ! hahahahahahahhahaha głupio ci ! łohahahaha możesz pozazdrościć mwahahahahahaha ! Odpowiedz Link Zgłoś
madzia2710 U mnie tak samo... 19.03.11, 21:36 Normalnie strasznie się nastawiłam, a tu gów*o. Odpowiedz Link Zgłoś
asiagd Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:36 u mnie tak samo , masakra Odpowiedz Link Zgłoś
karmel_ Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:44 w ogóle nie wiedziałam że dziś coś jest. ._. Odpowiedz Link Zgłoś
innocence_ Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:46 Niebo zachmurzone. No trudno ;x Odpowiedz Link Zgłoś
keshablabla Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:51 U mnie śliczna < 3 ; D Odpowiedz Link Zgłoś
karoola06 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:55 u mnie (Kraków) zachmurzone i nic nie widać -.- ;< kuuurde! Odpowiedz Link Zgłoś
selena_gomez_17 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 22:02 U mnie widać świetnie. Oglądałam nawet przez lornetkę. Śliczna jest Odpowiedz Link Zgłoś
doma112 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:59 a ja przegapiłam, no świetnie, a tak chciałam zobaczyć Odpowiedz Link Zgłoś
alice087 widaać ;) 19.03.11, 22:09 ale tak od czasu do czasu, bo chmury częściowo przykrywają Odpowiedz Link Zgłoś
bbika u mnie była :) 19.03.11, 22:11 ale nie o 19. wtedy było dużo chmur. tak o 20.30 był olbrzymi ! ! strasznie wielki ) i śliczny. normalnie dziury w serze było widać ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
thevampire ;/ 19.03.11, 22:13 Ej widzicie może COŚ TERAZ bo tyle czekałam i zapomniałam.. oO Odpowiedz Link Zgłoś
paulka. Noo! 19.03.11, 22:11 Pewnie że widziałam!!! Taka śliczna pełnia, a niebo bezchmurne!! Było tak jasno wszędzie, że myślałam że ktoś zapalił światło!! hahaha. SuPeR Odpowiedz Link Zgłoś
becia123x Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 22:12 u mnie teraz widać, o 19 niebo było zachmurzone. Odpowiedz Link Zgłoś
thevampire a jednak juz widze xD 19.03.11, 22:15 musiałam przejść do 2 pokoju xD Odpowiedz Link Zgłoś