Dodaj do ulubionych

Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;(

19.03.11, 20:26
Zapowiadała się taka śliczna pełnia a u mnie całe niebo zachmurzone indifferent Dupa sad A jak u was ? Widzieliście ?
Obserwuj wątek
    • buuum ___ 19.03.11, 20:32
      rany, no dobra. była tam jakaś pełnia, super świetnie, nie srajcie już tak z jej powodu...
    • kamusia99 u mnie to saMO - dupa ;( chmury są ... 19.03.11, 20:36
    • riki1246 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 20:41
      Tak widziałam ale trochę po 19.00
      super widok tongue_out
    • riki1246 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 20:41
      Tak widziałam ale trochę po 19.00
      super widok tongue_out
      • oczarowana Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 20:46
        Pełnia jak pełnia, tylko jest jaśniejszy i trochę narozrabiał parę dni temu przez to, że jest tak blisko.
        • luflee. jest ślicznieeee. 19.03.11, 23:21
          • angel44 Re: jest ślicznieeee. 20.03.11, 08:51
            u mnie też niebo było zachmurzonesad
        • bella32 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 20.03.11, 09:39
          U mnie niebo było zasłane chmurami cry Szkoda crying
      • cariette Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 20:47
        Ile jeszcze wątków o tym księżycu? Już się tak nie podniecajcie tongue_out

        Tak widziałam, wschód był ładny, teraz wygląda normalnie.
      • tajemnicza1019 u mnie było widać całe niebo : D 20.03.11, 10:20
    • katsuumi_17 U mnie wiiidac ;) 19.03.11, 21:13
      • myszqa13 Re: U mnie wiiidac ;)-u mnie było widać o... 19.03.11, 21:48
        jakoś od 18 do 19:30...bo jak jechałam do sklepu to akurat widziałam...śliczna była...ten księżyc taaaaki wieeeeeeeeeelki...super...nawet nie wiedziałam żę dzisiaj pełnia...heh
      • klaudia_25 Wszystko było widać! Taki ładny księżyc =P 20.03.11, 09:29
    • ladies_frutti Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:14
      Ja miałam całkiem zajebisty widok z balkonu, aż tu nagle Księżyc się schował za budynkami i tyle go widziałam uncertain
      • jessicakaulitz Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:17
        U mnie tez nic nie widać.
    • miley_cliqua Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:22
      Ja widziałam big_grin super tongue_out u mnie bezchmurne niebo
      • klama_kcmil # 19.03.11, 21:28
        U mnie też :C. Może to przejdzie.
    • kropka_myslnik Dzięki, że mi przypomniałaś! 19.03.11, 21:26
      Przegapiłabym zbiorowe wycie.
      Kropka.
    • truuu Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:29
      Tak samo jak u ciebie ;<
      • diamond_girl12 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:31
        U mnie coś tam widać. Ale jak dla mnie to nie ma różnicy.
    • demi2917 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:30
      U mnie widać bardzo dobrze, wogóle nie jest zachmurzone, ale...ten księżyc nie jest wcale taki duży. Według mnie jest taki jak zawsze...
      • molinka Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:32
        trochę tam jasno było , ale niebo zachmurzone uncertain
      • crazy...girl Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 22:00
        u mnie ***** nic nie było widać wszędzie ino te po********** chmury!!!!!!!angryangryangryangry
    • angel11 Re: Super 19.03.11, 21:35
      Widziałam i muszę przyznać że robi wrażenie!! Księżyc jest dzisiaj mega i superaśno świeci. Aż oczu nie można odwrócić
    • olckaa Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:35
      a ja widze ! hahahahahahahhahaha głupio ci !
      łohahahaha
      możesz pozazdrościć mwahahahahahaha !
    • madzia2710 U mnie tak samo... 19.03.11, 21:36
      Normalnie strasznie się nastawiłam, a tu gów*o.
    • asiagd Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:36
      u mnie tak samo , masakra cryingcryingcrying
      • bieberkax33 u mnie 19.03.11, 21:39
        widac ;p super to wyglda wink
    • karmel_ Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:44
      w ogóle nie wiedziałam że dziś coś jest. ._.
    • innocence_ Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:46
      Niebo zachmurzone. No trudno ;x
    • keshablabla Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:51
      U mnie śliczna < 3 ; D
      • karoola06 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:55
        u mnie (Kraków) zachmurzone i nic nie widać -.- ;< kuuurde!
      • selena_gomez_17 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 22:02
        U mnie widać świetnie. Oglądałam nawet przez lornetkę. Śliczna jest wink
    • doma112 Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 21:59
      a ja przegapiłam, no świetnie, a tak chciałam zobaczyć
    • alice087 widaać ;) 19.03.11, 22:09
      ale tak od czasu do czasu, bo chmury częściowo przykrywają
      • karoola06 Re: widaać ;) 19.03.11, 22:10
        serio księżyc jest WIELKI ?! ;p
    • bbika u mnie była :) 19.03.11, 22:11
      ale nie o 19. wtedy było dużo chmur. tak o 20.30 był olbrzymi ! ! strasznie wielki wink) i śliczny.

      normalnie dziury w serze było widać ^^
      • thevampire ;/ 19.03.11, 22:13
        Ej widzicie może COŚ TERAZ bo tyle czekałam i zapomniałam.. oO
    • paulka. Noo! 19.03.11, 22:11
      Pewnie że widziałam!!! Taka śliczna pełnia, a niebo bezchmurne!! smile
      Było tak jasno wszędzie, że myślałam że ktoś zapalił światło!! hahaha. SuPeR big_grin
    • becia123x Re: Zapowiadała sie taka śliczna pełnia ... ;( 19.03.11, 22:12
      u mnie teraz widać, o 19 niebo było zachmurzone.
    • thevampire a jednak juz widze xD 19.03.11, 22:15

      musiałam przejść do 2 pokoju xD
    • eminem535 U mnie też widać :D 19.03.11, 22:16

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka